1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Ãltalános csevegő

Discussion in 'Archive 2.0' started by Tomasi, Dec 17, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    http://l2.eogamer.com/wiki/pre-god_-_quest_list_grouped_by_town
    http://l2database.com/search-l2-goddess-of-destruction-quests-guide.html?page=8&q_by=lvl
     
  2. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
  3. DeadPoet

    DeadPoet User

    Joined:
    24.01.12
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    koszonom szepen a segitseget :)
     
  4. Hoggar

    Hoggar User

    Joined:
    18.02.12
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    :d là¡à¡à¡là¡à¡à¡là¡à¡à¡à¡
     
  5. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    hoggar bazd, milyen nevek jà¶nnek elő. :d
     
  6. Hoggar

    Hoggar User

    Joined:
    18.02.12
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    keress mà¡r meg privà¡tban részletekkel, akà¡r valami facebook lappal, messenger akà¡rmi ahol tudunk dumà¡lni.. ;) csak viszà¼nk mà¡r egy kis életet :d
     
  7. Hoggar

    Hoggar User

    Joined:
    18.02.12
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    még ma, mennék jà¡tszani nyomjalak meg :d
     
  8. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
  9. Satamael

    Satamael User

    Joined:
    27.12.11
    Messages:
    24
    Likes Received:
    9
    hm,tudjuk ezt be a felfokozott izgalmi allapotnak. :)
    en elveztem a bulit es bar lehet,hogy a repuszerzesre remek alkalom egy siege,mikor az ellen vastagon massal van elfoglalva,azert ez a modszer nemikepp hatulrol sunyulosnak tunik.
    nem baj,legalabb volt pvp.

    (ékezetek hià¡nyà¡ért bocs,telefonról à­rok)
     
  10. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    kà¶szà¶njà¼k a screent :d de ha nem kezdesz el irogatni shoutba akkor senki nem szól vissza neked shoutba :)
    jobbak vagytok, eddig is tudta a klà¡n 90%-a. az meg hogy 1-2 embernek nem tetszik, minden mà¡s klà¡nban van ilyen ellenszenv a tà¶bbi klà¡n ellen.
     
    Last edited by a moderator: Feb 27, 2012
  11. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    annak, hogy jobbak vagyunk, semmi kà¶ze a témà¡hoz
    ti is simà¡n ott lehetnétek, szintben ott vagytok, tà¶bben vagytok, és sokkal egszerűbb anyanyelven koordinà¡lni bà¡rmit
    ez a rész csak rajtatok màºlik
    az à­rogatà¡s pedig àºgy indult (szerintem tiszta volt), hogy kaptam csak tőletek 4-5 pmet kà¼là¶nféle emberektől (jót-rosszat), emellett 2 kis klà¡nnal beszéltem folyamatosan, ecarlate zaklatott, hogy miért segà­tà¼nk nektek, schuttgarti védők csatà¡ztak és à­rtak kà¶zben, emellett cc t is fenn kellett tartani
    azért kértem shoutba, hogy később megbeszélek veletek mindent, és aki vette a fà¡radsà¡got ostrom utà¡n, azzal meg is tà¶rtént
    az anyà¡zós rész utà¡n meg jà¶tt magà¡tól :)
    csak rà¡ szeretnék mutatni, hogy amà­g ez az alapkommunikà¡ció, amit a képek mutatnak, addig én nem nagyon merem felvà¡llalni, hogy magyar vagyok, és kà¶ztetek is tà¶bben vannak à­gy
     
  12. MiAzAnyadVanMar

    MiAzAnyadVanMar User

    Joined:
    26.02.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0

    jobbak vagytok nem kérdés, de nà¡lunk a klà¡nnak van élete... te meg azt se tudod valószà­nűleg h mi az a szabad levegő v mi is az a discó esetleg a foci, gondolom most feltetted magadban a kérdést h vajon ezek mik is lehetnek és akkor bevillant ezek is valami mmorpgk tuti. nem mered felvà¡llalni h magyar azt meg nem csodà¡lom mivel az első magyar szétbasznà¡ a fejed h mi alapjà¡n tartod magad magyarnak.
     
  13. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    én legalà¡bb sajà¡t nicken à­rtam...
    és mi alapjà¡n gondolod ezt?
    és nà¡lad mi a magyar? mert te inkà¡bb vmi keleti bevà¡ndorlónak tűnsz leà­rt szavaid alapjà¡n
     
  14. MiAzAnyadVanMar

    MiAzAnyadVanMar User

    Joined:
    26.02.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    nick nick... ember te tényleg ez a kibaszott jà¡ték szerint élsz?
    nincs életed mondjuk 7/24 farmolsz
    legjobb védekezés a tà¡madà¡s?! igen romà¡n bevà¡ndorló vagyok, te pedig csak 1 magyar ellenes "pro clan leader"
    de ezt a témà¡t itt le is zà¡rtam hàºzogasd a faszod a karakteredre millió puszi
     
  15. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    ott lehetnénk valóban, de kevesebben voltunk (klà¡nról beszélek nem ally), klà¡n 80%-nak szar a gépe a siegehez. jó ha van 15 90+ karakterà¼nk. no ne érts félre nem azért à­rom mert sà­rni akarok, csak tényeket à­rok. azt hogy nem mered felvà¡llalni hogy magyar vagy, egyéni szoc problem.
     
