1. Discord Support team Facebook l2central.info

Różnice pomiędzy officjalnymi serwerami L2

Discussion in 'Archive 2.0' started by thalini, Dec 11, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. thalini

    thalini User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    17
    Likes Received:
    0
    zanim powstał ten serwer grałem na serewrze ncsoft shillen. na tamtym serwerze były zrobione dodatkowe bonusy w postaci broni na +4 ale tylko na 30 dni. czy czegoś takiego nie można byłoby tutaj wprowadzić. zresztą popatrzcie na ten link. uważam że wprowadzenie podobnych rozwiązań byłoby z korzyścią dla graczy .
    http://truly-free.lineage2.com/path
     
  2. Termit

    Termit User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    34
    Likes Received:
    0
    zrobione to było tam tylko po to, aby zachęcić większą ilość ludzi. jednak głównym aspektem tych darmowych itemów miało spowodować szybsze zmniejszenie się różnicy lvli między starymi graczami a nowymi. na innovie też nie jest źle d,c dostaje się za questa, b broń można dostać za paliake 49 gdzie na us tego niema, chyba że coś się zmieniło przez ostatnie kilka dni. puki co dalej nie doszedłem do bonusów, bo mam tylko 52 lvl w tym momencie, ale pieniędzy starczyło mi na cały set b i zwykłe dye +4/-5. po drodze żadnego full dropa nawet nie mialem na którym dało by rade coś zarobić. jedynym minusem są ceny bssb ~400a sztuka, krafcąc samemu ~320a, ale to często spotykane zjawisko na świeżych serverach.
     
  3. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    witam,

    zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

    pozdrawiam,
    eska
     
Thread Status:
Not open for further replies.