1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Въпрос

Discussion in 'Archive 2.0' started by d2rk3vil, Dec 18, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. d2rk3vil

    d2rk3vil User

    Joined:
    18.12.13
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    здравейте ! ;) искам да попитам горе долу колко хора играят на сървъра? (2000-3000,1000? ) колко струва този премиум акаунт, как се плаща (карта, смс ..) и ако не съм с премиум има ли шанс да играя в парти или ще развалям рейта?
     
  2. Sweetnight

    Sweetnight User

    Joined:
    23.01.13
    Messages:
    1,286
    Likes Received:
    372
    ne se znae kolko hora igraqt, no sa dostatachni za da igraesh bez problem (pak zavisi ot kolko do kolko igraesh de).
    premium acaunta truva 9 evro za edin mesec ako ne se laja, i se ga ima golemi namaleniq za 3 i 6 meseca do nachaloto na ianuari. plashta se s karta ili s paypal (mislq) tuka nqkoi po-kompetenten trqbva da se vkliuchi.
    ako ne si kupish premium account mojesh da igraesh bez problemi. no imash edin problem. ne mojesh da si lognesh dual box i eh... rastesh 2 pati po-bavno. inache nqma problem da igraesh v party.
    p.s. 2-ri pat za dnes sory za latinicata, sh1ny ne mi se karai mnogo :d
     
  3. d2rk3vil

    d2rk3vil User

    Joined:
    18.12.13
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    их.. аз предпочитам напълно безплатните неща. :d пък и като е truly free.. и в руската иннова ли се плаща за премиум? няма ли някъде нормален сървър х1 без излишни ботски неща?
     
  4. Sweetnight

    Sweetnight User

    Joined:
    23.01.13
    Messages:
    1,286
    Likes Received:
    372
    da i v ruskata innova se plashta. ama i tuka si e free. mojesh da igraesh bez problem bez premium. i bez box se igrae normalno. nikakav problem. nikoi ne te zadaljava da kupuvash pa, az samata ne sam si kupuvala nikoga. majat mi mi plati 1 mesec, zashtoto partito im imashe nujda ot wynn 97 kolkoto moje po-barzo.
     
  5. d2rk3vil

    d2rk3vil User

    Joined:
    18.12.13
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    е.. ще стане същата работа като в ncsoft.. там ботовете ми пречат на играта, а тук х2 всички са 99(+суб 99). на мен 1-95 в нцсофт ми отне около година.. представяй си другите хора с х2 рейт и отделните руни колко героя ще накачат. :/ играе ми се самата игра, но този донейт убива.
     
  6. Sweetnight

    Sweetnight User

    Joined:
    23.01.13
    Messages:
    1,286
    Likes Received:
    372
    1. runite mogat da se kupuvat s adena.
    2. ako go nqma taka narecheniqt donate nqma kak da igraesh igrata, inache s kakvi pari shte se poddarja servera?
    3. tuk e vazmojno nai - dobroto mqsto za igra na igrata v momenta. nqma da namerish po-dobro.
    4. 1-95 bez pa se vdiga za okolo mesec , ako igraesh redovno. s updatite sled god vsichki vdigat mnogo po-barzo otkolkoto vdigahme nie.
    a ako ne ti haresva tuk, e, uspeh v namiraneto na drug server.
     
  7. trun4o

    trun4o User

    Joined:
    04.11.11
    Messages:
    94
    Likes Received:
    11
    1-95 се дига сравнително бързо с редовна игра и без допълнителни екстри. въпросът е след това. колкото до он хората е разли4но. виждал съм по 1500-2000 и това в интервала 13-16 4аса (вечер са повече.няма да спомена за източници на тази информация), но скоро не съм гледал колко са.
     
    encognoustore likes this.
  8. d2rk3vil

    d2rk3vil User

    Joined:
    18.12.13
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    добре да кажем стана 85 левел, премиум акаунта ако влиае на дропа там вече няма бягане. ако аз взимам 500 адена от чудовище (примерно), а другите 1000 става неравностойно. играе ми се в някое constant party, добър съм с повечето от героите, но не искам да рискувам. (дайде ми сигурност и ставам машина. )
     
  9. Sweetnight

    Sweetnight User

    Joined:
    23.01.13
    Messages:
    1,286
    Likes Received:
    372
    pa ne vliqe na dropa. samo na xp-to i za dual box log.
     