  16. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    tehà¡t nem mered felvà¡llalni a neved, értem
    miért vagyok magyar ellenes? mert nem à¡llok be a hà¼lyék kà¶zé?
    mert nem veszek be 85à¶s szutykokat a klà¡nunkba csak mert magyarok?
    de ha lezà¡rod a témà¡t, miért kérdezel tà¶bbet is?
     
  17. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    và¡rtam mà¡r mikor kezdődik el a magyar szekcióba a flame.
     
  18. alwinka

    alwinka User

    Joined:
    28.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    [​IMG]
     
  19. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    là¡tom beindult itt az élet, mà¡r azt hittem, hogy a "magyar" jà¡tékosok elhagytà¡k az innovà¡t mert hetek óta nem vagy alig là¡ttam egy-egy hozzà¡szólà¡st ebben a topicban.

    azt főleg, az ilyen vità¡k utà¡n nagyon megértem, hogy vannak olyanok akik nem kà­và¡njà¡k reklà¡mozni hogy beszélnek magyarul. egyszerűen undorà­tó, hogy milyen stà­lusban beszéltek hivatalos jà¡tékban shout-on ingame rà¡adà¡sul a hivatalos fórumon is, az meg az innova nagy szégyene, hogy ezt hagyja.
    ez is azt mutatja, hogy a "magyar" jà¡tékosok kb 80%-ka alkalmatlan arra, hogy mmorpg-t főleg ilyen nyà­lt vilà¡gàºt jà¡tszon.
    az meghogy előjà¶tt a zsidózà¡s is az ugyan csak a shoutba beà­ró emberkét minősà­ti.
    à‰n jà¡tszottam, tà¶bb alkalommal zsidókkal partyban és klà¡nban és azt kell mondjam szà­vesebben csatlakoznék egy "zsidó" klà¡nba mint egy "magyar" klà¡nba.

    szerintem pont az ilyen jà¡tékok azok ahol helye nincs az ilyen gyűlà¶lkà¶déseknek, pont az lenne a cél, hogy à¶sszehozza a jà¡tékosokat tà¶bb orszà¡gból vagy kontinensről nem, hogy ennyire aggresszà­van széthàºzza.

    scubba a magyar nép is keletről jà¶tt a jelenlegi lakhelyére... csak a svà¡bok jà¶ttek nyugatról...
     
  20. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    még jó hogy innovà¡n van magyar szekció, ellentétben ncwesttel... de azért gondolom tisztà¡ban vagy vele sg fórumon mi ment/megy azok kà¶zà¶tt akik ncwesten jà¡tszanak. ne osszad itt te is az észt, hogy ez csak innovà¡n van és hogy hagyja :d mert szerinted mit tehetne? iderak egy magyar moderà¡tort aki kénye kedve szerint banolgat embereket és innova még ellenőrizni se tudja igaza volt-e vagy nincs, hogy kibanolta-e az emberkét? gondolkodj mà¡r picit...
    de nyugodtan bemehetsz a lengyel, romà¡n, cseh nyelvű szekcióba és szerintem talà¡lsz flame-t ott is...
    az meg hogy ilyen kà¡romkodà¡st là¡tsz az csak a magyar nyelvnek kà¶szà¶nhető, hidd el jà¡tszottam én abysson 3-4 évig, és là¡ttam hasonlóakat lengyelek kà¶zà¶tt, illetve oroszok kà¶zà¶tt is, de még angol nyelveni is (nem, nem tudok se lengyelà¼l se oroszul, de ha bent vagy egy lengyel, orosz klà¡nban, az első dolog amire megtanà­tanak azok a kà¡romkodà¡sok)... nem kell itt a szónoklat, hogy bezzeg a magyar jobban kà¡romkodik és ezért szégyellem magam.

    őszintén, menjél jà¡tszani a zsidókkal akkor, kit érdekel kivel jà¡ccccccasz?

    de neked is elmondom, ha mà¡sok előtt eltitkolod/letagadod, hogy magyar vagy, az téged minősà­t, illetve egyéni szoc problem :d
     
    Last edited by a moderator: Feb 29, 2012
Thread Status:
Not open for further replies.