1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Mit érdemes?

Discussion in 'Archive 2.0' started by celbeam88, May 17, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. celbeam88

    celbeam88 User

    Joined:
    17.05.13
    Messages:
    8
    Likes Received:
    0
    sziasztok. szeretnék àºjra elkezdeni jà¡tszani, de nem tudom eldà¶nteni mi legyek. szeretem a jà¡ték pve és pvp részét egyarà¡nt. de lehetőleg valami olyat kezdenék, amiből hià¡ny van a szerveren, mà¡r ha van ilyen. remélem tudtok segà­teni ebben. előre is kà¶szà¶nà¶m.
     
  2. DeMo0o

    DeMo0o User

    Joined:
    22.05.13
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    sziasztok! à‰n is hasonló kérdéssel fordulnék hozzà¡tok...hosszຠideig jà¡tszottam a lineage-el régebben és ismét à¡télném ezt az élményt! ha mondanà¡tok egy két alap infot karakter và¡lasztà¡shoz (melyiket hià¡nyoljà¡k leginkà¡bb vagy épp mi az ami minden bokorban akad) megkà¶szà¶nném!
    brrrrrrrrr
     
  3. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    a legnagyobb hià¡ny tank, heal és magas szinttől iss.
     
  4. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    a legjobb tanà¡cs csinà¡lj olyat, amivel szerettél jà¡tszani. pà¡r update még és 99 vagy 100-as szinten hasonlóak lesznek, mint régen. volt mikor tank-kal vagy iss-el sem tudtam party-t talà¡lni. dd-vel is và¡rtam mà¡r sokat, de van, hogy dd-t kell và¡rni. abszolàºt và¡ltozó. az is tényező, hogy ki milyen időpontban jà¡tszik.
     
  5. DeMo0o

    DeMo0o User

    Joined:
    22.05.13
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    okés! kà¶szi az infokat....egyenlőre nekiugrottam egy spoilos tà¶rpe àºrnak...az volt a legelső karakterem is anno...és elég vicces sws subclassban :d
     
Thread Status:
Not open for further replies.