1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Ceny PA - co sadzicie ?

Discussion in 'Archive 2.0' started by poOkemon, Dec 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. poOkemon

    poOkemon User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    59
    Likes Received:
    0
    costs:

    0.99 € per day
    1.69 € – 2 days
    4.99 €– 7 days
    11.99 €– 1 month
    29.99 €– 3 months
    56.99 €– 6 months


    moim zdaniem troszke drogo, myslalem, ze ceny beda porownywalne z innymi grami w jakie gralem np. rift, aion. wydaje mi sie, ze przy aktualnym kursie wychodzi dla nas polakow troche drogo.

    nie wiem dlaczego, ale nie moge uzywac teraz polskich znakow. wiec przepraszam.

    edytuje: moim zdaniem przez to moze zaznaczyc sie dosc duza roznica miedzy wschodnia europa, a zachodnia. dla nich to nie wiele, dla nas prawie 50zl to jest troche. nie mowcie mi nie chcesz to nie kupuj. stac mnie na tyle i kupie sobie pa. problem w tym, ze wiekszosci z nas nie bedzie stac na oplacenie jednego konta, natomiast zachodnia eu oplaci sobie dwa, jak i full vitaliti.
     
    Last edited by a moderator: Dec 20, 2011
  2. Ozonek

    Ozonek User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    19
    Likes Received:
    0
    tempe prostaki ot co.

    jeszcze jakby dostarczyli nam kompletny i działający produkt. a na chwilę obecną serwer przypomina amatorskiego priva.
     
  3. poOkemon

    poOkemon User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    59
    Likes Received:
    0
    tutaj masz racje kolego. chcą jak za gre własnej produkcji, która działa w 100% dobrze. a tak nie jest.

    po resecie mogę już ż,ć,ą ;)
     
  4. nymville

    nymville User

    Joined:
    20.12.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    i to my mamy pomagac strefie euro...
     
  5. kslek

    kslek User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    35
    Likes Received:
    0
    żal w **** z tymi cenami myślałem że 35 zeta to max bedzie a przy dzisiejszym kursie przelew przez pejpala wyniesie jakies 56 zł :) chciwe mendy, gdyby było za 7 euro to bym kupił jak i reszta mojego cp, przy 12 euro nie kupi tego nikt z ludzi ktorych znam...
     
  6. poOkemon

    poOkemon User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    59
    Likes Received:
    0
    12eu to się płaci za normalną gre w, której nie ma item shopa. każdy płaci 12eu i wszyscy są sobie równi. tutaj 12eu + primeshop. na jedno konto mnie stać i co z tego jeśli europejczyków z zachodu lekką ręką stać na ssy, runy, vit, pa.
    wiem płaczę jak małe dziecko w tym temacie :< .

    panowie na ncwest jest pa, czy tylko itemshop?
     
  7. PatriotazX

    PatriotazX User

    Joined:
    08.03.10
    Messages:
    103
    Likes Received:
    0
    sorry must be my post is in the wrong section , but i believe everyone would agree with quoted sentence without need to understand polish :d
     
  8. xRelapse

    xRelapse User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    198
    Likes Received:
    0
    założyłem temat z porównaniem, liczę że ktoś z innovy odpiszę, także proszę nie robić tam spamu:

    https://forum.4game.com/showthread.php?t=3479

    prawda jest taka, że większość graczy jest z wschodu, polska, litwa, czechy itd, a zrobili ceny pod mniejszość graczy z zachodu, gdzie logika? nie wiem, wiem jedno i przewidywałem, że cena będzie powyżej 10 euro, bo liczy się salary, tak niestety to wyglądało i będzie wyglądać.

    tak czy inaczej
    w 99 % nic to nie da i ceny nie zmienią, to oczywiste i proste jak budowa cepa.
     
    Last edited by a moderator: Dec 20, 2011
  9. poOkemon

    poOkemon User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    59
    Likes Received:
    0
    może niech zrobią jak w aoc. polskie serwery z tańszymi prepaidami. ew. serwery wschodnie i zachodnie. tyle, że nie wiem jak egzekwować wchodzenie na dany serwer.
     
  10. Nikaz

    Nikaz User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    63
    Likes Received:
    0
    15 euro i mam prepaid 2 miechy w wowie.
     
