1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

ekonomik gidişat kötü

Discussion in 'TR Community' started by Jackychi, Sep 13, 2019.

1. Jackychi

Jackychi User

Ortalık bt piyasa kart dolu ruslar yetmiş avroya bt satıyor yetmezmiş gibi zny satıyor 7/24 bt çalıştırıp piyasanın içine ediyor bu gidişatla bu firmanın rus serverindan beter oluruz konuştuğum ruslar orda 500 civarında oyuncu kaldığını söyledi yarısından çoğu btmuş zaten .

2. Jackychi

Jackychi User

Türk guildi kuruldumu ?

3. Jackychi

Jackychi User

Adam shop açmış vending yapıyor şimdi ,11 tane shoes var , ayarı yok bu arkadaşların botunda olsa bitkoyin madenciliği yapıyosun birader 7 24 bt yapmaktan bitirdiler serveri
    Sep 15, 2019
    4 saat bir mape girip bişeyler kesiyorum belki 1 hafta sonra bir kart düşüyor tam satacam bakıyorum adam yarı fiyatına 5 tane koymuş
    Sep 15, 2019
    bloody branchida eventla adamlarda dağıttılar yarın ortalık mvp kart dolar denge bitti gitti 10 günlük server

4. Jackychi

Jackychi User

haritada 25 bttan 5-6 bta düştü bt sayısı skm böyle oyunu forumda takılim bakim ne zaman kapatacak nataşalar serveri

5. Jackychi

Jackychi User

Bugün öylesine bir girim oyuna dedim pupa card 2 gün önce 1.5m di şimdi 800k oda alıcı yok pazarda 30 tane falan var 2 gün sonra 200k olur roda 800-1m civarıydı şimdi 200k ya düşmüş botlar acımasızca ekonomiyi bitirdiler oyunda kimse kalmadı yazık oldu yönetime bin tane mesaj attım bot bildirdim bir tane dönüş yapılmadı. Ragnarok ilk göz ağrımdı severek oynamaya başlamıştık sekerek bırakmak zorunda kaldım . Oyunu bitirdiler şu an online oyuncu sayısının yüzde 90ı botlar ve vending karakterleri yazık oldu .Neye nasip neye kısmet .

Entropik likes this.