1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

TRANSFER POSTACI LILITH->CORE

Discussion in 'Archive 2.0' started by Razzly, Nov 5, 2014.

  1. PANKU

    PANKU User

    Joined:
    13.04.15
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0

    czyli lepiej zaczac grac od nowa ????
     
  2. Blejd

    Blejd User

    Joined:
    17.03.12
    Messages:
    261
    Likes Received:
    34
    malo dobrej dramy - wracam spac
     
  3. Damian1988

    Damian1988 User

    Joined:
    07.06.15
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    Witam grałem ok 1 rok 2 temu na polskim serwie...po zalogowaniu po tym czasie nie mam postaci która miała lvl 85+była po przebudzeniu ...chciałbym się zorientować co się stało..kolega który grał w tym czasie co ja po zalogowaniu po takim samym okresie czasu postać ma ...ja natomiast zostałem bez niczego...proszę o kontakt i ewn przywrócenie postaci zostałem na lodzie...

    Pozdrawiam.
     
  4. VivaLa

    VivaLa User

    Joined:
    26.08.14
    Messages:
    159
    Likes Received:
    46
    Ahahaha. Skąd oni się biorą? :D 85 lvl wow postac przebudzona wow 4h roboty wow strata tak wielka ...

    Pozdrawiam
     
  5. Damian1988

    Damian1988 User

    Joined:
    07.06.15
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    No wybacz gdy serwer wystartował nie było to 4h roboty poświęciłem czas i trochę kasy na konto P,być może teraz łatwiej wbić taki poziom co jednak nie zmienia faktu że miałem postać,a teraz postaci nie mam...miałem klan znajomych było łatwiej,kumpel miał niski lvl postaci a jego nie zaginęła mimo że nie grał tyle czasu co ja..
     
  6. a4se.

    a4se. User

    Joined:
    10.06.14
    Messages:
    351
    Likes Received:
    121
    No ja jebe xDDDDDDDDDDDDD klolejny hahahahahaha


    Rok 2020 Ludzie z polski nadal pytaja gdzie sa ich postacie z PL servera - true story
     
  7. Negnal

    Negnal User

    Joined:
    18.02.12
    Messages:
    467
    Likes Received:
    252
    dziwne bo jak serwer wystartowal to po 4h tez mialem 85 lvl.
     
  8. Kiss.

    Kiss. User

    Joined:
    25.08.14
    Messages:
    50
    Likes Received:
    6
    Ty to masz jakąś urazę do tych ludzi. Nie ogarniali skrzynki pocztowej, ich problem. Po co drążyć.
     
  9. a4se.

    a4se. User

    Joined:
    10.06.14
    Messages:
    351
    Likes Received:
    121
    Jak się nie umie używać tego co się ma w głowie, albo chociaż przeczytać temat w którym zadaje się debilne pytania. to jakiej odpowiedzi się mogą spodziewać. Wystarczy że zamiast pisać jakiś zesrany post, usiadł by 10 min dłużej i przeczytał ten temat. Ale lepiej going fully ******ed i napisać.
    To czego się dziwić.
     
  10. VivaLa

    VivaLa User

    Joined:
    26.08.14
    Messages:
    159
    Likes Received:
    46
    Zobaczyl tytuł tematu podjaral sie ze dobrze trafil, naspamowal i tyle. Po co czytac 1 posta gdzie wszystko jest opisane. Lepiej wylac swoje zale w nadzieji ze ktos mu zwroci 1,15€ za pierogi z witem.
     
  11. Rnika

    Rnika User

    Joined:
    15.10.15
    Messages:
    500
    Likes Received:
    175
    Dzień dobry.
    Chciałbym zapytać gdzie jest moja postać. Grałem na początku lilith. Poświęciłem dużo czasu na swoją postać. Miałem Issa 89 poziom. Grałem w CP i miałem rapsody. Nie chce mi się expić od nowa. Po za tym miałem dosyć dobry sprzęt jak na tamte czasy. Więc chciałbym odzyskać postać. przestałem grać z powodów w realu 2 miesiące po starcie serwera.
    Proszę o pomoc.
     
  12. Southpaw

    Southpaw User

    Joined:
    06.10.15
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    Serio ? ***** serio ? .... Koles jest 15,10,2015 transfer postaci byl ponad rok temu i ty chcesz postac bo masz rapso ?:D
     
  13. Rnika

    Rnika User

    Joined:
    15.10.15
    Messages:
    500
    Likes Received:
    175
    No przepraszam bardzo ale jak wydałem około 25zł na postać na sklepik. To chyba jest to jakiś kontrakt wiążący. Ja im daje moje pieniadze a oni gwarancje że postać mi nie zginie... W końcu reklamowali się że to oficialny server. A oficialne servery nie są wopowane czy jakoś tak. Tak wiec tak chciałbym swoją postać s powrotem.
     
  14. Malysmall

    Malysmall User

    Joined:
    12.12.11
    Messages:
    95
    Likes Received:
    10
    Nie chce Ciebie zmartwic ale premka na miesiac to okolo 40 zl, a postac, nawet issa na lvl 89 robi sie max 3 dni, jak masz szczescie z rb to i w jeden dzien wbijesz, a postaci na bank nie odzyskasz, trzeba bylo spelnic pewne warunki, zeby konto zostalo przeniesione, jesli tego nie zrobiles, nie masz co liczyc na pomoc, pozdro
     
  15. Veredhiel

    Veredhiel User

    Joined:
    23.09.14
    Messages:
    73
    Likes Received:
    11
    Faktycznie żeś ostro musiał przykoksać, żeby zrobić issa na 89 lvl. Aż przypomniał mi się podobny topic o kolesiu z top lvlem 9x i top sprzętem twilightem :D
     
  16. Rnika

    Rnika User

    Joined:
    15.10.15
    Messages:
    500
    Likes Received:
    175
    Dziękuję za odpowiedzi koledzy. Trochę haniebne jest zachowanie tej firmy tym bardziej że jest dużą korporacja. Na szczęście mój znajmy pracuje jako ochroniarz w sądzie. Zapytam go czy można spróbować załatwić coś drogą prawną odnośnie odzyskanie postaci.
     
  17. Malysmall

    Malysmall User

    Joined:
    12.12.11
    Messages:
    95
    Likes Received:
    10
    Tylko ze w regulaminie innovy masz, ze konta jak i wszystko co sie na nim znajduje, sa wlasnoscia firmy innova a nie graczy, a dotacja jest dobrowolna, tworzac konto i wchodzac do gry akceptujesz regulamin, ktory teoretycznie powinienes znac. Powodzen ;)