  10. d2rk3vil

    d2rk3vil User

    Joined:
    18.12.13
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    знам че нямате информация, но от наблюдения случайно да знаете къде има повече хора тук или в руската версия? аз съм свикнал да играя по руските сървъри и няма да ми е проблем. е зависи и от това, кой сървър е по нов, който е по нов в него почвам. :)
     
  11. Sweetnight

    Sweetnight User

    Joined:
    23.01.13
    Messages:
    1,286
    Likes Received:
    372
    po ruskite serveri nqma mnogo hora. shte pitash zashto. ami te imat 15 (15-tiqt go otforiha v nachaloto na meseca), nie imame 1. mnogo hora ako poprochetesh goha shte vidish che se oplakvat ot lipsata na online. nie ne se oplakvame.
     
  12. d2rk3vil

    d2rk3vil User

    Joined:
    18.12.13
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    е питам, защото по неофициалните руски сървъри има по 15к човека. :) а щом имат 15 сървъра, значи че поне в един има много за да са направили толкова. :p
     
  13. trun4o

    trun4o User

    Joined:
    04.11.11
    Messages:
    94
    Likes Received:
    11
    не искам да влизам в пререкания, но на руските сервери има много повече хора. като гледам как е тръгнало и положението при нас....... но да ти кажа ако ти се играе избирай си сервер и почвай. дали тук или на руските - изборът е твой. предимството тук ще ти е по малък пинг. като плюс там мога да ти там по-голямото общество(форум и играта), защото руснаците са малко изкукали на тема л2.
     
  14. Sweetnight

    Sweetnight User

    Joined:
    23.01.13
    Messages:
    1,286
    Likes Received:
    372
    imam priqtelka, koqto se premesti ot cadmus na faris, i vika navsqkade namalqvat igrachite. na cadmus, koito se vodi nai-golemiqt ima 1500 choveka. tova li sa mu mnogo povecheto igrachi? poprocheti malko i ti.
     
  15. trun4o

    trun4o User

    Joined:
    04.11.11
    Messages:
    94
    Likes Received:
    11
    затова казах, че не искам да влизам в пререкания(особено с клан мембери :) ).
     
  16. Sweetnight

    Sweetnight User

    Joined:
    23.01.13
    Messages:
    1,286
    Likes Received:
    372
    shht i ti sq... ne sam tolkoz strashna :p
     
    trun4o likes this.
  17. d2rk3vil

    d2rk3vil User

    Joined:
    18.12.13
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    свикнах да играя в сървъри с над 4-5к човека като руските и нцсофт (там трудно си намирам парти, а с х3 по малко). и все пак може би ще е хубаво. :)
     
    Hasselhoff likes this.
  18. trun4o

    trun4o User

    Joined:
    04.11.11
    Messages:
    94
    Likes Received:
    11
    мога да ти кажа, че тук без проблем се намира пт. е малко трудно е след 12 вечерта, но е разбираемо :). аз лично нямам проблем с пт-тата.
     
  19. d2rk3vil

    d2rk3vil User

    Joined:
    18.12.13
    Messages:
    22
    Likes Received:
    0
    добре, а как качвате толкова бързо без премиум? гледам в форума хората си пишат, че за 2 седмици качват 1-95 (сигурно с премиум...), но аз съм сигурен, че дори за месец няма 95 да кача а най много 85 (целодневно играене). има някаква тънкост в този сървър освен премиум различна от нцсофт или?
     
  20. Sweetnight

    Sweetnight User

    Joined:
    23.01.13
    Messages:
    1,286
    Likes Received:
    372
    няма тънкост. след последният ъпдейт се качва така: 1-85 райдове. или фармиш с отворен парти прозорец да следиш за райдове. след това 85-88 от картиа, соа, тере. след 88 (а може и по-рано) s3 парти за фарм. за 0 време вдигаш. особено ако си посъбрал аденки и си купиш малко руни.
     
Thread Status:
Not open for further replies.