1. Discord Support team Facebook l2central.info

Fejlődés

Discussion in 'Archive 2.0' started by paSsion, Dec 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. paSsion

    paSsion User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    valaki tud e à¶tleteket, illetve 48on questeket fejlődéshez? csak mert elderrel nem à¡lom az ilyen :d a và¡laszokat előre is kà¶szà¶nà¶m!!
     
  2. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    daily quests
    60 felett ténylegesen daily, és imbaszar sok xp t ad
    legyél 56, keress vmi nukert és irà¡ny vos, utà¡na pavel
    és bumm, à­gy lett a 76+ elder negyedannyi idő alatt, mint én tankkal
     
  3. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    49-en pailaka, 50-en van quest, utà¡na kama 56 naponta. xpz 55-ig, ott van quest megint, kà¶zbe mehetsz laba59-be is.
     
  4. moszat

    moszat User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    24
    Likes Received:
    0
    no offense, én is elder vagyok,de szó szerint egy àlom a fejlődés :ddd
    benyalod magad valami cruma partyba 49-ig,ha egyedà¼l nem megy - de igazà¡ból egyedà¼l is kà¶nnyű cruma - , 49-en pailaka, utà¡na 50en felveszed az outlaw-os questet, kamaloka ha megvan 52, akkor vos / toi party (level 2-n inkà¡bb ott jobb az xp).
     
  5. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    32-től tud valaki valami jó helyet fejlődni? sk-val vagyok. tankkal azért annyira nem haladós. :)
     
  6. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    ruins of despairban leadtad a kuldit kint a hà¡znà¡l, kà¶rà¼là¶tte a mobokon felhàºzod magad 33-ra és ugyanaz az npc adja a kà¶vetkező kà¼ldetést. utà¡na leadod, kà¶vetkező hogy bent a ruinban leà¶là¶d a questmobot, soe gludio, kà¶vetkező kà¼ldi meg kikà¼ld wastelandre, spawnon npc-től felveszed a 2 kà¼ldit. kà¶zbe grindelsz picit, hogy meglegyen a 38 és gludioban felveszed végà¼l a kasztod grand masterétől a 2. kasztvà¡ltó kà¼ldit. az npc ki is teleportà¡l wastelandre, leà¶là¶d a 3 questmonstert, soe vissza a grand masterhez, voilà¡, kész a 2. kaszt. gludioban beszélsz még egyszer a grand master npc-vel, ott helyben még 2 npc-vel és mà¡r mehetsz is oren / ivory-ba az elfek szintjére a napi kà¼ldetést csinà¡lni, utà¡na cruma napi, cruma grind, kamaloka.
     
  7. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    megvan. kà¶szà¶nà¶m! :)
     
    Last edited by a moderator: Dec 14, 2011
  8. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    ha mà¡r megvan a 3 ewd akkor usgyi gludio és folytasd a kà¼ldetés sorozatot (a nevében szerepel hogy sakum), ha nincs akkor agonyban kihagytà¡l valamit.
     
  9. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    kà¶vetkező lenne a kérdésem hozzà¡tok főleg a questekkel kapcsolatban és főleg azokhoz akik gd megjelenése utà¡n jà¡tszottak egy kicsit az ncwest-nél is.

    szóval tervben van egy teljes minden kà¼ldetést videó formà¡ban bemutató quest guide. de nem tudom, hogy a fordà­tà¡s az ncwest és az innova esetében mennyire tér el, ezért kérdezném azokat akik az alacsony szintű questeket mà¡r innovà¡nal és ncwest-nél is csinà¡ltà¡k, hogy mit tapasztaltak.
    nem tudom, hogy ha a fordà­tà¡s eltérő az mennyire hà¡trà¡ltatnà¡ a jà¡tékosokat, ezért kérdem.

    mindenestre valószà­nű, hogy a quest guide ncwest-nél készà¼l majd el mivel, ugye az ténylegesen az eredeti angol kliens fordà­tà¡st hasznà¡lja. de éppen ezért ha szà¼kséges lenne akkor készà¼lne az innovà¡s và¡ltozatból is kà¼là¶n quest guide.
     
  10. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    npc nevek és a tà¶bbi 99,99%-ban ugyanaz. egyedà¼l az awakened classok nevei térnek el amàºgy.
     
