1. Discord Support team Facebook l2central.info

cruma tower linkes bug

Discussion in 'Archive 2.0' started by cozef22, Dec 22, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. cozef22

cozef22 User

npc "linkes" bende asansà¶rà¼n içinde gà¶zà¼kà¼yor.
    oyun yà¶netimi el atar herhalde.

2. turexx

turexx User

orasi hep sorunlu bu ruslarda amatorluk diz boyu ncsoft 1 avrupa serveri acsada kurtulsak bunlardan

3. Strega

Strega User

avrupa serverı açacak olsalar dà¼nyanın parasına 4game e satmazlardı diye dà¼şà¼nà¼yorum orjinal dosyaları.+o linkes oyunun başından beri buglı.npcyi sà¼rekli rastgele yerlerde summon idsini ezberlemiş bi dingil gm spawn ediyor sà¼rekli belirli bi sà¼re geçtikten sonra npc ile chat ekranı açılmıyor dolayısıyla gà¶revi alamıyorsun.zaten oyuna ilk girdiğinde announce ekranında adamlar bağıra bağıra "cruma tower has some bugs its a pity we cant solve it with our gm team" diye yırtınıyorlar.sanırım o bug bu :d

4. turexx

turexx User

@strega haklısın kardes ama ncsoft'un hali hazırda bir avrupa serveri bulunmakta sıfırdan 1 avrupa serveri daha acsa hic fena olmaz.server locali amarika olur ama benim icin server time'i avrupaya gore hazirlanmis olmasi onu kastedmistim

5. Aradia

Aradia User

yazdıklarını yeni gà¶rdà¼m çok ilgilenmiyorum forumla ancak ncsoft avrupanın en mà¼kemmel serverini bile açsa katılmam. adamlar sırf botlara destek için varlar. botları à¶ldà¼enleri bile banladılar. eğer adi botlarla bu kadar iş yapacak şerefsizlerse hiç gerek yok. bug lı ama yine de bot yapılamıyor. siteden oyuna girişi o sebeple istemiyor bot kullanan salaklar. arkadaş azıcık oyunu oyun için oynayın ne kadar da eziksiniz ki botla eğlenebiliyorsunuz. ko da kosp denen şey çıktı bırakmak zorunda kaldım. neyse insan yaşlandıkça çok konuşuyor. innova>ncsoft

6. turexx

turexx User

foruma pek takilmadigin belli cunku buradada adamlar botlari tartisiyor su an frostu deactive aden programlari kullanan yıgınla adini bile bu forumda paylasiyorlar yani genel bi problem
    https://forum.4game.com/showthread.php?t=3621

7. Djinn

Djinn User

bende biliyorum hangisi olduğunu ama bir konu atliyorsun dostum ncsoft gameguardi gelistiremiyor ama frost gelistirilebilir. o programi bende kullandım ve nasil birşey olduğunu çok iyi bilirim program pvp'de çok à¼stà¼n ve bunu ncsoft'a herkez kullanır. nerden biliyorum çà¼nki 5 sene sonra oradan buraya geldim.

Thread Status:
Not open for further replies.