1. Discord Support team Facebook l2central.info

Jak tam Online :D ?

Discussion in 'Archive 2.0' started by Treys, May 22, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Treys

    Treys User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    174
    Likes Received:
    0
    witam otóż iż nie gram tutaj już od b.dawna , jak stoi server z online :d ? słyszałem ze 1k max o ile jest ,
     
    Last edited by a moderator: May 22, 2012
  2. rejii

    rejii User

    Joined:
    12.01.12
    Messages:
    19
    Likes Received:
    0
    online troche spadł ale nie tak tragicznie aby się grać nie dało... spokojnie jak wejdziesz na party search to znajdziesz odpowiednie pt do swojego lvl-u, jak i instancji którą potrzebujesz.
    a co do online... są ploty ze 3k i nawet ze czasmi 500online.. ale jak zawsze są to tylko ploty ludzi którzy najczęsciej juz tutaj nie grają, a do czasu aż admini nie podadzą ilości online, nigdy tego nie będziemy wiedzieć. przyjanjmniej dlatego że na każdym spocie znajdziesz graczy, począwszy od 40lvl do 90+ a czasami nawet nowe osoby które zaczynaja gre i dobijaja do 40lvl.
     
  3. Thaela

    Thaela User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    66
    Likes Received:
    0
    to wcale nie brzmi jak reklama :)
     
    Last edited by a moderator: May 22, 2012
  4. Kardrigern

    Kardrigern User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    44
    Likes Received:
    0
    nie mam nigdy problemu z pt, a const pt nie gra codziennie :)
    źle słyszałeś, pewnie od tych co nie dali rady i emo quita zaliczyli

    a świstak siedzi i zawija w sreberka? interesujesz się core czy przyszedłeś zrobić reklamę jakiemuś zjebanemu buglandowi, na którym wypie co 3 miechy?
     
    Last edited by a moderator: May 22, 2012
  5. Treys

    Treys User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    174
    Likes Received:
    0
    qq mode on ? nie nie przyszedłem zrobić reklamy , ale zapewno dużo osób słyszało o tym servie a co do online to mam zastrzeżenia ponieważ ten dział mowi sam za siebie : http://forum.lineage2.com.pl/index.php/board,320.0.html


    jedyną sensowną odpowiedz udzielił reji [​IMG] reszta widać jacyś obrońcy krzyża :/
     
  6. Shanique

    Shanique User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    769
    Likes Received:
    242
    dwa różne fora, jedno nic nie świadczy o drugim, a już tym bardziej o online na core >.< proponuje zalogować się i policzyć osobiście, a nie opierać się na jakichś niewiadomego pochodzenia, niczym niepoświadczonych danych...
     
    Last edited by a moderator: May 22, 2012
  7. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    cool story bro, ja na każdej kronice w jakiej grałem na ofie zawsze powstawał jakiś priv w pewnym momencie z niby ultra tymi samymi plikami itd itd. startował, miał na początku większy online, ale po góra kilku miesiącach nic z niego nie zostawało. wiesz czemu? bo jak zawsze trzon stanowią ludzie, co idą ownić serwer w perspektywie kilku / kilkunastu tygodni i oglądają się za czymś nowym. w tym czasie serwer off sobie stoi i dalej grają tam ludzie stabilnie, bez wyścigu szczurów i skakania co kilka tyg na nowy serwer.

    a teraz zmykaj na swój ultra uber priv i ownij go ; )
     
  8. Thaela

    Thaela User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    66
    Likes Received:
    0
    właśnie się stałeś obrońcą krzyża!
     
  9. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    kk ;s
     
  10. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    naliczyłem całe 1 ogłoszenie(od początku maja) od gościa z sensownym levelem( ponad 95+) reszta to jakieś nuby z 8x -85/86/87 lvlami które dobija się w 2 -3 tygodnie, że tak nazwe po imieniu "motłoch".
    serwer żyje i czeka na nową kronike + mentoring.
    powstają nowe klany - pojawiają się nowe twarze.
    ci co narzekaja na brak pvp nie wiedza o czym mowią - ja mam pvp codziennie w takich ilościach że pewnie tych malkontentów mógłbym obdarowac i jeszcze by zostało :) (chociaż fakt - za mało warów można wypowiedzieć :/ )

    moja opinia : idzcie w piździec na te wasze x10 z "offowymi" plikami - "wszystko działa" tjaa jasne ktoś mi kiedyś takie bajki opowiadał. nigdy na prywacie nie będzie wszystko działało nigdy, jednak widze część graczy dalej wierzy w takie pitolenie. pochodzi serwer 2 miechy - ludzie powbijają 95+ i skończy się "peak" oraz masa ludzi bo się im znudzi! prosta sprawa wszędzie tak jest - przyłazi dużo "ownerów" co to serwery zmieniają jak rękawiczki bo wszędzie zaliczają faila. na koniec za 3-4 miechy zostanie tam 1-2 k graczy gdzie ponad polowa to będą duale/boxy albo nawet triple lub więcej.
    no thx wole zostać tutaj :)

    ps. jeszcze raz wspomnisz o jakimś syfiastym privie - z premedytacją bądź bez to cie zaraportuje do gm bo takie posty powinny być od razu kasowane
     
  11. Treys

    Treys User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    174
    Likes Received:
    0
    nie mam czasu na granie , czy ja gdzieś napisałem że ide grac w l2 na uber pr0 server ? chyba nie chociarz może ja ślepy już jestem.... pytanie było skierowane o online i czy ktoś idzie na nowy server ( jakieś klany / cp ) w ramach informacji . graj sobie i marnuj czas na ownienie na serverze :) ja już mam to za sobą


    @ fenris
    zraportuj , ulżyj sobie :)
     
  12. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    czujesz sie lepszy bo nie grasz czy co?;o skoro nie grasz i masz to za soba po co pytasz ile online?;o
     
  13. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    dlatego ci co się nie napalają i grają " w swoim tempie" grają tutaj. reszta privowych skoczków będzie co pare tygodni zmieniać serwer. paniał?
     
  14. Treys

    Treys User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    174
    Likes Received:
    0
    i tak byś nie zrozumiał , interesuje się serverami us/eu ze względu na online , przygode z l2 skonczyłem pol roku temu , tzn skoczkiem nie byłem nigdy ze servera na server ponieważ przedostatni server przed offem siedziałem 3 lata ( ofc server dalej stoi i ma sie dobrze )
     
Thread Status:
Not open for further replies.