1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

RedGuard - Nová CP

Discussion in 'Archive 2.0' started by kobra, Nov 19, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kobra

    kobra User

    Joined:
    21.01.14
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    čaute,
    hledà¡m normà¡lnà­, opakuji "normà¡lnà­" čechy/slovà¡ky co by měli chuť vytvořit novou cp ( nebyl jsem zastà¡ncem cp, ale bohuå¾el to bez nà­ bude asi jen horå¡à­ a horå¡à­). asi rok působà­m v redguard ( nejlepå¡à­ klan na serveru, za nà­m jsou hned blackangels, enclave a někde v zadu pokulhà¡vajà­ blackswans... :))) ( doufà¡m å¾e se členové bs hned ozvou :)

    takå¾e kdo by měl chuť a je orientovà¡n na pvp a samozdřejmě i pve tak piå¡te do zprà¡v nebo ve hře na nick "kobra".

    dà­ky,

    kobra
     
  2. Diggidy

    Diggidy User

    Joined:
    18.11.13
    Messages:
    34
    Likes Received:
    58
    dej si bacha na pussu ! :d ps : lunetto zlato, neni to flame, je to jen prispevek, tak nemazat ! :d kazdopadne gl pri hledani, je to bohuzel v dnesnim systemu nutnosti.
     
  3. melcz

    melcz User

    Joined:
    12.02.12
    Messages:
    385
    Likes Received:
    82
    nechci spamovat, ale nebyla lajna vzdy o cp? ja ted nemam moc cas hrat, ale obcas lognu a bez cp je to strasna nuda.

    hodne stesti pri hledani "normalnich" lidi :d
     
  4. Lunetta

    Lunetta User

    Joined:
    22.10.13
    Messages:
    343
    Likes Received:
    67
    1. odkdy jsem zlato? :p

    2. mažu jen offtopicy, přà­padně fakt kecy které jsou přespřà­liš a to moc dobře và­š diggidy ;)

    3. gl kobra :) nebà½t toho, že už asi 3 měsà­ce nehraju a loguju fakt jenom jednou za àºherà¡k (sporad i c ky - filtrrrrr) systémem - stojà­m v clan halle a pà­šu s kà¡mošema tak bych s tà­m healerem možnà¡ i do rg šla :d nakopat zadeček diggimu :d

    free bump!
     
  5. Diggidy

    Diggidy User

    Joined:
    18.11.13
    Messages:
    34
    Likes Received:
    58
    v dobach c4 nebyla nutnosti, byl maximalni pocet lidi v klanu 40, tudiz to se jeste dalo, na dalsich chroniclech uz to je jina no :)

    co to je todle co to je ?:d to je vzpoura ! :d
     
    Last edited by a moderator: Nov 20, 2014
  6. kobra

    kobra User

    Joined:
    21.01.14
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    no ja hral vzdy bez cp, moc jsem se nechtel na nekoho và¡zat, proto mi i vyhovovalo, ze treba rg bralo lidi bez cp a porad bere, jenze skladani paret na pvp a cs (rb a klan akce jsou v klidu) je porad tezsi a tezsi, pac kazdej hleda cp a navic se tomu zacina prizpusobovat i nase dkp, proto to chci zkusit. vim, ze to bude asi obtizne, ale chci jen cz/sk hrace, moje anglictina neni spatna, ale verim ze lepsi porozumeni bude mezi krajany :d

    no bude to tezke dat do kupy celou partu tak, aby vse fungovalo a klapalo. a samozdrejme, jestli chces videt jak nakopavame zadecek digousovi, tak se muzes pripojit ;) ps: jinak na diggouse ani healera nepotrebujeme, issko uz mame :d ;)
     
  7. Diggidy

    Diggidy User

    Joined:
    18.11.13
    Messages:
    34
    Likes Received:
    58
    spousta silnych slov :d ty vis ze realita je jina.
     
  8. kobra

    kobra User

    Joined:
    21.01.14
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    jasan , však và­š, sranda ;)
     
  9. khaot

    khaot User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    212
    Likes Received:
    19
    kobra: se nejdrive nauc hrat ne jak na dragonu :d (pokud je to ten samy kobra) :d

    btw. enclave? to je jsou vetsinou old cp z bs, takze zadne enclave :d a mimochodem (brat s rezervou) nektere cp leavli enclave a je tam ted nejake drama co je mi znamo.vubec bych se, ale nedivil, tam kde je atlantis je drama vzdy.je to nejvetsi manipulator v cp co existuje :d
     
    Last edited by a moderator: Nov 20, 2014
  10. kobra

    kobra User

    Joined:
    21.01.14
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    to và­š khaote že jsem to jà¡.... tohle se nedà¡ naučit, s tà­m se musà­ narodit ;) :d
    napadà¡ mě otà¡zka, zda ses to ty naučil, když si vystřà­dal tolik serverů a klanů :d
     
  11. melcz

    melcz User

    Joined:
    12.02.12
    Messages:
    385
    Likes Received:
    82
    ale zase ma top nick ve hre :d

    enclave byl krok vedle, z myho pohledu. ale na tom nezalezi, neni cas hrat pravidelne a trochu ani chut.
     
