1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Ãltalános csevegő

Discussion in 'Archive 2.0' started by Tomasi, Dec 17, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    here we go...

    szóval, kicsit kihalt a magyar részleg :d ennyire el van foglalva mindenki az farmolà¡ssal? vagy csak magyarok tà¶bbsége utà¡lja a fórumot :d
     
  2. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    spamspamspam
     
  3. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    ts-en zajlik az élet azért :)
     
  4. Gerike

    Gerike User

    Joined:
    15.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    !!!!!!!!!!!!!!
     
  5. Numidium

    Numidium User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    hali!

    azért ilyet nem kéne. title-ben hun felirattal scammelni... amàºgy nem tartanà¡m emlà­tésre méltónak mert sajnos nagyon sok a scam, de ez à­gy kemény (főleg a klà¡n leader-e ként).

    [​IMG]

    ezzel egyà¼tt meg mà¡r sàºrolja a humoros kategórià¡t:
    "...nà¡lunk nem az emberek mennyisége a fontos, hanem a minősége..." (klà¡n egyéb infók)
     
    Last edited by a moderator: Dec 18, 2011
  6. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    ;) à­gy jà¡rtunk xd nem gondolnà¡m hogy ezért csà¶kken a magyarokba vetett hità¼k az embereknek
     
  7. Numidium

    Numidium User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    nyilvà¡n nem, az ilyenfajta "scam" szerves része a jà¡téknak kezdetektől fogva (sajnos!), meg nyilvà¡n az a hà¼lye aki bedől az ilyen szakà¡llas cseleknek, de istenem hamà¡r ilyen dologra vetemedik valaki legalà¡bb egy klà¡non kà­và¼li altkarival tegye... (és ezt nem tippnek szà¡ntam)

    mellékesen eléggé el lehet valaki keseredve ha à­gy akar némi gyors profithoz jutni :p
     
    Last edited by a moderator: Dec 18, 2011
  8. Intrepid

    Intrepid User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    245
    Likes Received:
    0
    ehh erről a képről még nem hallottam hà¡t azthiszem ez +1 indok amiért érdemes volt kilépjek a klà¡nból.
     
  9. dmxpowa

    dmxpowa User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    322
    Likes Received:
    189
    szijasztok en nemreg kezdtem a jatekot nagyon szivesen csatlakoznek egy szupcsy aktiv magyar klanba!!!11

    irjatok!

    ui: ha meg akarsz ismizni wegyél fel msn-reh ^^ pussey!
     
  10. Aurax

    Aurax User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    8
    Likes Received:
    0
    à‰n szeretem a fórumot ^^ csak nem akartam à¶sszeszemetelni az eddigi topicokat az off hozzà¡szólà¡saimmal :) (de rendes jà¡ny vagyok ugye? :d )
    képről eszembejutott egy régi tà¶rténet, valamelyik hazai privà¡t szerveren tà¶rtént, jó szokà¡somhoz hiven summonerként jà¡tszottam. à‰ppen akkor tanultam meg a spectral lord skillt, előhivtam nézegettem, de széééép, de jóóóó. à‰rkezett egy bicepszben erős, de iq-ban mà¡r kevésbé dalià¡s ork, aki kérdezte mennyiért adnà¡m el neki a lordot. mondtam nem eladó, mert a lény hozzà¡m kà¶tődik. erőskà¶dà¶tt, hogy de neki kell, mondom jól van, 200 a-cry lesz. kifizette. :d
     
  11. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    rofl :d, hà¡t ez kész...
     
  12. dmxpowa

    dmxpowa User

    Joined:
    18.12.11
    Messages:
    322
    Likes Received:
    189
    ))))) ez nagyon szep tortenet!!!
     
  13. Mitsuru

    Mitsuru User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    7
    Likes Received:
    0
    hehe kivà¡ncsi voltam ki veszi észre. de a vicces az egészben, hogy egy darabot el is vittek. mesélték sokan, hogy bedőlnek ennek a trà¼kknek, hà¡t én kipróbà¡ltam az este folyamà¡n, nos, ezzel nem kell próbà¡lkozni mivel értelmetlen :p

    erre pedig egy erős like :d nem kell mindent komolyan venni, ez egy jà¡ték. à‰n őszintén mà¡r be is fejeztem, mivel nekem erre nincs annyi időm hogy mindig ezzel foglalkozzak. mindig vannak aljas módszerek, most az mivel jobb módszer hogy megveszed a boltba pà¡r 100 ezerért a dolgokat, és kià¼lsz vele dupla annyiért? nagyjà¡ból ugyan ott vagyunk. :)
     
    Last edited by a moderator: Dec 19, 2011
  14. Gerike

    Gerike User

    Joined:
    15.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    mindenidők :ddddd
     
  15. Raikiri

    Raikiri User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    kà¡r, hogy nem 1,5-2 évvel előbb lett a lineage free to play. nah mindegy, meglà¡tjuk mennyi időm lesz jà¡tszani. :d

    amàºgy csak nekem bassza a csőrà¶m az àºj pk system? nem tudom mit gondolhattak amikor ezt kitalà¡ltà¡k. 28-on àºgy éreztem, hogy egyszerűbb àºj karit csinà¡lni, minthogy leverjem a karmà¡m 3 pk utà¡n, főleg, hogy a grades emberek vadà¡sztak a pksokra a và¡rosok mellett...
     
  16. Intrepid

    Intrepid User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    245
    Likes Received:
    0
    koreaiak..ez van...a pksokra meg természetes hogy vadà¡sznak mert a legtà¶bb pks talkingon pkzza agyon magà¡t a 40+ karijà¡val a 10es karikon azmeg elég szà¡nalmas :d
     
  17. Raikiri

    Raikiri User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    nyilvà¡n nem az ilyen pk-t hià¡nyolom én se, de elég idegesà­tő, hogy mindenki ksel ahol csak tud, mert àºgyse à¶li meg őket senki, ha flagelsz akkor meg az arcodba rà¶hà¶g, és benyà¶gi, hogy pk or no ballz...

    az elején tudtam, hogy và¡ltoztattak valamit a pk systemen, de nem gondoltam, hogy à­gy... pkztam egy embert aki mà¡r a 10. mobot kselte, utà¡na megà¶ltem még 2-t akik nekem jà¶ttek, aztà¡n csak pislogtam, amikor az 1400 karma egyesével kezdett el lejà¶nni. :d
     
  18. Intrepid

    Intrepid User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    245
    Likes Received:
    0
    à‰n ma meguntam a kselést és elkezdtem szivatni őket...

    csinà¡ltam egy kiskarit aprócska lvl10es adtam neki c-s ruhà¡t elvittem outlawba és a kseltem a kselőket...szerintem vagy 10k karmà¡t szedtek rajtam à¶ssze àºgyhogy okoztam nekik pà¡r óra karma leverést :d
     
  19. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    à‰n ee-vel nem panaszkodom, simà¡n kselek én is. :d
     
  20. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    kicsit megvà¡ltoztà¡l az elmàºlt 4-5 év alatt bébi ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.