1. Discord Support team Facebook l2central.info

De ce Innova

Discussion in 'Archive 2.0' started by MeHigh, Dec 8, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. dem00

    dem00 User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    261
    Likes Received:
    0
  2. Delryn

    Delryn User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    88
    Likes Received:
    26
    mehigh de pe arion/dex?
    am inteles ca v-ati mutat pe naia... de ce nu innova?
    eu unul am ales sa joc aici (desi am foarte putin timp) din simplul motiv ca toti rl friends au inceput pe .eu si fiind un server nou parca mai pastreaza magia de inceput :)
     
  3. DarkWings

    DarkWings User

    Joined:
    09.12.11
    Messages:
    69
    Likes Received:
    0
    pentru ca ncsoft west a fost un exemplu de contraperformanta.
     
  4. ZaBici

    ZaBici User

    Joined:
    12.12.11
    Messages:
    11
    Likes Received:
    0
    ca majoritatea, pentru ping, pe ncsoft delayul e insuportabil, delay de 2 secunde pe action, nu vad cum ar decurge un pvp.
     
  5. _Fix_

    _Fix_ User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    asa ca fapt divers pe shilen offi dupa 2 saptamani....
    adica de acum 2-3 zile e sceenul.
    4 caractere awaken...super server..nu au boti deloc
    am inteles ca cel mai mare din clanul lor e 89...
    [​IMG]
     
  6. DarkWings

    DarkWings User

    Joined:
    09.12.11
    Messages:
    69
    Likes Received:
    0
    inca 2 saptamani in stilul ala si vor lua toti un cearceaf curat si se vor incolona in liniste spre cimitir
     
  7. DaevaPain

    DaevaPain User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    171
    Likes Received:
    0
    cam asta e faza acolo e greu cu botii la nc soft si se pare ca si acum situatia a ramas la fel .innainte de update pe naia nu mai buta nimeni de mai bine de un an pt ca toti erau lvl maxim doar la pvp foloseau zranger se pare ca au revenit la vechiurile obiceiuri cand vor avea lvl nu vor mai buta doar pvp ;) noroc
     
  8. Apophis

    Apophis User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,044
    Likes Received:
    215
    stai sa dea si la noi drumu la donatii sa vezi ce lvl or sa aibe unii. dar macar aici nu merg booti pe moment cel putin.
     
  9. DrSageata

    DrSageata User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    da! fara boti!
    [​IMG]
    a, si joaca tu siege la 4 dimineata.;)
     
  10. Razvan

    Razvan User

    Joined:
    11.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    salut ,scuze ,na ma bag si eu ca musca-n lapte.
    am venit cu o intrebare ,as dori daca exista ,sa intru intr-o comunitate in-game (clan) de romani.
    sunt inca low-lvl ,dar am experienta in online gaming ,aproximativ 7 ani.vorbind de l2 ,am jucat cam 1-2ani adunati on and off.
    daca sunteti dispusi sa ma luati ,un pm in-game la acelasi nick ^_^.sau mail:d


    merci anticipat ,
    razvan.
     
  11. DaevaPain

    DaevaPain User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    171
    Likes Received:
    0
    sunt o multime de clanuri in joc vezi si tu ce e mai bine pentru tine verifica la sectiunea recruitment citeste despre toti si undeva o sa fie si locu tau :d spor
     
  12. Faust

    Faust User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    35
    Likes Received:
    0
    cred ca este mai bine aici pentru ca toata lumea incepe de la 0, iar pe naia sunt deja caractere facute foarte bine, muncite de ani de zile. pe serverul american pingul lasa de dorit, iar fusul orar e foarte mare ca sa te poti juca si participa la siege cu placere.
    un alt aspect este faptul ca nu te stimuleaza cu nimic sa joci cu inversunare pentru ca spiritul de competitie a fost distrus cu tot felu de rewords (naia si shilen) incepand cu lvl 1 si pana la 74 daca nu ma insel. practic primesti mura in gura si nu te mai chinui sa mai faci bani in felul clasic sau sa stai sa vinzi in piata. din punctul meu de vedere cred ca tot mai multi or sa vina aici pentru ca o sa se ajunga la plictiseala din serverele de pvp unde donatia era baza si puteai ajunce full in scurt timp. atunci cand esti full si faci doar pvp, neavand alta activitate te plictisesti si renunti.
    cam astea sunt parerile mele referitoare la innova
     
  13. dem00

    dem00 User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    261
    Likes Received:
    0
  14. DrSageata

    DrSageata User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    pai eu vad la bartz maxim 2800, magmeld maxim 3000, shilien maxim 4800 la ore de varf. considerand ca capacitatea maxima e in jur de 5.5k-6k la un server, as spune ca bartz e "normal", magmeld tot "normal" si doar shilien e "heavy" la populatie.
    si toate astea avand in vedere ca multiboxing e allowed acolo. fara multiboxing, bartz ar fi cam la 1.4k("low"), magmeld cam 1.5k("low") si doar shilien ar fi normal cu vreo 2.5k, la ore de varf!
    nu va lasati inselati de aparente.
    in concluzie prefer core cu 5k players.
     
  15. neemis

    neemis User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    24
    Likes Received:
    0
    am ales innova pt ca prietenii joaca aici. desi as fi preferat ncsoft doar pentru mentoring.
     
  16. blu3s0ul

    blu3s0ul User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    83
    Likes Received:
    0
    am intele ca s-ar putea ca bartz sa aiba siege time mai auproape de eu time zone. au un poll daca iese la cerere vor schimaba orele de oly si siege. oare se merita sa reincep acolo pt ca m-a cam dezamagit core cu bugurile/lipsa multor facilitati de pe ncsoft.
     
  17. robE`

    robE` User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    96
    Likes Received:
    4
  18. dem00

    dem00 User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    261
    Likes Received:
    0
  19. robE`

    robE` User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    96
    Likes Received:
    4
    da asa e, fiecare server cu avantajele si dezavantajele lor...nu exista serverul perfect se pare :d
     
  20. Fusion

    Fusion User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    144
    Likes Received:
    0
Thread Status:
Not open for further replies.