1. Discord Support team Facebook l2central.info

Няколко въпросa

Discussion in 'Archive 2.0' started by 4z4zelX, Dec 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 4z4zelX

    4z4zelX User

    Joined:
    30.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    така първо здравейте на всички

    едно от нещата които бих искал да ви помоля е да ми кажете "system requirmentsa " за god защото влизах сигурно в 40 сайта но информацията беше доста не-достоверна та може би някои от играещите ha expansiona! ще каже

    умм другия ми въпрос е каква е горе долу популацията на servera има ли смисъл да влизам или ще бъде по добре да ходя в ncwest.. (където са вече 3 нови servera и мисля че 2 стари което си е къде къде по добре по-принцип..) и въобще наистина ли е truly free ? или пак искат да издоят агнето на max!

    въобще дайте малко инфо кво се случва in-game и има ли смисъл да се почва ( питам основно old-school ( hardcore ) играчи които играят поне от c3 или по надолo аз самият цакам от c1 и просто мн се чудя дали въобще да се захващам с god или няма смисъл )

    умм извинявайте за правописните грешки нямам инсталнат flextype и ползвам кирилизатора от vbox!

    cheers!
     
  2. BlackLordBG

    BlackLordBG User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    161
    Likes Received:
    0
    абе на мене ми върви и на щайга на 5 години(тук там с новости),но ти си знаеш колкото по-добър процесор и повече рам,толкова по-добре.

    напълно фрее е играта,а тези които искат да дигнат лвл плащат за специален ацц с двойно повече експ,но ако не желаеш просто си играеш и ползваш всички екстри на играта безплатно.
    сървр коре е винаги пълен,там играят и много бг-та
    разликата с нц сървърите първо е пинга второ замъците в евро сървърите не са по нощите
    има си и други разлики малки
    ако имаш време и ти е интересна играта почни мене си ме кефи
    има добавени куестове дигаш 20 лвл с професия за за час и 20 мин,ако няма много народ и те така :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.