1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Ceny PA - co sadzicie ?

Discussion in 'Archive 2.0' started by poOkemon, Dec 20, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LSD25

    LSD25 User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    30
    Likes Received:
    0
    po pierwsze, to 2x xp z pa to nie tak jak wszyscy myślą, to się nie mnoży tylko dodaje; dla przykładu mobek 100k xp +100% za pa = 200k +200% za vitala = 400k, sam exp bez pa (z vitalem) daje z tego moba 300k xp, to tyle jeśli chodzi o koksanie na pa.
    po drugie można wejść na rim kamaloke i szarpać z niej enchanty (z dropa i jako nagroda gwarantowana).
    po trzecie można odpalić boxa bez drugiego komputera.
    po czwarte: masz gwarantowany slot w grze (dzięki gajin ;) )

    a teraz najlepsze: opłacając pa na pół roku z góry cena spada do 9.5eur za miesiąc. mnie to wychodzi około 45zł (257zł za pół roku), bo nie płacę z kredytówki ani przez paypal, tylko zwykłym przelewem (konto np. w bzwbk zakłada się 10 minut!)

    gram na pa od 22 xii, od zera wbiłem 76lvl, z rim kamaloki sprzedałem już ewsy po 3.5kk, w sumie zarobiłem jakieś 10kk (nie licząc a-grade i niższych).
    rune of xp 50% stoi na rynku za jakieś 3.5kk właśnie, a w online shopie po 1.49eur czy jakoś tak.
    czyli po 8 dniach grania mam przynajmniej połowę kasy za pa (miesięcznego) spowrotem - bez problemu można znaleźć graczy z euronami na koncie, którzy za adenkę chętnie wam coś sprzedadzą z online shopu.
    ja tam za adenkę kupuję itemki z online shopu (np. scroll of crystal level - 7-day za 18kk, który daje niesamowitego kopa w grindzie/pvp), jeśli miałbym za nie płacić euronami, to mam pa z włączonym +100%xp i rim kamaloką za free ;)

    i o co ten płacz? o 45zł? dla mnie to jest 2h w pracy, nie sądzę, żeby ktoś miał na to pracować dłużej niż 3-4h. więcej wydajecie na fajki i piwo, zielsko, czy tam colę i zapiekanki, jak kto woli...

    i teraz pewnie będzie: "a co jeśli ktoś nie pracuje, tylko kieszonkowe dostaje??"
    to powiem co: skoro nie pracujesz, to znaczy, że masz czas i zamiast siedzieć na ławce przed blokiem pograj 2h a kasę sprzedaj na allegro i będziesz miał pa, albo za adenę kup sobie od kogoś itemy z online shopu.
     
    Last edited by a moderator: Dec 31, 2011
  2. Gajin

    Gajin User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    53
    Likes Received:
    1
    dalbym ci plusa lsd, ale kurde nie ma jak :) reasumujac jeszcze tylko przydatnosc pa, a dokladniej rezerwacje slotow na serwerze. zobaczymy czy bedzie placz na pierwszym siegu, ze polowa nie moze sie wbic do gry :)
     
  3. LSD25

    LSD25 User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    30
    Likes Received:
    0
    ale bzdura... dobre! privy wiedzą lepiej od ncsoft, co będzie w przyszłości z l2... rotfl!

    celem wyjaśnienia:

    1. l2off - pliki oficjalne ncsoftu (ruoff, innova), bądź wykradzione ncsoftowi (jakieś privy kiedyś były). wszystko jest jak ma być. to że dostajesz stuna od krasnala 50lvli niższego, to nie jest bug, tak ma być, to jest off!

    2. l2j - serwer napisany od podstaw przez zapaleńców w języku java, nie łamie licencji ncsoftu; można sobie pobrać, zainstalować i masz swój priv (większość serwerów prywatnych). dane do l2j biorą się z drop calculatorów takich jak kiedyś l2wh.com (nie wiem jak teraz, ale większość kalkulatorów to kalkulatory na podstawie l2j a nie off), od kiedy ncsoft wprowadził gameguarda niemożliwym stało się sniffowanie pakietów i tworzenie kalkulatorów względem l2off. l2j ma wiele krzaczków, jak np. majestic ring lecący ze spoila z moba 70lvl w kronice c5. formułki dotyczące wejścia skilli/debuffów/obliczania statystyk postaci etc pochodzą z wyobraźni twórców l2j i niekoniecznie zgadzają się z tym, co wymyślili koreańcy.

    3. dla ciekawych: l2m - projekt w java, rozwijany przez kilku zapaleńców, alternatywa dla l2j, aktualnie niedostępny dla osób trzecich (serwer graveland i jakiś highrate, ultima chyba). projekt niekompatybilny (chyba) z l2j, bugi z l2j nie pokrywają się z l2m i na odwrót. poprawki wprowadzane są powoli (mało developerów), za to starają się być 100% zgodne z off. zapowiadało się kapitalnie... szkoda, że ostatnimi czasy jeśli wprowadzali coś nowego, to chrzaniło się to, co wcześniej działało dobrze...

    czyli l2 innova = l2 ncsoft != l2j != l2m
     
    Last edited by a moderator: Dec 31, 2011
  4. Spilner

    Spilner User

    Joined:
    14.12.11
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    sądząc po godzinie pisania posta spieszyłeś się na sylwka, więc wybaczam ;p

    jak dojdziesz do siebie po sylwku to przeczytaj jeszcze raz cały zacytowany fragment.

    jak jednak mocno by cię trzymało to mała podpowiedź: wyśmiałeś cytat, a potem napisałeś dokładnie to samo co było w nim napisane ;)
     
  5. Bzyk.

    Bzyk. User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    118
    Likes Received:
    0
    to nie ważne, liczy się nabijanie postów






    licznik bije :d
     
  6. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    witam,

    zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

    pozdrawiam,
    eska
     
Thread Status:
Not open for further replies.