1. Discord Support team Facebook l2central.info

Błedy po dzisiejszej aktualizacji

Discussion in 'Game Bugs (Archive)' started by BASTIANO1981, Nov 22, 2016.

  1. BASTIANO1981

    BASTIANO1981 User

    Joined:
    22.11.16
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    Witam mam pytanie dzis po aktualizacji przestal dzialac mi pasek na skile tzn te ktore sa dodane moge uzywac ale nie da sie dodac nic nowego do paseczka,co wiecej vit sie nie odnowil mi wogole choc niewiem do konca czy to dzis,po 3 podczas zbierania q itemow nie wyskakuje okienko ile sie ich zebralo moze to malo istotne ale trzeba ciagle zagladac do plecaa aby zobaczycile jeszcze trzeba zebrac i po 4 co sie stalo z forum gdzie jest pic up for your langue cyba tak to sie p[isze..
     
  2. B3lial

    B3lial User

    Joined:
    03.03.12
    Messages:
    134
    Likes Received:
    25
    Na pasku po prawej stronie (lub na dole, jeśli masz pasek ustawiony pionowo) jest mała ikonka z kłódką. Po kliknięciu blokuje ona paski uniemożliwiając przestawianie i dodawanie skilli na pasku; kliknij ją, żeby to ponownie odblokować.

    Vit odnawia się co środę ok 6:30 rano.

    Okienko z liczbą quest itemów możesz sobie ręcznie otworzyć wybierając dany quest w oknie questów i klikając przycisk 'notification'. Możliwe też, że przesunęło Ci się poza okno gry, wtedy powinieneś w oknie opcji w lewym dolnym rogu kliknąć przycisk 'window location reset'.

    Z forum nic się nie stało, wszystko jest na swoim miejscu. Community -> Pick your Language -> Polish https://4gameforum.com/forums/425/
     
  3. VivaLa

    VivaLa User

    Joined:
    26.08.14
    Messages:
    159
    Likes Received:
    46