1. Discord Support team Facebook l2central.info

Problem z odpaleniem gry na stronie Innova

Discussion in 'Archive 2.0' started by Revenant, Dec 8, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Revenant

    Revenant User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    11
    Likes Received:
    0
    witam,

    piszę tu ponieważ na temacie w pomocy technicznej jest głucha cisza, nawet nikt do niego nie zajrzał.
    mam taki problem, otóż nie mogę odpalić gry na stronie 4game poniewasz mam ciągle button "update" no dobra włączyłem tą aktualizację odświeżyłem stronę zalogowałem się i nadal mam "update", to przeinstalowałem program ściągnąłem od nowa launcher 4game i nadal lipa! i nawet gorsza bo teraz ciągle mam button "install" :mad:, kurde co ta innova po tej becie zrobiła?!, miało być lepiej a jest gorzej, i miała to być bardziej profesjonalna firma niż nc west już mnie szlak trafia z kombinowaniem jak dostać się do gry!!!.

    proszę o pomoc bo już brak mi pomysłów :(

    edit: już jest ok udało mi się nareszcie odpalić grę ;)

    temat do zamknięcia :)

    pozdrawiam.
     
    Last edited by a moderator: Dec 8, 2011
  2. kamil101

    kamil101 User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    powiedz jak tylko bo ja caly czas mam ten update przycisk i nic wiecej
     
  3. Umbarabumba

    Umbarabumba User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    468
    Likes Received:
    0
    zacznijmy od tego, ze wszystkim dziala, a tobie nie, wiec nie wiem czemu doszukujesz sie problemu po stronie innovy
    1. sprobuj inna przegladarka
    2. odinstaluj zarowno 4game jak i l2 i zainstaluj na nowo, oczywiscie wiaze sie to z ponownym sciaganiem gry, gdzies na forum jest opisany trick jak to "obejsc" zeby na nowo klienta nie sciagac

    jak to ci nie pomoze, to wtedy zapraszam na forum z problemami :)
     
  4. DeathWhisp

    DeathWhisp User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    36
    Likes Received:
    0
    ja przeinstalowałem l2 i 4game pare razy majac nadzieje ze to cos pomoze i nic. ciagle nie moge uruchomic gry mam nadzieje ze admini jakos pomoga na forum czy cos bo po 1 dniu sie to robi meczace. powodzenia w grze ; )
     
  5. Sebal

    Sebal User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    może to wina antywirusa? jeśli masz comodo to ja i paru ludzi musiało go odinstalować aby móc zagrać.
     
  6. Gasiowy

    Gasiowy User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    ta innnova to taka zje*#*$&*@&#*nbas, przy kazdym paczu trzeba sciagac 4game lanczer na nowo i dopiero idzie przez uptade i potem click play. mnie bardziej wqrwia to ze po tym jak sie dostanie dc to zeby sie zalogowac trzeba kombinowac :s
     
  7. pimer

    pimer User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    23
    Likes Received:
    0
    mialem podobny problem ze klikalem update i nic sie nie robilo, odinstalowanie launchera4game pomoglo, klikamy wtedy tylko instal, wybieramy foldery gdzie instalowac a gdzie l2 i update sam sie robi (pokazuje ze jest 97% gry sciagniete) dojdzie do 100 i mozna grac, mi pomoglo, moim znajomym rowniez, takze mysle ze cos zle robisz, pozdro
     
  8. ArtMetal

    ArtMetal User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    dokładnie to co napisał pimer. dodatkowo usunąłbym jeszcze ciasteczka po odinstalowaniu launchera 4game albo przeczyścił wszystko ccleaner'em. jeśli po update'cie masz na stronce zielony znaczek zamiast przycisku play odśwież stronę. powodzenia
     
  9. ImpressA

    ImpressA User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    63
    Likes Received:
    1
    bo gdyby to inovva zrobiła profesjonalnie, to po instalacji nie byłoby żadnych problemow z gra. gra powinna się uruchamiać przez launcher tak jak na ncsofcie przez normalnego launchera.
    ps. podobny launcher jest w battefield 3 poprzez przeglądarkę...
     
  10. Umbarabumba

    Umbarabumba User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    468
    Likes Received:
    0
    ale cokolwiek by nie zrobili, zawsze znajdzie sie paru, ktorym bym nie dzialalo, nie z winy innovy, tylko z wlasnej i tak jest w 99% przypadkow, nawet jakby byl zwykly launcher znalazlaby sie grupa ludzi placzacych, ze im nie dziala
    innova nie jest w stanie sprawdzic jakie gowno, kto ma na kompie, przy tylu graczach nikt nie jest, wiec jak komus nie dziala, to nie plakac, ze innowa to i tamto tylko format c
    przykre, ale prawdziwe...
     
  11. RemBi

    RemBi User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    ja mam ten sam problem ,jak sie z nim uporac?
     
  12. Umbarabumba

    Umbarabumba User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    468
    Likes Received:
    0
    odinstaluj wszystko, oproznij cache przegladarki i zainstaluj ponownie
    wszyscy, o ktorych wiem, tak zrobili i mogli normalnie odpalac gre
     
  13. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    witam,

    zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

    pozdrawiam,
    eska
     
Thread Status:
Not open for further replies.