  11. siedrenn

    siedrenn User

    Joined:
    26.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    sziasztok,

    eléggé àºj vagyok, kb c4 óta nem jà¡tszottam l2-t, de most valamiért àºjra belevà¡gtam. jelenleg 55à¶s soul breaker vagyok, maga a kaszt is teljesen àºj nekem. eddig elég jól ment minden, most azonban kicsit elakadtam a fejlődésben. cruma towert mà¡r eléggé kinőttem, outlaw forest se tàºl szimpatikus, az ott kapott xp-t kevésnek tartom. megpróbà¡ltam valley of saintset, ott azonban még erősnek talà¡lom a mobokat, szóval à­gy soloban eléggé el vagyok veszve. van valami javaslatotok, mi lenne az ideà¡lis hely?
     
  12. Intrepid

    Intrepid User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    245
    Likes Received:
    0
    hà¡t ha szólózni akarsz akkor tudom ajà¡nlani fields of massacret egy darabig de a legjobb và¡lasztà¡s keresni egy pt-t és toi.

    amàºgy csak én vagyok azzal a problémà¡val hogy nem kell tőrà¶s rohadtul sehovà¡ az egész szerveren?iszonyຠnehéz szólózva fejlődni :d
     
  13. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    igazà¡ból a 70-76 csak macerà¡s, utà¡na iszonyàºan kà¶nnyű lesz
    kb 65ig egyedà¼l buffokkal tud csapkodni a szokà¡sos solo helyeken, forest of mirrors, fields of massacre, forsaken, ha tele van toi
    ha van hely toiban, szépen szintenként felfele, toi 8 jó melee partyknak 72ig
    utà¡na itbe befoglalni egy vegyes termet, vagy toi feljebb, itben kà¶nnyebb a clicker, sok mob, de kevesebb xp, toi tà¶meg és war ha van
    76 felett swampland
    90ig
    esetleg gc
     
  14. Intrepid

    Intrepid User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    245
    Likes Received:
    0
    igen bà¡r ez nagyban fà¼gg a kaszttól és egyedà¼l a helyeket bevenni nehéz pl jelen à¡llà¡s szerint elképzelhetetlen még egy laza toi 1 szobà¡t is bevenni mert vannak rà¡ 80an :d
     
  15. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    72-től crypts of disgrace nagyon jó melee partyval. ha nem talà¡lsz party matchingbe (action ablakba), akkor csinà¡lj oda partyt... jó xp.
     
  16. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    szerintem értelmetlen még valakinek 83 alatt swampbe menni xp-zni. nagy a penalty a mobokon (legalà¡bbis az nc szervereken) a mobok erőset à¼tnek te kicsit sebzes és végà¼l kà¶nnyen fekszel.
    mivel még viszonylag friss mind a két innova szerver à­gy egészen biztos nincsenek 3x60-as rare s vagy s80 set-ek illetve 150+ vagy 300-as fegyverek a legit jà¡tékosok kezeiben. az l2 store-ból vehető buff potik ugyan sokat segà­tenek, de csak nem az igazi még velà¼k. főleg ha swampland a célpont ahol egy mob egy viszonylag jól felszerelt varit vagy rogue-t képes akà¡r egyà¼ttésel megà¶lni, àºgy, hogy az 85+ teljes iss enchanter buff-ba és sonata-ba volt.

    szóval szerintem fà¶là¶sleges bà¡rkinek olyan helyre menni ahol a szintjénél 5 szintel nagyobb mobok vannak főleg 60 felett.

    siedrenn szerintem 61-ig menny forsaken plains-be 61-től 70-ig, forest of the dead 70-től 79-ig silent valley, 79-től 83-85 kà¶rà¼lig crypt of disgrace. à‰rtem ezeket àºgy ha szólózni akarsz.
     
  17. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    hà¼lyeség
    nyelvtan
     
  18. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    mindenkinek aki solozni akar... felejtsétek el a solo-t. party matchingbe folyamat lehet talà¡lni valami jó partyt. ha ott nem akkor menj a waiting listre és 2 percen belà¼l kapsz partyt, vagy akà¡r te is csinà¡lhatsz. vannak ott vagy 30-40en folyamat, simà¡n à¶ssze lehet hozni bà¡rmit.
     
  19. Intrepid

    Intrepid User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    245
    Likes Received:
    0
    próbà¡ltà¡l mà¡r aw-vel partyt talà¡lni? :d

    nem olyan kà¶nnyű az :)
     
  20. Buckett

    Buckett User

    Joined:
    27.12.11
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    sziasztok.
    kérdésem a kà¶vetkező:
    van egy kisebb kà¶r akikkel partyzni szoktam (dualwc, warlock, bd). 70+ -on van-e értelmes hely ahol tudnà¡nk ilyen formà¡tumban partyzni? (akà¡r 2x hp-s mobok, akà¡r sok mob egy helyen...) sos-t mindjà¡rt kinőljà¼k :s
     
Thread Status:
Not open for further replies.