1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Dyskusja - pytania, opinie, rozmowy

Discussion in 'Archive 2.0' started by Razzly, Aug 15, 2014.

  1. edebede

    edebede User

    Joined:
    27.11.13
    Messages:
    37
    Likes Received:
    1
    gib patchnotes gib gib
     
  2. a4se.

    a4se. User

    Joined:
    10.06.14
    Messages:
    351
    Likes Received:
    121
    wystarczy wejść na rochand i umieć jako taki angielki
    zdejmują cap levelowy, aktualnie najwikeszy w korei jest 105 lvl. dualklasa tez moze byc 100+. nowe skile aktywne, zmienione skile pasywne (naprawde mocno) nowe bronie(shadow weapons, nie nie czasowe, nazywają się shadow), nowe miejscówki, nowe rb.wiekszy balans z nukami, pasywna zmieniona ze zamiast 140 m defa daje 1200 wreszcie sie ogarneli że trzeba to zmienić... skil enchant do +20 zmienione/nowe ścieżki enchantu, honors quest (nobless v2). i rzeczy ktore niestey nas nie dotycza czyli (nie wiem czy to juz dodali czy to w fazie projektu jeszcze) miedzy serverowa olimpiada, czyli demensional olympiad.
    jest masa nowych rzeczy. naprawde duży update, więc nie spodziewam się go szybko bo do testowania będzie pewnie sporo czasu potrzeba.

    http://boards.rochand.com/viewforum.php?f=52
    podstawa - infinite odyssey
    dodatki do updatu - shadow of light + the new guardian of astatine
     
  3. Punisher

    Punisher User

    Joined:
    30.07.14
    Messages:
    70
    Likes Received:
    12
    ładne forum tutaj macie :) szkoda że dalej brak wsparcia na taptalk ;/ można by hejtować mobilnie :p
     
  4. edebede

    edebede User

    Joined:
    27.11.13
    Messages:
    37
    Likes Received:
    1
    czyli znowu powrót do klasycznego l2 gdzie:
    czas online > wszystko.

    qq
     
  5. isthari

    isthari User

    Joined:
    03.01.15
    Messages:
    42
    Likes Received:
    1
    nowy update zapowiada sie ciekawie zobaczymy jak to bedzie ale powrot do starego l2 moze byc ciekawy
     
  6. Punisher

    Punisher User

    Joined:
    30.07.14
    Messages:
    70
    Likes Received:
    12
    wychodzi na to że nowa rasa będzie lamentować. mają ponoć zmniejszyć cooldown haida.
     
  7. isthari

    isthari User

    Joined:
    03.01.15
    Messages:
    42
    Likes Received:
    1
    tak samo ludzie ktorzy zrobili kamaeli bo byli op to plakali pozniej po nerfie ich a ci co potrafili wyciagnac z postaci maxa nerf im nie przeszkodzil ale zawsze znajdzie sie ktos kto zacznie krzyczec ze nie ma perm hide po update i nie umnie z nikim wygrac.
     
    tzmvsvyy85 likes this.
  8. Punisher

    Punisher User

    Joined:
    30.07.14
    Messages:
    70
    Likes Received:
    12
  9. a4se.

    a4se. User

    Joined:
    10.06.14
    Messages:
    351
    Likes Received:
    121
    Coś wieje kaszaną na tej sekcji. Nic nie wiem co się dzieje w grze w polaczkowym gronie.
    Jak zamki? Kto z Dawnego lilith będzie hero? Blejd, Afro, Szakal? Jakieś szanse? Moze ktoś inny się teraz wybił?
    Gimme informacjon :D Jakieś ciekawe dramy in game ?
     
  10. Blejd

    Blejd User

    Joined:
    17.03.12
    Messages:
    261
    Likes Received:
    34
    Ja teraz daje szanse wykazac sie otago - sam na oly od 2 miechow nie mam czasu - za cieplo na zewnatrz i zbyt zimna wodka w lodoweczce by siedziec na oly;3

    sam tez sie malo orientuje... max 2h dziennie i kimono bo praca i kupa i dupa i cyce itp itd

    a dzieciaki zadnych dram nie kreca:/
     
  11. a4se.

    a4se. User

    Joined:
    10.06.14
    Messages:
    351
    Likes Received:
    121
    No widze właśnie że totalnie nic siętu nie dzieje. Dead sommunity :<
     
  12. Blejd

    Blejd User

    Joined:
    17.03.12
    Messages:
    261
    Likes Received:
    34
    Niom. nudy. nawet gownoklany nic nie robia:/
     
  13. Niechcemisie

    Niechcemisie User

    Joined:
    13.07.15
    Messages:
    7
    Likes Received:
    0
    dawno nie grałem i chciałbym się spytać jak wygląda sytuacja na serwerze? Co się stało z tym zapowiadanym niegdyś serwerem pl? I czemu gdzie nie czytam to każdy pisze, że aby się porządnie ubrać trzeba wydać dużo $$$? Chyba w sklepie nie pojawiło się eq za eurosy? A i czy tym guidem nadal można sobie lecieć czy już nie aktualny http://boards.lineage2.com/showthread.php?t=224059 ?
     
  14. a4se.

    a4se. User

    Joined:
    10.06.14
    Messages:
    351
    Likes Received:
    121
    Server pl stał przez troche ponad Rok i prawie rok temu padł. Więc masz dobre info....
    Ciężko o adene i chopdzi im że jedynie jak to kupować od innych itemy za dolarsy.
    Teraz są troche inne questy. gra Cię prowadzi za raczkę d o 85.
     
  15. Niechcemisie

    Niechcemisie User

    Joined:
    13.07.15
    Messages:
    7
    Likes Received:
    0
    Kim w obecnej kronice warto pograć? Kim w miarę bez problemowo można sobie popykać solo i w razie czego nie mieć problemu żeby dołączyć gdzieś do party? Poza bufferami ;)
     
  16. Thorg

    Thorg User

    Joined:
    07.12.15
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    Witam. Jestem tu nowy i potrzebuję małej pomocy. Jestem już w grze i zauważyłem, że mogę się odezwać dopiero po dobiciu do 40lvl. Żeby cokolwiek zrobić, rozwijać się, wykonywać zadania itd muszę wnieść opłatę?
     
  17. Thorg

    Thorg User

    Joined:
    07.12.15
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    No to nieźle, usuwam to konto...
     
  18. Thorg

    Thorg User

    Joined:
    07.12.15
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    Jak usunąć konto w grze? Ciągle przychodzi masa emali i płacić też nie zamierzam. Moja postać jest na 1 lvl więc nic nie grałem...
     
  19. VaroX

    VaroX User

    Joined:
    28.11.17
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    Witam wie ktoś może co się dzieje z stroną pokazuje mi Aktulizację i biorę ja i tak samo nadal jest
     

    Attached Files:

  20. krege

    krege User

    Joined:
    02.02.12
    Messages:
    2,198
    Likes Received:
    75