1. Discord Support team Facebook l2central.info

Quest na human wizard nie działa ...

Discussion in 'Archive 2.0' started by Ariia, Jan 8, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ariia

    Ariia User

    Joined:
    08.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    i to na samym początku questu ... pierwsza postać, która powinna dać nam owego questa ma to za przeproszeniem gdzieś ;)
    chodzi mi o prianę w gludin ... no chyba że coś źle robię. mam 20 lvl a priana informuję mnie że to jeszcze nie czas na owego questa ...
    może ktoś mi pomóc ?? czy to jest bug ...
    pozdrawiam
     
  2. Hajsmaker

    Hajsmaker User

    Joined:
    04.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    yyyyy questa na pierwsza profe konczy sie na talking island
     
  3. Ariia

    Ariia User

    Joined:
    08.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    ja nie mówię o zakończeniu questa ... ja mówię o rozpoczęciu ... - nie mogę go rozpocząć :)
     
  4. Arcain

    Arcain User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    311
    Likes Received:
    0
    wszystkie questy na 1 klase robi sie na talking island. od 1 lvl do 20 wlacznie ze zmiana profesji masz caly lancuch zadan, a sam q na profesje to teraz krotka instancja w ruins of ye sagira (4th exploration zone jesli dobrze pamietam).
     
  5. Ariia

    Ariia User

    Joined:
    08.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    rozumiem że 2 profkę robi sie normalnie według qustów z kronik poprzednich ...
     
  6. greesha

    greesha User

    Joined:
    12.12.11
    Messages:
    35
    Likes Received:
    0
    nie bardzo. robi sie zupelnie inaczej. nie pamietam teraz dokladnie gdzie i co sie zaczyna. gra trzyma cie za raczke teraz caly czas i pokazuje gdzie masz isc jak tylko wbijesz wymagany level.
     
  7. Arcain

    Arcain User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    311
    Likes Received:
    0
    quest na druga profesje byl bodajze na wastelandzie i polegal na zabiciu 3 questowych mobow. jak juz trafisz na odpowiedni lvl to wyskoczy ci odpowiednia informacja. wszystko uproszczone co by czasu niepotrzebnie nie marmowac jak to mialo miejsce wczesniej.
     
  8. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    porada na przyszłość - jak pojawi się znaczek "?" po wbiciu lvl który będzie świecił to należy go kliknąć ;] i zaznajomić się z tym co tam pisze ;]

    na pierwszą profkę jest instancja taka sama dla każdej klasy złożona z bodajże 5 pomieszczeń i bossa na końcu.
    na drugą profkę jest zabicie 3 bossów - też quest identyczny dla każdej klasy. z tym, że przy drugiej profce może się zdarzyć, że trzeba konkurować z innymi graczami ;p

    dodatkowo na subkę nie ma już rb które spawnią się raz na ruski rok, a są moby które spawnią się chyba dość szybko.... ale za to wszystkie inne właściwości rb takie jak ilość hp i dmg pozostaje - więc solo nie zrobisz.

    na 3 profkę nie wiem jeszcze - ale ponoć też jest bardzo uproszczony - na pewno już ketra/varka odpada.
     
  9. marcoos

    marcoos User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    68
    Likes Received:
    0
    na 3 profke to instancja 10 min
     
  10. Ariia

    Ariia User

    Joined:
    08.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    takie uproszczenie sprawy ma swoje plusy i minusy wedłu mnie ... podaba się wam takie uproszczenie gry ??
     
  11. Arcain

    Arcain User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    311
    Likes Received:
    0
    gra zaczyna sie po 85 wiec nie ma sensu marnowac niepotrzebnie czasu na etap przed 85. uproszczenie jak najbardziej na miejscu.
     
  12. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    a jakie ma minusy ? to, że ktoś nie doczytał i leci wg. utartych ścieżek ? :p
    imho takie rozwiązanie ma same plusy :)
     
  13. Komoz

    Komoz User

    Joined:
    10.01.12
    Messages:
    84
    Likes Received:
    0
    nowe questy na klasę oprócz tego że sa łatwe proste i przyjemne to dodatkowo są powiązane z fabułą l2. ja nie widzę żadnych minusów.
     
  14. Ariia

    Ariia User

    Joined:
    08.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    no wszystko dobrze. zgadzam się z przedmówcami co do braku sensu tracenia czasu na dojście do 85 lvl. jednak wpominając stare kroniki, miło było biegać w party i expić a w ten sposób rozwijać znajomości w klanie oraz w późniejszym ally. klepanie questów to wg mnie, człowieka, który pamięta jeszcze c4 i potężne klany wysokolevelowców gdy sam miał dopiero co 40 lvl i ciężko było o sprzęt i ludzi, którzy pomagali w grze pożyczając sprzęt, to ułatwienie gry, powiem więcej - spłycenie jej. prowadzenie gracza za rękę nie do końca jest prawidłowym rozwiązaniem. w ten sposób z gry mmo tworzy się mega tutorial z multiplayerem 85+.
    to oczywiście moje zdanie.
     
  15. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    no tak bo ambitnie było właśnie bić milion mobów na level <lol>
    ja gram od startu c1 i za każdym razem jak miałem robić questa na 20 lub 40 lvl to mi się niedobrze robiło.

    a dodatkowo, aby otrzymać tą możliwość należało klepać miliony mobów dla samego klepania - to była nuda !
    dzięki rozwiązaniu takim jak jest teraz gra daje więcej frajdy, bo nie jest już tak monotonna.
     
  16. JennaJ

    JennaJ User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    53
    Likes Received:
    0
    no tak,ale w poprzednich kronikach mogles osiagnac mainem max level 80 potem 85...i takie granie w pt bylo fajne,robienie zmudnych questow na zmiane profy tez bylo ok,ale teraz?po co?po 85 sie zaczyna gra,a zanim wbijesz 99 to jeszcze sie w pt zdazysz nabiegac.
     
  17. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    witam,

    zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

    pozdrawiam,
    eska
     
Thread Status:
Not open for further replies.