    Schofield likes this.
  12. yLogy

    yLogy User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    2,985
    Likes Received:
    861
    joinite jeho cp, nech nà¡s je viacej v našej ally :)
     
  13. WoodSquirrel

    WoodSquirrel User

    Joined:
    10.03.14
    Messages:
    7
    Likes Received:
    0
    no už len kvôli tomu ako si mysliš, že vaše clany sຠtop a neviem čo, tento trapnའba postoj je jedinà¡ vec čo ma odradzuje. o tvojom clane sa teda moc dobré veci nešà­ria to už radšej by som bral ba i keď tam majຠzase iné mentà¡lne narušené "kapacity", ktoré sຠsamozrejme aj v bs :-d. možno treba najprv ukà¡zať, že ty sà¡m si jeden z tà½ch, ako vravà­š " normà¡lnà­, opakuji "normà¡lnà­" čechy/slovà¡ky " a nepovyšovať sa nad ostatnà½ch .
    len tak offtopic nenapà­sal o aké lvl mà¡š zà¡jem, či vyžaduješ lvl 99 s full r99 equipom alebo ti stačà­ na začiatok aj niečo slabšie. :)
     
  14. Lunetta

    Lunetta User

    Joined:
    22.10.13
    Messages:
    343
    Likes Received:
    67
    někdy jen zà­rà¡m, jak někdo nedokà¡že pochopit nadsà¡zku :d

    btw šup šup rychle ke kobře do cp ;) když bude tak fajn cp leader jak je člověk tak mà¡te o zà¡bavu postarà¡no :) a je jedno v jakém clanu :d
     
  15. kobra

    kobra User

    Joined:
    21.01.14
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    tak popravdě mě ani nenapadlo, že to někdo pojme takto :d samozdřejmě že si myslà­m a trvà¡m na tom, že jsme nejlepšà­ a mà¡me ty nejlepšà­ lidi a jà jsem taky ten nejlepšà­ !!! :d ale to už tu všeci vědà­ ! :)
    opravdu jsem byl zvědav jaké ohlasy se tu najdou a ani mě to moc nepřekvapilo, když jsem viděl ty staršà­ přà­zpěvky a jak tu lidé spolu komunikujà­, prà¡vě proto jsem psal "normà¡lnà­" :) jinak specifikaci jsem schvà¡lně nepsal, protože ti "sprà¡vnà­" se můžou najà­t i mezi menšà­ma lvlama a jà¡ nemà¡m problém někomu pomoci třeba s expem, pokud by ten dotyčnའza to stà¡l..
     
  16. khaot

    khaot User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    212
    Likes Received:
    19
    kobra moc dobre, ale vis, ze ty jsi nikdy nebyl cp hrac, tak jak chces udelat cp? :d vetsinou jsi hraval solo tak nechapu tvuj umysl.
     
    outletdkpqp likes this.
  17. kobra

    kobra User

    Joined:
    21.01.14
    Messages:
    10
    Likes Received:
    0
    khaote nebo pevnaprdeli ( nevà­m jak ti teď mà¡m řà­kat :) ty mě tak znà¡š ? jà¡ myslel, že pokud s někà½m nejsi vůbec 5 let v kontaktu, tak že o dotyčném prakticky và­š prd.
    ps. samozdřejmě že jsem solo hrà¡č, co mi taky zbejvà¡ když nechci bà½t zavislej na 6ti cizincà­ch :d ale ani na cz/sk lidech. veřà­m ale, že pokud se tu najdou "prà½ma " lidi, tak budu jedině rà¡d a pokud ne, tak budu fungovat jako doposud.
    pokud by někoho zajmalo info o našà­ "nové cp" (hlavně o nà­ je tento topic , viďte :d tak jsme 3.
    1. yull/othel 99/99,
    2. wynn/? 97/0,
    3. iss/wynn 97/90.
     
  18. Lunetta

    Lunetta User

    Joined:
    22.10.13
    Messages:
    343
    Likes Received:
    67
    up! :p

    p.s.: když chceš lagujà­cà­ho healera, kterའvůbec neloguje tak pm na fóru, klidně o tom můžem pokecat :d
     
  19. turnON

    turnON Banned

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    1,148
    Likes Received:
    408
    healer je zaklad bohuzial je to osoba ktora drivuje cele pvp s tankom a ma uplny prehlad .
    pokial zoberes to dcp emo healera alebo lagera a aimujes vysoko tak si vprdeli.....

    pocas 7 rokov hrania ako healer mozem otvorene povedat ze ziadna cp si nevazi healera pokial sa nepoznate osobne . kazdy kope za seba ...
    healer je srdce party , ale ako vravim to je o ludoch mat nastakovaneho haelera je vyhra
     
    Last edited by a moderator: Dec 3, 2014
  20. Lunetta

    Lunetta User

    Joined:
    22.10.13
    Messages:
    343
    Likes Received:
    67
    hraju healera 3 roky, và­m taky moc dobře, že na něm zà¡visà­ hodně a và­m proč nehraju... protože s lagama jsem useless... lidi fakt nechà¡pou, když si člověk dělà¡ legraci... :d
     
Thread Status:
Not open for further replies.