1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Няколко въпросa

Discussion in 'Archive 2.0' started by 4z4zelX, Dec 30, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. 4z4zelX

    4z4zelX User

    Joined:
    30.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    така първо здравейте на всички

    едно от нещата които бих искал да ви помоля е да ми кажете "system requirmentsa " за god защото влизах сигурно в 40 сайта но информацията беше доста не-достоверна та може би някои от играещите ha expansiona! ще каже

    умм другия ми въпрос е каква е горе долу популацията на servera има ли смисъл да влизам или ще бъде по добре да ходя в ncwest.. (където са вече 3 нови servera и мисля че 2 стари което си е къде къде по добре по-принцип..) и въобще наистина ли е truly free ? или пак искат да издоят агнето на max!

    въобще дайте малко инфо кво се случва in-game и има ли смисъл да се почва ( питам основно old-school ( hardcore ) играчи които играят поне от c3 или по надолo аз самият цакам от c1 и просто мн се чудя дали въобще да се захващам с god или няма смисъл )

    умм извинявайте за правописните грешки нямам инсталнат flextype и ползвам кирилизатора от vbox!

    cheers!
     
  2. BlackLordBG

    BlackLordBG User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    161
    Likes Received:
    0
    абе на мене ми върви и на щайга на 5 години(тук там с новости),но ти си знаеш колкото по-добър процесор и повече рам,толкова по-добре.

    напълно фрее е играта,а тези които искат да дигнат лвл плащат за специален ацц с двойно повече експ,но ако не желаеш просто си играеш и ползваш всички екстри на играта безплатно.
    сървр коре е винаги пълен,там играят и много бг-та
    разликата с нц сървърите първо е пинга второ замъците в евро сървърите не са по нощите
    има си и други разлики малки
    ако имаш време и ти е интересна играта почни мене си ме кефи
    има добавени куестове дигаш 20 лвл с професия за за час и 20 мин,ако няма много народ и те така :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.