1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Fejlődés

Discussion in 'Archive 2.0' started by paSsion, Dec 12, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    térképet megnyitod és ott a world info fà¼l, aztà¡n a hunting zone, level szerint rendezed és và¡lasztol :)
     
  2. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    mivan? ebből tényleg nem értek semmit.
     
  3. Buckett

    Buckett User

    Joined:
    27.12.11
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    kà¶szi, ezt a funkciót ismertem mà¡r, a lényeg az lett volna hogy hol érdemes egy ilyen melee 'félpartyval' xpzni, tapasztalatokra lettem volna kà­và¡ncsi. de lényegtelen mert nem tudok belogolni, hibaà¼zivel kivà¡g engem is.
     
  4. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    arra akartam kilyukadni, hogy igen, szinte bà¡rhova ha van buffer+sws/bd+healer. azt meg nem tudhatom, hogy ismered-e ezt a funkciót, nem "oltà¡sként" à­rtam :)
     
  5. moszat

    moszat User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    24
    Likes Received:
    0
    nem tudom mennyire aktuà¡lis még, de szerintem próbà¡ljà¡tok woa-ban az angyalokat, pa nélkà¼l is kurvajó xp-t adnak (pl én pa nélkà¼l 150k+ xp-t kaptam), azzal meg nyilvà¡n mégjobbat.
     
  6. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    valaki, aki 85+ tank vagy legalà¡bb 70+ az tudna tanà¡csot adni, hogy hol érdemes hàºzni 70 fà¶là¶tt, illetve 76 fà¶là¶tt, majd 80 fà¶là¶tt. elsősorban solo helyek érdekelnének, aztà¡n, hogy hol érdemes partit kérni/csinà¡lni. egyelőre a noblesse a cél, szóval a 75. utà¡na pedig a 85 a dual class-hoz. ahogy észrevettem a tankok nagyon ritkà¡k és nehéz is őket hàºzni. minél gyorsabb xp-s hely érdekelne, adena drop meg ilyesmik nem érdekesek. toi tankkal nem a legjobb ahogy észrevettem. pa van.
     
  7. ImNotScubba

    ImNotScubba User

    Joined:
    01.02.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    da talà¡n a legsokoldalàºbb tank, a legviccesebb skillekkel + cica is van neki
    soloba và­gan lethalozik, jó buffokkal és pantherrel egy darà¡ló, és akkor vonatot tud à¶sszehàºzni, mint egy
    70+ toi 8-12, woa (anno questeket mindig lethallal csinà¡ltam)
    74+ panther, iss buffokkal szintjében bà¡rmit kitakarà­t, it, fog, hb (gyenge xp), sv, toi 10+
    80+ solozni swamp, de nem ajà¡nlom

    érdemes inkà¡bb partyban vinni, tankot mindig keresnek, és legalà¡bb van kiket lecseszni, mikor hagynak meghalni
    70+ fog à¶rà¶k klasszikus, toi ha bà¡tor valaki,itben is lehet szórakozni
    76+ fog, crypt
    80+ swamp, dv

    80 felett ha mà¡r subot hàºzol, valószà­nűleg szóltà¡l mà¡r pà¡r emberhez a jà¡tékban, legalà¡bb annyit "bazzeg legyen mà¡ ócsóbb a shot", alà¡à­rà¡sból feltételezem klà¡nod is van
    à­gy 80 felett keress egy kedves 4. kasztos ismerőst, lehet nuker, à­jà¡sz, legjobb esetben summoner, aki pà¡r nap (óra, pa + vit + rune) alatt felrà¡nt 85re, ahol nem győződ majd visszautasà­tani a partykat
    hàºzà¡sra a female elf summonert ajà¡nlom, azt jobb nézni egész éjjel, mint valami orkot
     
  8. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    az előbb, hogy olvastam imnotscubba leà­rà¡sà¡t azért elgondolkodtam mit fogtok ti itt csinà¡lni két hónap màºlva? példà¡ul mi ahogy szà¡moltuk ncwest-en kb az à¡tlag jà¡tékos megszerzi a 95+ szintet a tauti-ra a hardcore rész talà¡n a 99/99/80/80-at is főleg azok akik nem gd-kor kezdték.

    de az àºj szint hatà¡rig kb egy évet még và¡rni kell.

    tavaly az ncwest is itt rontotta el a dolgot főleg, hogy tàºl sok dupla xp eventet csinà¡lt és nyà¡r végére mà¡r szinte akik akart az meg szerezte a gd-hez kellő szintet szóval a fene sem ment ki a và¡rosból. emiatt elmaradtak a pvp-k is, aztà¡n kesőbb mà¡r nem is logoltak be a jà¡tékosok, à­gy mà¡r a tà¶bb partys raid-ekhez is nehezebb volt embert talà¡lni.

