1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

TRANSFER POSTACI LILITH->CORE

Discussion in 'Archive 2.0' started by Razzly, Nov 5, 2014.

  1. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    witam! tłumacze wiadomość od gm'ów w sprawie transferu postaci:

    "drodzy gracze! w związku z dużą ilością transferów postaci czas przetwarzania jest wydłużony. prosze nie tworzyć drugiego pytania w sekcji wsparcia z tym samym pytaniem. ekipa gm'ów przetwarza wszystkie zapytania i zwraca postacie manualnie. prosimy o cierpliwość"

    gdzie wysyłać zapytania:
    - grupa wsparcia

    ile trzeba czekać:
    - od 1 dnia do ok. 5 (w wyniku dużej ilości zapytań o transfer postaci + trzeba jeszcze zajmować się innymi pytaniami graczy które też są ważne). czas ten może się jednak wydłużyć nawet o tydzień. nie moge dokładnie sprecyzować


    wiem że chcecie jak najszybciej odzyskać co wasze - niestety zasoby ludzkie są ograniczone w tej sprawie - muszą te postacie ręcznie przenosić na nasz serwer.


    cierpliwość wielce wskazana , dziękuje!
     
  2. Yokat0

    Yokat0 User

    Joined:
    14.08.14
    Messages:
    84
    Likes Received:
    25
    dwóch znajomych czeka na odpowiedz w srpawie ticketów juz od początku transferu :)
    czyli poważnie mówisz, że kiedyś się do nich dokopią?
     
    Allison_Mississippi and widuking like this.
  3. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    jeśli jest to faktycznie dłużej niż 3 tygodnie to niech podeślą mi numer zapytania.
     
  4. ToYaII

    ToYaII User

    Joined:
    07.11.14
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    link grupa wsparcia nie dziala (u mnie ) co musze zrobic by przeniesc postac ?
     
  5. Afroniusz

    Afroniusz User

    Joined:
    29.07.14
    Messages:
    117
    Likes Received:
    53
  6. Marcia

    Marcia User

    Joined:
    10.11.14
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    wysłałam ticketa ponad 3 tygodnie temu i jak na razie 0 odpowiedzi, czy jest osoba na forum, która zajmuje się np.: zniknięciem czegoś z postaci z powodu prawdopodobnie transferu i do której mogłabym wysłać wiadomość o problemie ?
     
  7. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    witam, jeżeli od 3tygodni nie było żadnej odpowiedzi ani instrukcji prosze podać mi numer zgłoszenia na prywatnej wiadomości i postaram się dowiedzieć o co chodzi.

    nie rób kolejnego zgłoszenia!
     
    Schofield likes this.
  8. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    uwaga!

    dla osób które nie chcą oczekiwać na swoja postać a mogą/chcą rozpocząć przygode od nowa. gmowie wyszli z propozycją do osób które rozpoczęły gre od nowa że jest możliwość otrzymania zestawu run:

    xp rune iii (lv. 1-99) 50% pack (7-day)sp rune 50% pack (7-day)
    xp rune i (lv. 1-85) 100% pack (7-day)

    na wybraną postać. warunkiem jest rezygnacja z przeniesienia postaci. jeśli preferujesz te runy, napisz w aktualnym tickecie o swojej chęci a wszystko będzie szybko załatwione.

    dla osób mających problemy z j. angielskim:

    "
    best regards
    "
     
    Schofield and undresspipe like this.
  9. Yiam.

    Yiam. User

    Joined:
    09.01.12
    Messages:
    111
    Likes Received:
    22
    czekam na postać już prawie dwa miesiące, a oni w swojej wielkiej łaskawości chcą mi wcisnąć jakieś guano za postać wartą xx miliardów.
    oczywiście, po braku zgody na to pewnie trzeba będzie poczekać jeszcze z parę miesięcy, a wtedy się już sprawa przedawni.
    ruski stajl.
    :d
     
  10. Doljo

    Doljo User

    Joined:
    30.06.14
    Messages:
    44
    Likes Received:
    16
    yiam przecież rekompensata w wysokości 2 runek expa i jednej runki sp jest jak najbardziej poprawna w zamian za postać 99 z dualem 99 i dużą ilością ap. :p
     
    VivaLa likes this.
  11. patrol02

    patrol02 User

    Joined:
    11.11.14
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    razzly sprawdzisz mi moje zgłoszenie ? nr question ref
    1548-rjlm-8605
     
  12. Alkan

    Alkan User

    Joined:
    17.11.14
    Messages:
    21
    Likes Received:
    8
    question ref
    7405-euhk-3774

    da się coś zrobić?
     
  13. Yiam.

    Yiam. User

    Joined:
    09.01.12
    Messages:
    111
    Likes Received:
    22
    to akurat nie mój flagowy healer, ale też postać 99/98 z bodajże 8-10 ap i dobrym sprzętem r99.
    cóż zrobić? dramę? skasują, zresztą i tak nic nie da.
    poza tym przez te parę lat obecności na core/lilith nauczyłem się, z jaką fyrmą mam do czynienia :)
     
    nightwolfpt, jlobe and BlackWoodz like this.
  14. Hybaa

    Hybaa User

    Joined:
    15.08.14
    Messages:
    103
    Likes Received:
    17
    fyrma "kogucik"
     
  15. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    witam,
    staram się przedstawiać wszystkie zgłoszenia mistrzom gry - prosze czekać na odpowiedź. wciąż maja nawał zgłoszeń bo osoby nadal tworzą duplikaty aniżeli pisać w tym samym zgłoszeniu przez co cała sytuacja się komplikuje.
     
  16. Afroniusz

    Afroniusz User

    Joined:
    29.07.14
    Messages:
    117
    Likes Received:
    53
    no oczywiście bo przecież każdy wie że 10 tiketów szybciej załatwi sprawę niż jeden :p
     
    Ridyana likes this.
  17. Veredhiel

    Veredhiel User

    Joined:
    23.09.14
    Messages:
    73
    Likes Received:
    11
    jako pierwsze rozpatrywane są zgłoszenia z największą ilością spamoticketów xd
     
  18. Alkan

    Alkan User

    Joined:
    17.11.14
    Messages:
    21
    Likes Received:
    8
    ja zgłosiłem jeden ticket 15tego listopada. wczoraj odezwał się do mnie gm, żebym stworzył postać na którą*zostanie mi "przeniesiona" stara. ktoś orientuje się ile się czeka od tego momentu? chce już nabijać pvp :d
     
  19. Eizo0

    Eizo0 User

    Joined:
    17.11.14
    Messages:
    4
    Likes Received:
    3
    od tego momentu czekam ponad miesiac. prosilem o informacje w sprawie transferu, ale zadnej nie otrzymale. dostalem tylko wiadomosc z propozycja rezygnacji z transferu wzamian za runy.
     
  20. Kikimorka

    Kikimorka User

    Joined:
    05.11.14
    Messages:
    3
    Likes Received:
    2
    ja odpowiedz dostałam 5 listopada i czekam do tej pory ... i czekam .. i co nam innego pozostało ;p