1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Herkese Merhaba

Discussion in 'Archive 2.0' started by Julov, Dec 14, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Julov

Julov User

merhaba arkadaşlar,

à–ncelikle 1.5 gà¼n sà¼ren konuşmam sonucunda tà¼rkçe bà¶là¼me kendimi moderator yaptırabildim, hem sizin oyunda neler olduğundan ve neler olacağından daha iyi haberdar etmek için, hem de bazı ufak guidelar hazırlayıp level atlamayı daha kolay, bazı questlerde aynı soruları sormamanız için, oyuna girmekte yaşadığınız sıkıntılar ve diğer problemlerinizi çà¶zmek için gà¼zel bir ortam sağlamayı dà¼şà¼nà¼yorum burada. oyundaki nickim de forumdaki nickimle aynı, bana buradan ulaşamayınca, oyundan da ulaşabilirsiniz. hem forum, hem server hem de oyun tecrà¼besine sahibim, bunun yanında çok iyi ingilizce konuşabiliyorum ki bu size oyun hakkındaki şikayetlerini bildirmeniz için beni kà¶pr༠niteliginde kullanmanızı sağlayacak, hepinize elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıcam.

herkese iyi oyunlar.

bu arada dediğim ufak guidelari bu geceden itibaren yapmaya başlayacağım.

2. kazahel

kazahel User

sayın mod um :d

pek gà¼zel bir iş yapmışsınız!

zevkle takip edeceğim.

başarılar dilerim..

:d

3. epyhon

epyhon User

hayırlı olsun .

4. Saitx

Saitx User

inşallah kabul edilirsin , şimdiden kolay gelsin :)

5. Strega

Strega User

yeni gà¶revinde başarılar.

6. HeroFearless

HeroFearless User

julov oyun içinde kurdugun bi clan war mi şà¶yle her gà¼n şu saatten şu saate kadar on olmassan atılırsın 1 hafta hiç girmessen atılırsın seni çagardıgımızda gelmessen atılırsın gibi salak saçma kuralları olmayan bi clan?

7. epyhon

epyhon User

o tarz kurallarımız yok ama sadece lv sınırı şartımız var katılmak istersen anatolian clanına bekleriz

8. HeroFearless

HeroFearless User

lvl sınırı derken ne kadar bi lvl sınırı yeni başlayan bi kişi lvl sınırına ulaşamadan clana giremiyor mu?

9. epyhon

epyhon User

à–nce ally alıyoruz arkadaşları daha sonra main clana alıyoruz zaten 2 clanda tek chat kullanıyor clan chatte yazmak yasak sadece allyden konuşuyoruz tek bir clan gibi

10. HeroFearless

HeroFearless User

ben bu orjinal oyun olan shilenda oynadım bi 40 lvl lik oyunu denemelik bi char kasmış oldum sonra arkadaşlar bug yà¼zà¼nden eu ya geçiyoruz dediler ben pek fark etmemiştim ama euya geçtik eudada pk olayından sonra chari birakmak zorunda kaldım şimdi yeni açıcam char nick herofearless olucak :)

11. epyhon

epyhon User

burasıda orjinal :) bekleriz aramıza

12. HeroFearless

HeroFearless User

20 lvl oldum oyunda pm atarsan burayi fazla kirletmeyelim :)

13. kazahel

kazahel User

julov kayıp moderatorum bà¶là¼me sahip çık yahu :d

14. kazahel

kazahel User

nereedeee tà¼rkçe çevirileeer?:confused:
    :d

15. Julov

Julov User

kayıp degilim ama inanın bu aralar bir sà¼r༠aksilik çıktı ve sadece girip okuyup çok bà¼yà¼k bir şey olmadığı sà¼rece herhangi cevap veya konu açamıyorum. en kısa zamanda aktif olucağıma emin olabilirsiniz. bu arada oyunun tà¼rkçe çevirisi ile ilgili adminlerle konuşuyorum, yılbaşından sonra çok hızlı bir şekilde çalışmalara başlanacakmış. şu an en bà¼yà¼k haberlerden biri bu ama tam resmi bir açıklama olmadığı için duyurmadım size. à‡ok à¶nemli bir anons olduğu zaman emin olun hemen çevirip koyarım işim ne kadar çok olursa olsun.

herkese iyi oyunlar. tekrar kusura bakmayın, ama telafi edicem :)

16. Gaddar

Gaddar User

@julov
    gerçi ingilizce olan başlıklarıda takip ediyoruz ama şu soulshotların patlamaması vs. gecikmeler konusunda hala kayda değer bir gelişme olmadı.asıl bu konuda bir şeyler sà¶ylà¼yorlar mı? oyun oynanılası olmaktan çıktı neredeyse.

17. HeroFearless

HeroFearless User

aynen şu ss lerin bir anca dà¼zelmesi lzm bide clan atıcak biri wardi nerdeyse 50 lvl oldum ne bi pm nede clan

18. Julov

Julov User

ss problemini takip ediyorum zaten ama hiç bir gelişme olmadı daha, en son 15inde official bir cevap aldık moderatorların bà¶là¼mà¼nde. onda da tech gmlerin ilgilendigine dair bir bilgi verildi bize, en son update ile bazı insanların ss lag sorunu dà¼zelmiş ama hala devam edenlerin çoğunlukta olduğunun farkındalar. ben gene bir report yazdım, cevap geldiği zaman size bilgi vereceğim merak etmeyin, ss lagla gerçekten oyun çekilmiyor farkındayım.

19. HeroFearless

HeroFearless User

ss problemi çà¶zà¼ld༠ama cruma towerdaki quest menagerler çalışmıyor nedense tıklıyorum à¶le hiçbir tepki yok sadece bende mi oluyor bu olay acaba ?

20. sarman

sarman User

kolay gelsin

Thread Status:
Not open for further replies.