1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. forum forum useful

Klan KompaniaHandlowa wznawia działalność

Discussion in 'Archive 2.0' started by Łowca666, May 5, 2018.

1. Łowca666

Łowca666 User

Witam wszystkich ;) jak w temacie napisałem zamierzam reaktywować klan po moim powrocie ze szpitala czyli miendzy 7 a 11 maja , jeśli ktoś z was szuka klanu nastawionego na PVE to zapraszam ! ;) posiadam własnego Discorda (link podam poniżej) . Ogólnie zamysł klanu jest taki , ma to być miejsce gdzie bedziemy spedzać razem czas po pracy i aby odpocząć od obowiązków rodzinnych gdzie mam nadzieje bedziemy sie dobrze bawić , osobiście przyznam sie że sporo zwlekałem z prawdziwym powrotem na server jednak nie znalazłem odpowiedniej alternatywy na chwile obecną , więc ... bede siedział na serverze Skellth . W zasadzie nie mam jakiegoś specjalnego planu co do przyszłości klanu licze jednak na to że uda mi sie stworzyć miejsce gdzie bede mógł grać na luzie z uśmiechem na ustach ;) i gdzie klanowicze bedą mogli czuć że jest to fajne miejsce .Pozdrawiam was i zapraszam mój nick w grze to Kowal (bedzie aktywny w terminie który podałem powyżej) natomiast na Discordzie Łowca666 .
    https://discord.gg/NFxJ52f

Wilczka likes this.
  2. Anborn1337

Anborn1337 User

Cześć, wczoraj zacząłem swoją przygodę z Lineage 2 classic. Serwer jak i kronika jest dla mnie czymś zupełnie nowym - jestem typowym nubem. Stworzyłem łucznika (obecnie 25 lvl) i gram z boxem na plecach. Grać będę w wolnym czasie po pracy. Jeśli nie masz nic przeciwko, z chęcią dołączę do klanu.

3. Łowca666

Łowca666 User

Anborn1337 zapraszam do mnie na Discorda link masz powyżej

4. Dzeus

Dzeus User

siema ja z kumplem tez zaczolem niedawno lukami grac tu na serwie ja gram He kolega PR mamy pp i bd na plecach mozemy razem w pt pykac

Moj nick w grze Dzeus jestem tak z reguly od 17

Łowca jaki masz discord tag ??

Last edited: May 7, 2018
  5. Anborn1337

Anborn1337 User

Cześć, jutro będę w grze około godziny 19 to wpadnę na discorda i z każdym się skontaktuję.

6. Łowca666

Łowca666 User