1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
 2. forum forum useful

DEALERS SQUAD - REKRUTACJA - ARCHER KLAN

Discussion in 'Archive 2.0' started by Dzeus, May 19, 2018.

 1. Dzeus

  Dzeus User

  Joined:
  05.05.18
  Messages:
  4
  Likes Received:
  2
  dealrs squad.jpg

  WITAMY !​

  Klan DealersSquad jest nowym klanem na serwerze l2 skeleth. Mamy swoje obszerne plany, wizję, politykę oraz wiemy co będzie naszym celem w dalszej części gry. Chcesz być tego częścią? Jeśli tak to jest to miejsce właśnie dla Ciebie! Przyłącz się do nas i pomóż nam zbudować klan, który chce zrzeszyć wszystkich Polaków!

  Nasz klan jest budowany pod archer, a więc rekrutujemy ludzi grających wyłącznie postaciami pasującymi pod taki setup klanu.
  Klasy, które mogą do nas dołączyć to - Archerzy, EE, SE, BP, SWS, BD, WK, TANKI, WC, PP. Możemy zrobić również wyjątek dla klas jak OL oraz Daggerzy.

  Na chwilę obecną mamy kilka klas krytycznych jak aktywni EE, WC oraz Tank. Dla osób, które postanowią zrobić jedną z tych postaci przygotowaliśmy pomoc. Po wbiciu 20 lvl czeka na was nasz BOX DD ubrany w top EQ z wysoko lvl supportem, który zrobi wam plvl byście szybko dobili lvl pozwalający expić z resztą klanu.

  Martwisz się tym, że mało grasz i nie będzie dla Ciebie miejsca w klanie? NIC BARDZIEJ MYLNEGO! Nie zależy nam na tym by stworzyć klan no lifów, a stworzyć klan dla wszystkich Polaków, którzy mają ochotę pograć w wspólnym gronie. Jedyne nasze zamknięcie to pod klasy postaci, ale robimy tak by uniknąć w przyszłości nieprzyjemności wynikających z zbyt dużej rozbieżności klas wszystkich ludzi w klanie. Dla osób mniej aktywnych stworzyliśmy specjalny alt klan, ale mający identyczne bonusy jak main!

  Wymagania :

  - W trakcie gry używamy ts3
  - Pomagamy innym graczom w klanie, a nie zamykamy się na duo z boxem.
  - Dobrze się bawimy !

  Z ciekawostek, które mogą kogoś przyciągnąć w nasze skromny progi może zainteresuje kogoś, że na FP EPI klan został ogłoszony i przyszła spora część graczy z tego starego zacnego serwa ! Nawet sam DRAG [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  Aby dostać się do klanu zapraszam do kontaktu w grze z : "Dzeus, "Nawi, Clenu lub "Goodlike . Klan został stworzony z inicjatywy tych 4 Panów i oni wspólnie zajmują się jego prowadzeniem.
   
  Last edited: May 19, 2018
  Wilczka and Cracku like this.
 2. Cracku

  Cracku User

  Joined:
  04.01.17
  Messages:
  25
  Likes Received:
  1
  Polecam! :)