1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Lindvior

Discussion in 'Archive 2.0' started by májki, Jun 4, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. májki

    májki User

    Joined:
    04.06.13
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    àœdv mindenkinek!
    szeretném, ha az angol nyelvet bà­rók és a jà¡tékot is jól ismerők - ha van egy kis tà¼relmà¼k - az àºjà­tà¡sokról à­rnà¡nak pà¡r hozzà¡szólà¡sban. személy szerint gyà¡rtós tà¶rpe-tyrr, sà¶tét elf varà¡zsló-feoh érdekelne, de minden mà¡s kasztról szóló pontos infót szà­vesen, kà¶szà¶nettel fogadok!
     
  2. Csipet

    Csipet User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    18
    Likes Received:
    1
    szia! angolul nem tanultam, csak pà¡r szót értek. a gyà¡rtós tà¶rpék megvehetik a recepteket s80 ig a kovà¡cs műhelyekben, és a hozzà¡ való partokat. kicsit drà¡gà¡n. a tà¶bbit dobjà¡k. szerintem sokkal erősebb lett a tà¶rpe mint a régebbi részekben, végre nem kà­nlódà¡s a fejlődés velà¼k.
     
  3. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    a tà¶rp mindig is az egyik legélvezetesebb kaszt volt, fejlődni nem kà­nlódà¡s, hanem művészet vele!
     
    Minni likes this.
  4. májki

    májki User

    Joined:
    04.06.13
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    mà¡r le is mondtam róla, hogy valaki is và¡laszol :) kà¶szi! szóval érdemes egyà¡ltalà¡n a và¡sà¡rolható reciket megvenni boltban? vagy csak az r-es (talà¡n r95, v, r99) cuccok receptjeit érdemes szerezni, gyűjteni? nekem egyenlőre csak shotok recijei vannak betanulva...
     
  5. Csipet

    Csipet User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    18
    Likes Received:
    1
    nem lehet mà¡r boltba kapni pl: s grade sima armorokat. sokan keresik. nem tudom hogy megéri e, a matik miatt?
     
    Schofield likes this.
  6. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    iss buffban sà­mà¡n el lehet lenni 85-ig a gradeben, de egyébként az ah tele volt még s-es cuccokkal mikor utoljà¡ra néztem. vagy van ez a steel door guild coin, 200-ból megvan az s-es szett és 60 napig megvan.
     
    Last edited by a moderator: Aug 4, 2013
  7. májki

    májki User

    Joined:
    04.06.13
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    à‰n sem nagyon gyàºrnék sima s-es szetre, plà¡ne ha van egy korrekt a-s szettem. àm ha csak sub-nak kell akkor meg s80, amit aprà¡nként azért à¶ssze lehet bà¡nyà¡szni zakenből. mà¡r akinek megéri csomagolgatni, enchantolni...stb.

    mà¡s: lvl mekkora legyen a tà¶rpém, ha r99-es cuccokat akarok vele craftolni?
     
  8. Flaron76

    Flaron76 User

    Joined:
    21.01.13
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    r 99-es cuccokat 99-es tà¶rpével tudsz gyà¡rtani, viszont a matikat megszerezni hozzà¡, na az a nehéz! jelenleg ez az àºt szerintem nem nagyon jà¡rható a nagyon alacsony drop rate miatt.
     
  9. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    még 2 nagy update és kiforr a spoil/craft rendszer. legalà¡bbis bà­zom benne.
     
  10. Flaron76

    Flaron76 User

    Joined:
    21.01.13
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    a merchant à¶lésen kà­và¼l tudtok valami jó helyet adena szerzésre? hb, dv, mos nem az igazi mà¡r..
     
  11. májki

    májki User

    Joined:
    04.06.13
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    kà¶szi a và¡laszokat! azt hittem nagyobb haszna lesz a kraftos tà¶rpémnek :( ! egyenlőre akkor zakent à¼ti lelkesen és gyà¡rtogat shotokat. (ezek à­gy legalà¡bb beszerzési à¡ron vannak - à¡fa, béfa meg minden haszonkulcs nélkà¼l, ez is valami...)
    mà¡s: - az adenà¡zós hely engem is érdekelne ...
    - meg az, hogy kb. hà¡ny ember jà¡tszik a szerveren, mintha nagyon fogyna a nép? (véleményem szerint nincs 1000 jà¡tékos, de mintha bot az lenne pà¡r.)
     
Thread Status:
Not open for further replies.