1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. forum forum forum forum

Warto?

Discussion in 'Polish' started by Dr4k0n, May 29, 2018.

1. Dr4k0n

Dr4k0n User

Witam gram od x lat na l2 core a w L2 ogolnie od samego poczatku...
    Ostatnio chodzi mi po glowie zagrac na l2 classic. Powrocic do starych wspomnien no i mam troche dosyc tych obecnych 'gwiezdnych wojen' na core... hehe

Pytanie- WARTO?

Duzy online? Jest z kim sie pobawic? No i najwazniejsze, faktycznie nie ma zadnej doty? Bo pay2win tez mi sie znudzilo juz.

ps. moge na jednym pc miec zainstalowane classic i salvation czy albo - albo?

Pozdrawiam!

Last edited: May 29, 2018
  2. WarlockL2C

WarlockL2C User

Dla mnie odpowiedz jest zawsze oczywista, że warto. Ale wszystko zależy czego oczekujesz, a co najważniejsze jak szybko tego oczekujesz. Jak nie masz z kim zaczynać to może być ciężko, bez boxa w ogóle nie ma co zaczynać. Nie ma tu pay2win, ale śmiem twierdzić że dzisiaj bez włożenia chociaż kilkunastu euro na start, szybko zakończysz przygodę z classicie. ( mogę się mylić ;0 ) Co do klientów to tyle lat ile gram w L2 to raczej była kwestia posiadania klientów w różnych lokalizacjach, żeby było można grać na 2 różnych serverach ;) ( ale tu znowu mogę się mylić ;0 ) Online w tej chwili jestem w stanie ocenić na +/- 400 i każdy kto twierdzi inaczej, jest w błędzie. ( oczywiście nie licząc, tego że każdy lata z 2-3 boxami, albo 9 'osobowych' loopparty ;] ), ale na zewnątrz jest lato, a co za tym idzie na serverze jest zima :D ( nie chce mi się bardziej szczegółowo o tym pisać :p ) Ja ze swojej strony zapraszam do zabawy!

3. GoodMike

GoodMike User

Doty jako typowej doty nie ma jedynie to co oferuja gracze do sprzedania (Plvl,epiki itd.). Czy warto to juz zalezy od ciebie na endggamowym kontencie napewno jest z kim pograc i pobic. Jedynym problemem jest sie tam dostac. Najlepiej poszukac sobie jakiegos cpka bo jezeli myslisz o dlugotrwalej grze solo to potrzebujesz minimum 2 boxow zeby szlo to w miare sensownie. Z tego co slyszalem to ludzie moga grac na jednym i na drugim bez problemu. Takze jesli myslisz o graniu na classicu radze sie rozejzec i poszukac cp, niektore formuja sie nawet od 0. No i oczywiscie trzeba miec duzo samozaparcia i wytrzymalosci bo exp nie jest tutaj zbyt szybki.

4. Dr4k0n

Dr4k0n User

Myslalem OL'a zrobic i na boxa odrazu spoila;p Mam sporo zaparcia i jestem odwiecznym fanem L2. Zadna inna MMORPG nie przypadla mi przez te nascie lat do gustu...
    Jak tak na YT ogladam filmiki i mass pvp ludzie w c/b grade dalej biegaja ahhh cos pieknego! Przypominaja sie czasy tych wszystkich pirackich serverow i zabawy jaka czerpalem ze starego dobrego L2.

Mysle ze pogram ;]

ps. Jest tu tez oprocz platnosci za gre' mozliwosc grania' cos ala premium? Czy z automatu moge odpalic ile tylko dusza zapragnie tych boxow?

5. GoodMike

GoodMike User

2€ na start za konto potem 10€ albo na 3 miechy 25€ kont ile chcesz tylo za wszystkie musisz placic te 10€. Radze sie porozgladac i poczytac troche co sie dzieje na serverze bo szczerze powiedziawszy nie wiem jak tam planujesz ale OLi wiecej teraz niz CP magowych jest, a w dodatku dosc ciezka postac do wyexpenia zwlaszcza ze buffy clan only. Zeby tak optymalnie cos gorac to musisz miec po 60 wc(pp)+bd a jesli myslisz o siedzeniu w catach to jeszcze sws no i jakis dd typu tyrant/destr/summoner. Jezeli nie miales kontaktu jeszcze z classiciem to radze rownie poczytac troche o skillach i ogolnie classicu bo jest dosc sporo rozbieznosci.

6. Dr4k0n

Dr4k0n User

No to poczytam.
    Dzieki za info i pozdrawiam!