1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Online na serwerze

Discussion in 'Archive 2.0' started by Aronea, Aug 26, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Aronea

    Aronea User

    Joined:
    07.02.12
    Messages:
    20
    Likes Received:
    0
    witam. na wstępie powiem, że nie jestem jakimś hejtem który będzie zapowiadał upadek serwera.

    chce spytać się o waszą opinię na temat online na serwerze, gdyż ostatnio zauwazyłem ze online na serwie spadł i w sumie nadal spada i chciałbym wiedzieć co o tym myślą inni.
     
  2. Nyana

    Nyana User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    169
    Likes Received:
    0
    ah te wakacje :)
     
  3. Shanique

    Shanique User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    769
    Likes Received:
    242
    serwer ma już prawie rok... nie spodziewałeś się chyba, że online będzie większy niż pierwszego dnia?
    tak... jest coraz mniejszy i będzie malał, aż go w końcu zamkną... co ja o tym myślę? nic nowego, naturalna kolej rzeczy... nie ten serwer to będzie następny, nie utopiłam tu grubych miliardów euro, żeby nad tym rozpaczać, a pvp jak ktoś chce się bić jest tyle, że nie jest nudno.
    pozdro.
     
  4. Aronea

    Aronea User

    Joined:
    07.02.12
    Messages:
    20
    Likes Received:
    0
    oczywiscie, że nie spodziewałem się takiego online jak na początku ;> cieszę się, że ktoś wogole wyraził swoją opinię na ten temat i nie linczuje mnie za załozenie takiego tematu ;p
     
  5. Nyana

    Nyana User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    169
    Likes Received:
    0
    online jest wystarczający do ciekawego siege i pvp :)
     
  6. vermer

    vermer User

    Joined:
    31.03.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    a czy raczej możliwe jest żeby zamkneli server oficjalny? popacz na ruoffa:) ile lat już jest i ile jeszcze będzie?
     
Thread Status:
Not open for further replies.