1. Discord Support team Facebook l2central.info

Jak można zarobić na pierwsze ubranko ?

Discussion in 'Archive 2.0' started by Alaister, Jan 21, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    witajcie łobuzy !

    dla każdego nowego gracza główną barierą, która blokuje rozwój są pieniądze. na początku mamy ich bardzo mało i zazwyczaj wystarcza nam "na styk" na shoty a gdzie kupić sobie ubranko albo mieczyk ? problem pojawia się w momencie kiedy przechodzimy na wyższy grade i najzwyczajniej w świecie jedziemy "pod kreską" z shotami, bo potworki są zbyt silne aby można było je pokonać naszym nupskim mieczykiem. questy, te powtarzalne, są tak ubogie, że szkoda czasu aby je zaczynać. więcej wydamy na teleporty niż zarobimy (nagroda za 100 qi to 4000 - 7000 adeny). rozumiem, że tak ma być i już bo pewnie warunki umowy z nc nie pozwalają na zwiększenie limitu czy coś.
    podliczyłem dziś z nudów ile będzie kosztować set a-grade z bronia... ok. 35 kk adeny. troszeczkę drogo... szczególnie, że w plecaku 2kk :p

    jakie macie sposoby na godny zarobek ? a może jak wy zarabialiście na początku ? podzielcie się swoim doświadczeniem ;)


    pozdrawiam
    alaister
     
  2. sherem

    sherem User

    Joined:
    14.01.12
    Messages:
    8
    Likes Received:
    0
    po co ci normale? kup rzeczy unidentified, zapłacisz hmm.. 3kk broń + chyba 2kk zbroja.
     
  3. Treys

    Treys User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    174
    Likes Received:
    0
    zrob alta 22 nuka i sprzedaj jego itemy w sklepie :p = 1,5kk adeny , a tak do 85 lvl nafarmisz adeny bez problemu
     
  4. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    głupoty pleciesz - zaznajom się najpierw z ofertą sklepów npc a dopiero potem pisz ceny ;p
    za 6kk to kupisz broń s-grade :p
     
  5. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    sherem, gram postacią magiczną, więc itemki unidentified nie są mnie potrzebne. no chyba, że chcesz mi zasponsorować unbind scrolle, które notabene nie wiadomo skąd lecą :p

    treys, trochę dziwnie to będzie wyglądać na 80 lv biegać w secie devotion z pauką, którą się dostało z questa jakiegoś tam po drodze.

    ogólnie to mam koncept aby uzbierać na a-grade i w tym już smigać do 4 profy. później chyba jakoś można w zgrabny sposób zdobyć immortal-owy set, bo na arii coraz więcej "przebudzonych" ma takie majciochy. no ale do tego a też potrzebna jest adena.
    na wyższym lv (75+) to już nie ma problemu z zarabianiem. można sprzedawać kamyki/kryształy elementu, na przykład.

    macie może jeszcze jakieś pomysły ?
     
  6. Illeasu

    Illeasu User

    Joined:
    09.01.12
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    witam,więc tak:
    1.unidentified to itemek jak normalny w przypadku broni i zbroi masz możliwość po kliknięciu na niego prawym myszy ,że dostaniesz cały itemek(który możesz sprzedać,przekazać) lub itemek bound(ktory działa jak normalny tylko ,że należy tylko do ciebie na zawsze).co do broni klikając prawym masz tą samą szanse na itemek bound lub normalny z czego dostajesz jedno z 3 losowych sa.
    2.koszt setu a grade razem z bronią dla maga np taki majestic+som(sword of miracles) to koło 6-6,5kk także myśle ,ze cie będzie stac.
    3.od 40 jeśli mnie pamięć nie myli dostajesz quest dialy czyli takie które robisz dzień w dzień za nie jest całkiem sporo adeny ;-) ano tak,masz do tego jeszcze różnego poziomu pailaki np 49(są tez inne lvl) za która dostaje się broń b(sam wybierasz jaką).
    4.jeśli jesteś magiem spokojnie możesz biegać do 85 w secie a grade i nawet z bronią a dzięki powtarzalnemu questowi na dino.

    ps.broń i zbroje a grade tak jak i s dostaniesz w sklepie w giran luxry.

    pozdrawiam serdecznie i życzę powodzena w grze,illeasu.
     
