1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

TRANSFER POSTACI LILITH->CORE

Discussion in 'Archive 2.0' started by Razzly, Nov 5, 2014.

  1. Punisher

    Punisher User

    Joined:
    30.07.14
    Messages:
    70
    Likes Received:
    12
    aukcje pewnie już są redagowane :)
     
  2. edebede

    edebede User

    Joined:
    27.11.13
    Messages:
    37
    Likes Received:
    1
    wtb moje pkty fame.

    płacę w szeklach
     
  3. Ludii

    Ludii User

    Joined:
    02.03.15
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    hejka. moze jak tutaj napisze to ktos sie zainteresuje. czekam na transfer juz chyba z pol roku. pisalem ticketa ( 5963-rsgv-9628 ) i po 2ch miesiacach byla odpowiedz ze to trwa i mam byc cierpliwy. spoko czekam i czekam i tak mijaja kolejne 4ry miesiace. pisze znowu i zero odzewu. czy ktos sie tym wogole interesuje? ilu ludzi zostalo orznietych w ten sam sposob?
     
  4. Blejd

    Blejd User

    Joined:
    17.03.12
    Messages:
    261
    Likes Received:
    34
    tylko ci ktorzy nie ogareli sie ze nalezy sie dostosowac do tego co napisano na forum odnosnie transferu;3 cala reszta; czyli ci co potrafia czytac; przygotowala sie do tego i nie odczula wiekszych problemow z transferem zwiazanych;3

    ale let the drama flow!
     
  5. shadown

    shadown User

    Joined:
    31.01.12
    Messages:
    101
    Likes Received:
    8
    jak cie czytam blejd to smiech na sali typowy polaczek
     
  6. Blejd

    Blejd User

    Joined:
    17.03.12
    Messages:
    261
    Likes Received:
    34
    typowym polaczkostwem jest ciagle plakanie; tylko dlatego ze samemu sie nie dogladalo do tego co twoje. proste - sami sobie moga pluc w brode xd
     
  7. edebede

    edebede User

    Joined:
    27.11.13
    Messages:
    37
    Likes Received:
    1
    macie czasem tak, że oglądacie jakiś film/coś czytacie a w środku czujene mega zażenowanie związane z poczynaniami głównego bohatera - zażenowanie tak mocne, że aż chcecie wyłączyć program żeby nie patrzeć na tą żałość.

    ja tak mam z postami tego niedojrzałego ćwierćinteligenta blejda. :|
     
  8. Ludii

    Ludii User

    Joined:
    02.03.15
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    blejd kretynie pomyslalbys czasem. sa ludzie ktorzy nie zyja gra i forum jak ty.
     
  9. Cattalaya

    Cattalaya User

    Joined:
    07.04.15
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    witam, czy ktoś się orientuje, czy mogę odzyskać cokolwiek z postaci którą miałem na lilith?
    przestałem grać jakiś czas temu, teraz się loguję i konto jest puste. nie wiedziałem nic o transferze, bo po prostu nie grałem w l2 :)
     
  10. a4se.

    a4se. User

    Joined:
    10.06.14
    Messages:
    351
    Likes Received:
    121
    jak po porstu nie grales "od jakiegos czasu" to juz nie odzyskasz postaci, spozniles sie jedynie jakies mmm 6 +/- miesięcy ? :d
     
  11. maniekM2

    maniekM2 User

    Joined:
    08.04.15
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    powie mi ktos dlaczego niema postacji na konci skoro nadaje taki sam nick jak mialem i wyskakuje ze postac istnieje a spelnilem wszystkie wymogi odnosnie transferu
     
  12. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    @maniekm2 ponieważ przed transferem trzeba było 'aktywować' swoją postać, aby została przeniesiona. ludzie, którzy tego nie dokonali mieli jeszcze czas do nowego roku.
    niestety, twoich postaci nie da się odzyskać.

    chyba, że pisałeś przed nowym rokiem petycję?
     
  13. maniekM2

    maniekM2 User

    Joined:
    08.04.15
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    to wytlumacz mi dlaczego moj nick jest zajety a wiem ze postac była logowana na core przed fuzja
    niebylo mnie w kraju wiec nic nie wiedziałem o petycji

    eska powiedz mi jedna rzecz skoro moj nick jest zajety to postac istnieje pozatym wypelnilem all wymogi odnośnie transferu.na koncie byl nozyk 98 main+dual wymm 90 niema jnajmniejszej szansy na odzyskanie postacji

    bo widye ye nie tylko ja mam taki problem duzo
    ludzi dalej niepodzyskiwalo postacji nawet jak petyzcje skladali
     
    Last edited by a moderator: Apr 9, 2015
    MrHahn likes this.
  14. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    jeżeli dopełniłeś wszystko jak trzeba powinieneś mieć swoje postacie, jeżeli nie masz ich na koncie to najwidoczniej nie zrobiłeś czegoś jak trzeba.
    jaki miałeś nick? może ktoś na core go używał i to wcale nie jest twoja postać :)
     
    drape and Anubis23rus like this.
  15. maniekM2

    maniekM2 User

    Joined:
    08.04.15
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    maniekm2 nick postacji pozatym wczoraj i dzis od rana che pisac na swoj nick alee postac nie jest online a prawdopodobienstwo takiego nicku tutaj jest male:)
     
  16. maniekM2

    maniekM2 User

    Joined:
    08.04.15
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    23 maja
    wyloguj się z 4game
    data 21:10 z adresu ip 37.225.217. prosze tu masz ostani log z moim adresem ip 23 maja ostatni raz sie logowalem na konto z tym ze to rok 2014:d
     
  17. Blejd

    Blejd User

    Joined:
    17.03.12
    Messages:
    261
    Likes Received:
    34

    no - zatem nie odzyskasz postaci - trzeba bylo zrobic wedle instrukcji tak jak bylo powiedziane. transfer byl we wrzesniu? miales potem jeszcze 3 miechy na bawienie sie z petycjami i innym szajsem. nie zrobiles tego wtedy, to szansa odzyskania postaci przepadla. zaczynaj od nowa i pluj sobie w brode ze nie dopilnowales tego co twoje

    eot kurde
     
  18. VivaLa

    VivaLa User

    Joined:
    26.08.14
    Messages:
    159
    Likes Received:
    46
    rok 2020 forum serwera core: randomy nadal pytaja dlaczego nie maja postaci i czy ich itemki zostana przywrocone. true story!
     
  19. CeeLina

    CeeLina User

    Joined:
    10.04.15
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    czy moderator może dowiedzieć się coś na temat mojego zgłoszenia? 2305-yfkm-0854

    chcę tylko wiedzieć czy nigdzie im ticket nie utknął...
     
  20. maniekM2

    maniekM2 User

    Joined:
    08.04.15
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    ja wyslalem ticeka ale jakos nic mi nie przyszlo zaczolem postac od nowa robic