1. Discord Support team Facebook l2central.info

Aria szerver, lájkolod? ;)

Discussion in 'Archive 2.0' started by Mitsuru, Dec 22, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mitsuru

    Mitsuru User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    7
    Likes Received:
    0
    àœdvà¶zletem mindenkinek. mint mindannyian olvashattà¡tok akik persze ismerik annyira az angol nyelvet, a mai napon àºj szerver kerà¼l megnyà­tà¡sra. ez sokaknak egy àºj esélyt jelent, talà¡n laggmentesebb szervert és hasonlókat.

    csupà¡n szeretném megkérdezni magyar kollégà¡imat, ugyan kivel fogunk à¶sszefutni? :)
     
  2. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    felesleges elkezdeni, ha mà¡r core-on felhàºztà¡l 60 fà¶lé egy karaktert. 1 hét utà¡n ott is ugyanott fogsz jà¡rni mint itt. mi értelme van?
     
  3. Raikiri

    Raikiri User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    à‰n is à­gy là¡tom. hacsak a tegnapelőtti update miatt nem megy à¡t az emberek nagy része, nem là¡tom értelmét àºjrakezdeni.
     
  4. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    mob lvl-re gondolsz?
     
    Last edited by a moderator: Dec 22, 2011
  5. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    ezt nem priv szerver, hogy mà¡s fà¡jlok fussanak kà¼là¶nbà¶ző szervereken, nem is java ahol a datapackok gyorsabban và¡ltogatjà¡k egymà¡st, mint a 14-24 éves là¡nyok hajszà­ne
    a mà¡sik szerveren ugyanez a mobszint van, a kasztvà¡ltó és a kezdő questekben a mobok sok helyen và¶rà¶sek, még xpt sem kapsz
    ugyanez az ingame shop, questek, instà¡k, dropok
    jà¡tékos kevesebb lesz, gyengébb piac, nehezebb party, kevesebb pvp

    ha pedig mà¡r elértetek itt valamit, akà¡r 60as szintet, esetlegesen csinà¡ltà¡l klà¡nt, teljesen felesleges és értelmetlen và¡ltani
    a friss kezdés meg nem nagy szà¡m, a 60as szint 1 nap alatt elérhető bà¡rmelyiken

    ha nagyon nem megy itt, akkor integrà¡lódj egy magyar klà¡nba jà¡tszogatni, ha az nem tetszik, marad a sok tekintetben jobb priv szerver, szerintem oroszok pà¡r hónapon belà¼l "véletlenà¼l" kiszivà¡rogtatjà¡k a fà¡jlokat, és meglepő módon ugyanaz lesz a fenntartó, mint itt
     
  6. Mitsuru

    Mitsuru User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    7
    Likes Received:
    0
    à‰n nem hiszem hogy jà¡tszani fogok, maximum felnézek, ezért érdeklődà¶m :)
     
  7. Raikiri

    Raikiri User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    igen.

    @scubba: ezzel teljesen egyetértek. csak azért à­rtam amit à­rtam, mert elég nagy sà­rà¡s volt 1-2 napja forumon. ettől fà¼ggetlenà¼l tartom én is, hogy felesleges à¡tmenni.
     
  8. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    annyiból "là¡jkolom", hogy lesznek végre free spotok a napikhoz :) mindig izgalmas egy àºj szerver szà¼letésénél ott lenni, de ezt most kihagyom àºgy érzem. lehetett volna mà¡r az elején is 2 szerver, de jobb később, mint soha, nem lesznek az arià¡n sem kevesen, ettől nem kell tartani.
     
  9. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    kéne egy kis reklà¡m innovanak európà¡ban és akkor tuti jà¶nnének az emberek, de jelenleg annyira se ismert mint ncwest...
     
  10. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    azért van tele az ncw fórum az innova szerverrel :d ismerik elegen és még tà¶bben fogjà¡k, csak manapsà¡g sokan mindent azonnal le akarnak tudni a szokà¡sos "iskolakà¶rà¶k" nélkà¼l. àgy is vannak olyan hibà¡k jelenleg, amik miatt én példà¡ul nem hirdetném magam az innova helyében. elég szegényes a honlap kinézete is, pedig az oroszok gyà¶nyà¶rű oldalakat szoktak csinà¡lni. persze nem a honlap teszi a szervert, de ha egy sikeres pr-t akarnak lezavarni, akkor ahhoz elengedhetetlen. félreértés ne essék, nekem à­gy is tà¶kéletesen megfelel.
     