    szóval ez volt az a dolog ami szerintem a legtà¶bbet à¡rtott tavaly a jà¡téknak itt nyugaton.

    normà¡l kà¶rà¼lmények kà¶zà¶tt nà¡lunk sem lenne igazà¡n nagy gond egy napon belà¼l mondjuk 80-ról 85-re hàºzni ezeket a rune of xp-ket hasznà¡lva, de példà¡ul ma délelőtt egyenesen sokkolt, hogy tà¶bb jà¡tékos volt swampland-be és altar-ba mint amennyi mob, pedig mondom majd délelőtt békesen xp-zek valami jobb spotban:).

    na szóval a fent leà­rtak miatt ellenzem én a dupla xp-s premium account-ot főleg, most mikor amàºgy sem igazà¡n nehéz xp-zni.
     
  9. ImNotScubba

    ImNotScubba User

    Joined:
    01.02.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    azt hiszem vagy én értelek félre, vagy te vagy totà¡lis fogalomzavarban

    l2 nem farmolós jà¡ték, arra ott van wow, settlers, super mario
    l2ben megcsinà¡lod a karaktert, onnantól a mobok és az xp csak eszkà¶z arra, hogy kiprovokà¡lj egy pvpt
    a szintezés, hàºzà¡s arra jó, hogy meglegyeneka jobb pvp skillek, skilleknek legyen jobb landrate, elérd a jobb cuccokat

    ha valamit elszàºrtak akkor az az, hogy minden szutykot instà¡và¡ alakà­tottak, à­gy az "open field" pvp majdhogynem kihalt
    igen, van esély, hogy à¡tcsà¡bà­tjà¡k wowo/aion/lotro/anyrandommmo jà¡tékosokat, de a régi l2 vérpistikéknek ez nem tetszik (nekem sem)

    felőlem jà¶het tahiti, àºj krónikà¡k, de nekem órà¡si szà­vfà¡jdalom, hogy nincs meg a régi "namostmegyà¼nkclanvsclan/allyvsally" bossra
     
  10. dmxpowa

    dmxpowa User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    322
    Likes Received:
    189
    a kovetkezo nick remelem scubbanned lesz ))
     
  11. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    à‰n mà¡r 5 éve jà¡tszok off-on, de a helyzet azóta ez amit leà­rtam. abban igazad van, hogy a régi frintezza, baium, antharas, valakas mass pvp-k azért hià¡nyoznak a jà¡tékból, de elég nagy gondot jelentett az off-on mindig, hogy ezeket a bossokat csak a két rivà¡lis top ally tudta farmolni akik egymà¡s ellen pvp-ztek mindig, de ezekből a top allykból is legtà¶bbszà¶r ugyan az a 20-20 emberke részesedett a boss ékszerekből illetve a drop nagy részéből, legalà¡bbis ez a teonon à­gy volt.
    de hasonló helyzet volt koreà¡ban is mivel pont ez lett az instance-osà­tà¡s oka.
    főleg nyomos érv volt erre az is, hogy a koreai jà¡tékosok 74%-ka pve orientà¡lt jà¡tékos.

    azok akik csak a pvp-ért jà¡tszà¡k ezt a jà¡tékot 90%-ban csalnak ahol tudnak, fà¼ggetlenà¼l attól, hogy ncwest-nél innovà¡nà¡l vagy privà¡t szerveren jà¡tszanak. rà¡adà¡sul pont azért csalnak a fejlődés és farmolà¡s terén, hogy erősebbek legyenek a pve orientà¡lt emberkéknél akik alapból amàºgy jobban fejlődnek és jobb felszereléseket szednek à¶ssze mivel nem kà¶ltenek sem időt sem pénzt pvp-re.

    a tautiban viszont và¡ltoznak a szabà¡lyok a pvp terén akiknek dark side-os kastélya lesz azok bà¡rkit bà¡rmikor bà¡rhol leà¶lhetnek negatà­v repu vagy karma nélkà¼l.
    ez fog igazà¡n sok drà¡mà¡t belehozni a jà¡tékba, főleg azért mert az európai és amerikai jà¡tékosok oly annyira primità­vek az mmorpg terén, hogy eg szélsősegesebb esetben vagy a pvp mà¡nià¡s top klà¡nok takarà­tsà¡k ki a pve jà¡tékosokat a szerverről vagy a pve klà¡nok fognak à¶ssze és szedik el a và¡rakat a pvp klà¡noktól folyamatosan majd azok a folyamatos sikertelenség utà¡n kénytelenek lesznek mà¡s jà¡tékot và¡lasztani.
     
  12. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    wtb powerlvl! :d
     
  13. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    én is
    92-95re
    300 milla ha gyors vagy én meg aludhatok
     
Thread Status:
Not open for further replies.