    Last edited by a moderator: Jan 21, 2012
  7. DupekBanned

    DupekBanned User

    Joined:
    21.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    człowieku. nie wiem na jakim grasz serwerze, ale sam gram magiem na innovie i a grade set + a grade bron (som) to jakies 5-6kk, za caly komplet bron i set. za 30kk to mam r grade pelny set i bron.... na jakim swiecie ty zyjesz? oczywiscie mowie o boundach bo kto o zdrowych zmyslach kupowalby full itemy 20 razy drozsze xd
     
  8. SleepnDreamn

    SleepnDreamn User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    61
    Likes Received:
    0
    a, b, s sety bount mają "sa" czyli daja bonus do casta i inne takie. tylko bound c, np. karmian nie daje 15% casta. co do broni to spawa trochę trudniejsza bo można dostać śmieciowe sa, ale to i tak nie przeszkadza.

    nie inwestuj kasy nawet w s grade. gram se i dalej latam na party z c grade acumen. myślę nad arcana mace, ale to tylko do solowania chyba.
     
  9. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    drogi dupku, jeśli założysz kolejne konto a zapewne tak będzie bo trolle mają nierówno pod kopułą, odpuść sobie wypowiadanie się w moich tematach lub rób to z należytym szacunkiem do autora i innych forumowiczów. nie mam ochoty czytaj pierdół naszpikowanych flejmem i hejteryzmem w czystej postaci. dostosuj się albo każdy post będzie zgłaszany do moderacji. kultura przede wszystkim.

    illease, sleep, jesteście pewni, że sety bound dają normalne statystyki jak zwykłe ubranie ? to, że broń dostajemy z losowym sa to wiem... ale set jak w standardzie ?
    wybaczcie za moje trochę nupskie podejście. wolę się upewnić niż wydać ostatnie, ciężko dropnięte, piniundze na ubranie.

    pozdrawiam
    alaister
     
  10. szymaq

    szymaq User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    jedyna różnica między itemami "bound" i normalnymi to taka, że po otworzeniu "bound" nie możesz sprzedać ich do innego gracza, ani przerzucić na inną postać. statystyki dają takie same.
     
  11. DupekGotBanned

    DupekGotBanned User

    Joined:
    21.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    to, ze dostaje bany tylko dlatego, że próbuje uzyskać odpowiedź na pytanie dlaczego oczywisty bot, który już od ponad miesiąca jest raportowany na forum z wieloma dowodami (filmy, zdjęcia) nie jest do tej pory zbanowany, świadczy tylko o tym, że to musi być kumpel gm-ów lub poprostu zapłacił.
    a wracając do ciebie pisalem normalnym jezykiem jakim zwracam sie do kazdego. jeśli czujesz się obrazony to wyslij ticket i powiedz ze cie obrazilem. do takich jak ty pewnie trzeba sie zwracac per pan. wiec drogi panie.. napisalem ci wszystko o co pytales... ceny broni itp. gdybym wiedzial ze pisze do pana buraka to wolabym sie powstrzymac i dalej trzymac cie w niepewnosci, ze a grady kosztuja 35kk :cool::eek:
     
    Last edited by a moderator: Jan 22, 2012
  12. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    drogi dupku, jak obiecałem, twój post został zaraportowany ze względów opisanych w zgłoszeniu. tak odzywać możesz się do kolegów z piaskownicy.

    do reszty, dziękuję, że rozwialiście moje wątpliwości i pomogliście w podjęciu decyzji. nie byłem do końca pewien co do tych boundów.
    póki co zrobię z kilka postaci na atubę aby się dozbroić chociaż w b-grade a dalej będę jakoś kombinował. dziękuję raz jeszcze ;)


    pozdrawiam
    alaister
     
  13. Flandre

    Flandre User

    Joined:
    08.01.12
    Messages:
    28
    Likes Received:
    0
    google nie boli ;)
     
  14. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    od tego jest forum aby dowiedzieć się paru istotnych spraw. :) jak nie masz nic innego do powiedzenia to łaskawie omijaj moje tematy.
     
