1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Нов играч

Discussion in 'Archive 2.0' started by Devforce, Jan 28, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Devforce

    Devforce User

    Joined:
    28.01.14
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    здравейте!
    преди няколко дни започнах да играя в този сървър. преди това играх в сървър naia. въпросът ми към вас е, има ли добри бг кланове, в които хората да си помагат, приятна атмосфера и т.н.. видях, че тук опцията path of awakening са я забранили. в момента играя ghost sentinel, като за вбъдеще ще развия още няколко героя. не съм хардкор играч, играя за кеф, когато имам време, макар и малко да е. повече си падам по pve-to. в момента съм 63 лвл, още съм със ц грейд. правя куестите за стил дор монетите. след като няма path of awakening, а и съм нов играч, който няма капитал, да си купи оръжие. въпросът ми е да си купувам ли оръжие със монетките, кой грейд, и как ще се развият нещатата за вбъдеще с обличането ми, фарм ли, рейдове ли, аукцион ли, крафт ли, въпросните монетки ще ми трябват ли за нещо друго, и ако реша да купя сега нисък грейд армор или оръжие, ще ми стигнат ли монетите за по-нагоре. в момента съм платил 1 месец премиум акаунт. всяка помощ и информация, ще ми бъде от полза. благодаря предварително.
     
  2. Nightscape

    Nightscape User

    Joined:
    04.09.13
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    добре дошъл в core!
    чисто бг кланове, май няма(може и да греша).но виж, кланове с българско участие -колкото искаш:)poa не ти трябва!с монетките се оправяш без проблем до 85(стига да ъпгрейдваш нещата, а не да взимаш нови, за всеки грейд).на 85 си вземаш евент сета и оръжието, и ако не мислиш да играеш соло, с тях си караш до 95. 150 елемент на оръжието те оправят в повечето случаи, сета може и без еле.е...с оръжието може да се заиграеш....апокалипсис заради 2sa, и да прескочиш r95, въпрос на приоритети:)партита има много и от 86 почваш яко s3(boz core) и не пропускаи закен, фрея докато можеш защото пари се изкарват от дроп или фарм на адена със съмоунър в манастира(то принципно има още доста вариянти за адена, но това са най-очевидните и практикувани;).като се ъпдейтнем следващия месец, може и да се променят някои неща, но до тогава предполагам ще си придобил някаква представа за сървъра.успех!
     
Thread Status:
Not open for further replies.