  11. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    előszà¶r is az innova à–rmény và¡llalat nem orosz:). viszont, igaz ott kezdett el munkà¡lódni.

    igazsà¡g szerint ami az ncw forumà¡n innovà¡ról là¡tható azt legtà¶bbszà¶r azok az innova jà¡tékosok teszik kà¶zzé akik à­gy akarnak jà¡tékosokat à¡tcsà¡bà­tani. de leginkà¡bb itt jellemző, hogy annyira megy a hasonlà­tgatà¡s az ncw és az innova kà¶zà¶tt.
    a nagy szà¡jຠeurópai jà¡tékosok azzal voltak, hogy majd innovà¡nà¡l minden 100szor jobb lesz, addig terjesztették ezt mà­g néhà¡nyan ezt el is hidték, hogy itt tényleg minden jobb lesz. de mint kiderà¼lt csak rosszabb lett, tovà¡bbà¡ sokan a privà¡t szerverről ide jà¶vők kà¶zà¼l is elég rendesen csalódtak, ahogy én a kommenteket olvasom.

    tàºlsà¡gosan elhamarkodott és értelmetlen volt ez az ncwest-innova à¼zlet szerintem.
     
  12. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    a honlap tényleg primità­v, de reméljà¼k előbb utóbb lecserélik valami normà¡lisra.

    core szerveren vagyunk 5k+ sztem és ehhez képest max néhà¡ny tà­z commentelő sà­r, plusz szà¡moljunk azzal a 3-5x tà¶bb emberrel akik lustà¡k à­rni a forumra, még akkor is jó ha a szerver 10% az akinek valami baja van. ez azért nem tàºl vészes. meg hà¡t olyanért sà­rni ami privà¡t szerveren rosszul ment és hozzà¡szoktak...

    ncwest se tűnt tàºlzottan felkészà¼ltnek, de kétség kà­và¼l innova jelenleg à¶ssze-vissza kapkod, ami a sok bosszantó hibà¡ban visszaà¼t.
     
  13. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    azért vannak olyan dolgok amiről innova nem tehet, pl a mob lvl và¡ltozà¡s... szóltak ncsoftnak és egyből javà­tottà¡k...

    azt senki ne felejtse el hogy ncsoft a jà¡ték fejlesztője, és innova nem a jà¡tékot vette meg, hanem a jogokat hogy à¼zemeltethesse. ha bà¡rmi "rosszul" műkà¶dik ingame, az ncsoft fail és nem innova. mellesleg innova azonnal szól ncsoftnak és ők javà­tjà¡k.
     
  14. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    azért két à¶ltà¶nyà¶s, napszemà¼veges belorusz embert elkà¼ldenék a szerverterembe ahonnan fut a jà¡ték, hogy nyomatékosà­tsà¡k a hibà¡tlan műkà¶dést :d
     
  15. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    mondjuk ez nem teljesen à­gy van. innova tà¶bb helyen teljesen mà¡s mondhatni privà¡t beà¡llà­tà¡st hasznà¡l. olyanokat amiket sem ncw-nél sem koreà¡ban, japà¡nban, taiwanon stb. nem talalà¡lsz meg à­gy. ugyan jelenleg kà­nà¡ban is hasonló dualista rendszer fut mint itt európà¡ban, illetve vietnam, indonézia terà¼letén is mà¡s szolgà¡ltatók à¼zemeltetik a jà¡tékot, de ekkora vagy ennyi eltérést mint amennyit az innova az utóbbi időben belevitt a jà¡tékba, nem igazà¡n lehet talà¡lkozni mà¡shol.

    ez az utóbbi időben inkà¡bb negatà­v hatà¡sຠvolt az innovà¡ra nézve az elmàºlt egy évben. illetve szerintem az a dà¶ntése sem volt tàºl jó à¶tlet az innovà¡nak, hogy àºj szervert nyitottak most az oroszoknà¡l. mert itt ahogy kà¼là¶nbà¶ző statisztikà¡kat néztem a 14-es szerver kb fele a tà¶bb szerverről verbuvà¡lodott à¶ssze.

    anno hasonló volt a helyzet az ncw-nél is mikor a luna megnyilt az addig amerikai szerveren jà¡tszó európaiak alkottà¡k ott is a jà¡tékos bà¡zist főleg. ami utà¡nna azt eredményezte, hogy az amerikai szerverekből néhà¡nyat à¶ssze kellett vonni aminek à¶sszeségében tovà¡bbi jà¡tékos csà¶kkenés lett az eredménye.
    most legalà¡bb ovatosabb az ncw és csak akkor nyit àºj szervert ha a meglévőek ténylegesen tele vannak.

    a hiba javà­tà¡s terà¼letén meg ismét csak az ncw élvez előnyt mivel ott van most mà¡r az ncw technológiai kà¶zpontja is ahol a koreai.

    ncw egyetlen hibà¡ja most az volt, hogy nem volt pts pedig egy ilyen horderejű kiegészà­tőnél jól jà¶tt volna a bugos javà­tà¡sa szempontjà¡ból is, de azokat à­gy is rendesen és észre vehetően javà­tjà¡k.
    de ahogy én észre veszem ezek a bugok amik itt voltak azok az ncw-nél nem voltak vagy akkor nagyon gyorsan eltà¼ntek ha voltak is amikről itt olvasok. ezért hà¡trà¡ny kà¼là¶n kliens verziót hasznà¡lni.
     
  16. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    90% oroszok voltak aha :d
     
  17. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    ők is európaiak:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.