  15. Dupeczek

    Dupeczek User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    drogi dupku, jak obiecałem, twój post został zaraportowany ze względów opisanych w zgłoszeniu. tak odzywać możesz się do kolegów z piaskownicy.

    do reszty, dziękuję, że rozwialiście moje wątpliwości i pomogliście w podjęciu decyzji. nie byłem do końca pewien co do tych boundów.
    póki co zrobię z kilka postaci na atubę aby się dozbroić chociaż w b-grade a dalej będę jakoś kombinował. dziękuję raz jeszcze

    pozdrawiam
    alaister

    najwyrazniej moi koledzy z piaskownicy prezentują o wiele wyższy poziom intelektualny niz ty, bo nie obrażają się jeśli zawołam ich po imieniu, a nie na "pan":. przez takich jak ty acta będzie cenzurować internet :d. nie wiem ile masz lat, ale z pewnością nie wystarczająco by dołączyć do mojej piaskownicy. wyślij kolejny ticket :cool:
     
    Last edited by a moderator: Jan 22, 2012
  16. Dupeczek

    Dupeczek User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    najbardziej śmieszą mnie pseudo-głupki, którzy zakładają tematy, dostają odpowiedzi na pytanie i jeszcze jadą po odpowiadającym, że nie do końca kulturalnie się wyraził. zadzwoń pod 997 i wytocz mi sprawę sądową :cool: m bede mial z ciebie jeszcze wieksza polewke :cool:
     
  17. Dupeczek

    Dupeczek User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
  18. SleepnDreamn

    SleepnDreamn User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    61
    Likes Received:
    0
    jeśli grasz magiem to może do 61 da rade utrzymać się z karmianem / c grade bound za te papierki z 2 profki. mi się na se udało :d
    na 49 jest paliaka z której dostajesz valhalle bound więc broń masz do a grade. c grade staffik za 20 papierków z talking powinien wystarczyć do 52.

    zapomniałem jak się te papierki nazywają z questów na profki :/
    rób dużo questów, kamaloki, laby, daily od adventurer guide - w każdym mieście powinny być te npc. za zabicie kilku mobków albo zebranie paru itemków dostajesz ładną kase.

    mi się ostatnio grać nie chce, a na 78 mam ledwie 20m. jako że supportem gram mam c grade mieczyk acumen i mj robe set bound. do tego set biżuterii tateossian + toi ring (quest się dostaje robiąc kamaloki i laby od npc po zabiciu bossa od oren po rune).

    do 85 pewnie kasa nie jest problemem. wtedy potrzeba zebrać set r i jakąś broń żeby nie padać na hita od mobków.
     
  19. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    no właśnie te daily to jakieś dziwne. dziś miałem zamiar zrobić jeden, not to be forgotten na 55lv i npc nie chce ze mną rozmawiać. nie wiem jak wygląda sytuacja z kolejnymi questami opisanymi według podręcznika god (niebieska książeczka, którą dostajemy po zmianie profesji).
    z pailaki wziąłem sobie tą valhalkę. szkoda, że animacja noszenia tej broni jest taka jak duali :<

    będzie dobrze :)
     
  20. Arcain

    Arcain User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    311
    Likes Received:
    0
    daily sa od 60 lvl. naprawde, moglbys sie wysilic i jesli nie w google to chociaz na tym forum poszukac bo temat byl opisywany kilkanascie razy. ksiazka sie nie sugeruj, ncsoft sam nie potrafi okreslic jak ich gra dziala.

    @sleepndreamn, to, ze grasz supportem czy healerem nie znaczy, ze powinienes biegac z c-grade'em caly czas. teraz moc heala zalezy od m.atk i roznica miedzy c-grade a a-grade to okolo 200hp, miedzy s kolejne 200. robi sie juz z tego calkiem pokazna ilosc. sety r tez nie sa specjalnie drogie.
     
    Last edited by a moderator: Jan 23, 2012
Thread Status:
Not open for further replies.