1. Discord Support team Facebook l2central.info

Disconnect Serwer

Discussion in 'Archive 2.0' started by nydos, Dec 14, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. nydos

    nydos User

    Joined:
    14.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    mam taki problem. jak gram to co chwile dostaje dc , i tak ciągle pomoże ktos ?
     
  2. d2vio

    d2vio User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    ja tez w zaleznosci do godzin i miejsc
     
  3. mus1ek

    mus1ek User

    Joined:
    09.12.11
    Messages:
    126
    Likes Received:
    0
    spoko chłopaki nie jesteście sami, wczoraj to działo się połowie moich znajomych. wykorzystując komendę ping w cmd można było z łatwością zauważyć że, server nie nadąża z wysyłaniem danych. puki co się uspokoiło ale jak tak ma działać globalny server to k*ź*a gl.
     
  4. nydos

    nydos User

    Joined:
    14.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    ja mam to od poczatku serwa]
     
  5. ImpressA

    ImpressA User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    63
    Likes Received:
    1
    tez mnie to śmieszyże lagi są czasami jak na serwerach java priv. tyle dobrze ze ss lag nie występuję.
     
  6. vertiKs

    vertiKs User

    Joined:
    15.12.11
    Messages:
    3
    Likes Received:
    4
    ciekawi mnie tylko dlaczego ludzie z innych krajów grają bez dc , a graczy z polski męczy ten problem .
    sam staram się wejść na server od 14 i cały czas dc po wyborze postaci >.<
     
    Last edited by a moderator: Dec 15, 2011
  7. Termit

    Termit User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    34
    Likes Received:
    0
    informatykiem nie jestem, ale sugerując się innymi wpisami, na 90% problemy muszą leżeć po waszej stronie. ja do tego czasu po wypuszczeniu god, licząc czas spędzony na serverze ncsoft, później innovy ilość dc i crashy z niewiadomych przyczyn można policzyć na palcach jednej ręki. częściej jednak doświadczam dc z powodu mojego routera, który czasem lubi się sam zresetować.
     
  8. pimer

    pimer User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    23
    Likes Received:
    0
    a skad wiesz ze graja bez dc :)?
    a tak serio naprawde nie rozumiem ludzi ktorzy ciagle maja jakies problemy z gra mimo ze wystarczylo zainstalowac i postepowac tak jak bylo napisane, bez zadnych udziwnien, w zasadzie to wszystko samo sie robilo :) wraz z znajomymi gdzie mieszkamy po calej szerokosci polski nie mamy z tym problemow, takze moze to nie wina pl tylko pc ? :) pozdro ;)
     
  9. Smokepsv

    Smokepsv User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    jestem w stanie grac na serverach prywatnych bez zadnego dc, na serverach ncwest bez zadnego dc. a na innovie nawet niemoge utworzyc postaci bo mnie rozlacza z serverem ( i tak zrobilem tak jak pisalo w faq bez zadnych udziwnien ).
     
  10. Drapool21

    Drapool21 User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    tez mam ten problem help. na pc gra smiga a na lapku wchodzi brat w gre chwile biegnie i dc i dc a ja nic dalej gram o co tu chodzi?
     
  11. orzel286

    orzel286 User

    Joined:
    22.12.11
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    sugerujesz się wpisami ludzi z innovy typu "u nas wszystko działa - to na pewno wy macie pirackiego painta"? lmao.
    pliz nyga - na pierwszym lepszym lolprivie l2bug z javą nie masz takiej jazdy z połączeniem jak tutaj. jeśli dobrze pamiętam to mechanizm jest taki - łączysz się z serwerem, serwer nie wyrabia, pakiet danych nie dociera do klienta = dc. udało mi się pograć bez problemów jakieś... 20-30 minut? i zaczęły się jaja.


    tak wogle, to gdzieś znalazłem wpis, że innova ma problem z providerem, i stąd całe halo. trza tylko dobrze przeszukać forum.
     
  12. Therminius

    Therminius User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    38
    Likes Received:
    1
    na lol l2j gra garstka osób w górnych porywach 500-1000 z czego większość to serwery typowo narodowe np l2ex więc pingi niskie bo sam serwer często stoi w polsce, a tu mamy do czynienia z liczbą graczy średnio 6-10k online że nawet o spoty czasem trudno i każdemu nie dogodzisz. niestety tu nie możemy zmienić serwa na serwer z niższym pingiem jak to bywa w fpsach. poczekajmy na siege i dopiero zobaczymy jazdy jak nagle 3/4 ogółu graczy się pojawi w grze
     
  13. orzel286

    orzel286 User

    Joined:
    22.12.11
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    a nawet więcej. skoro ktoś może spokojnie postawić serwa na 1k+, to chyba tylko pogarsza wizerunek innowy, czyż nie?

    raczej 3/4 dostanie uber laga/dc. to zdanie utwierdza w przekonaniu, że nie wiesz o czym mówisz.
     
  14. xaxee

    xaxee User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    40
    Likes Received:
    0
    orietuje sie ktos kiedy jest przeprowadzany restart serverow ?, ponoc wtedy mozna zmienic lidera clanu?, jak to jest dokladnie tu z zmiana lidera?
     
  15. d2vio

    d2vio User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    ludzie no to je pojebane, kupiłem pa zeby grac bez problemow bo serwer jest przeladowany i co? nie moge wbic do gry po godzinie 14 do 23 gdy wchodze do gry dostaje natychmiastowe dc , czy ktos ma jaki kolwiek sposob na ten problem , bo juz mnie **** strzela .
     
  16. Sebal

    Sebal User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    pa nie ma raczej nic do tego czy wejdziesz czy nie : )



    serwer postawiony na l2j, albo nawet na plikach offa, gdzie graczy jest ok nawet 2-3k nie wymaga tyle co sprzęt do offa, gdzie grać może teraz pewnie nawet ~ 6-7 k(jak nie więcej) osób. l2j stawia się często na linuxie, l2off'a na windows server. to nie pogarsza wizerunku innovy, a reaczej polepsza, że tyle graczy może grać dość swobodnie. a co do lagów, to często jest to, jak już ktoś wspomniał wina nasza.

    edit: właśnie się dowiedziałem od kumpla, który gra na innovie 2 lata, że pa działa na zasadzie takiej:

    500 slotów zajęte jest dla ludzi posiadających pa, a myślę, że w grze jest grubo ponad 500 ; )
     
    Last edited by a moderator: Jan 4, 2012
  17. Therminius

    Therminius User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    38
    Likes Received:
    1
    pa pa i nic z niego przy takich lagach serwa w godzinach wieczornych. albo na czas tego burdelu niech ceny zmienjszą albo kase zwrócą
     
  18. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    witam,

    zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

    pozdrawiam,
    eska
     
Thread Status:
Not open for further replies.