  11. poOkemon

    poOkemon User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    59
    Likes Received:
    0
    to jest na tej zasadzie: dali 12eu, wszyscy płaczą. więc dobra innova zmniejszy do 10eu co i tak będzie sporo. no ale dobra innova. tak będzie - kiedy? - soon
     
  12. Nikaz

    Nikaz User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    63
    Likes Received:
    0
    niee soon niee. in 20 minutes!:d
     
  13. ImpressA

    ImpressA User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    63
    Likes Received:
    1
    co sadze? a kogo stać wykupić pa na 3 miesiące? 135zl to jest sporo za dużo jak na taki sposób utrzymywania serwera.
    teraz trochę teori w zaokrągleniu:
    w polsce najniższa krajowa wynosi 1100zl, cena paliwa 5,60zl/1l, cena pa 56zl za miesiąc
    w niemczech najniższa krajowa wynosi 1200€, cena paliwa 1.65€ 1l, cena pa 12€ miesiąc

    wnioski:
    nasi koledzy zachodu maja w wiekszosci produktach przelicznik 1:1 my 4.5:1 ;<
     
    Last edited by a moderator: Dec 21, 2011
  14. Toxic

    Toxic User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    40
    Likes Received:
    0
    ok 60zl na miesiąc a nie 135...dla większości krajów eu to są guziki wiec...a jak ktoś woli to wydać na inną grę to przecież droga wolna.
     
  15. hardcorebaby

    hardcorebaby User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    przy zakupie hurtem na 6mcy, jeden mc wychodzi za ~42zl, w porownaniu do 56zl spora roznica... ale perspektywa wykupienia gierki na pol roku (gierki, ktora nie wiadomo jak sie rozwinie w tym czasie) - to nie brzmi zachecajaco ;)

    gram razem z mężem więc kupimy albo 2x pa albo w ogole, i o ile zaplata 60-80 zl za dwie osoby (bo na to sie jednak nastawialam) to nie bylby duzy problem, ale 110 zl za pare h dziennie ?! zeby to bylo 5 lat temu, kiedy sie koreanilo po szkole, ale teraz? dla mnie to lekka przesada

    moze i to nie sa jakies wielkie pieniadze, ale to jednak tylko gra, mialo byc f2p + jakies lajtowe premium, a ostatecznie abonament wychodzi jak za komorke. powinni sobie zrobic sonde, ile osob by kupilo pa taniej a nie kupuje wcale ze wzgledu na cene - i zaloze sie, ze wiecej by zgarneli jednak obnizajac cene
     
  16. Wauencjusz

    Wauencjusz User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    ośmioletnia gra z cenami jak abonament w dzisiejszych mmo. podobno ceny premium na rosyjskich serwerach były 2x niższe. jedynie może zdecyduję się kupić na próbę to premium 2dniowe na weekend, ale nic poza tym.
     
  17. Revenant

    Revenant User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    11
    Likes Received:
    0
    sonda niezły pomysł :), a jak na razie, pozostać przy l2 nie mam zamiaru bo mam inną grę mmorpg na oku t.e.r.a. online p2p i wolę na nią wydać pieniądze niż za starą 8 letnią grę która na początku zachwyca ale potem lekko nudzi i przy dużej liczbie graczy laguje tak że aż się odechciewa grać :/, internetowo jak i pc'a muli strasznie ;p.
     
  18. rimonek

    rimonek User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    wg mnie pa powinno być za 52euro na miesiac skoro i tak polaków nie stac to niech chociaz tamci placa w huj a tak oni maja za grosze nas nie stac to ***** to i niech dojebią normalna cene do ich zarobkow a nie biedny ***** zarabia 300 euro
     
  19. poOkemon

    poOkemon User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    59
    Likes Received:
    0
    moim zdaniem w twoim zdaniu brakuje przecinków, jak i kropki. dzięki temu mógł byś z tego czegoś zrobić z dwa, trzy normalne zdania !
     
    Last edited by a moderator: Dec 21, 2011
  20. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    11 euro to duzo? jak was nie stac to grac bez pa i tyle.

    ta najlepiej myslec tylko o sobie "skoro mnie nie stac, to niech tego co stac placi 3 razy wiecej" ...
     
Thread Status:
Not open for further replies.