1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Opóźnienia w grze

Discussion in 'Archive 2.0' started by Dagos, Jan 4, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dagos

    Dagos User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    15
    Likes Received:
    0
    cześć, od dłuższego czasu nieraz w grze mam duże opóźnienia (lagi ??) ss działają dopiero po chwili i mam pytanie czy u was tak samo jest czy to wina mojego sprzętu ( laptopa ) jest to bardzo irytujące bo nie można normalnie grać.
     
  2. mus1ek

    mus1ek User

    Joined:
    09.12.11
    Messages:
    126
    Likes Received:
    0
    tak, wszyscy to mamy wieczorami - wina serwera, a od administracji odzewów nie ma.
     
  3. xRelapse

    xRelapse User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    198
    Likes Received:
    0
    jeśli masz lagi wywołane opóznioną reakcją w grze np podczas targetowania, używania soulshotów, to nigdy nie myl tego z lagami sprzętowymi (tzw brakiem fps), to są 2 odmienne rzeczy i łatwo je rozróżnić, np ściny gdy komp nie wyrabia, a delaye z powodu winy internetu/ lub po stronie serwera.
     
  4. bubu3000

    bubu3000 User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    27
    Likes Received:
    1
    a może nasz moderator działu polskiego ma jakiś kontakt z adminami/info od nich co dalej z tymi ss lagami ? we wszystkich tematach na forum oficjalnie jest zlewka ze strony "władzy" i jaki kolwiek brak info
     
  5. Nirvi

    Nirvi User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    164
    Likes Received:
    6
    administracja ma wolne do 10
     
  6. mch79waw

    mch79waw User

    Joined:
    19.12.11
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    fellow users,

    we are fully aware of the problem with lags happening at the server. we apologize for it yet it is up to our korean developers to fix them – that is why we are waiting for the upcoming week to get the solution from ncsoft.

    if you have any complaints about losing the ingame items you bought you can use https://support.4game.com/ .
    money refund’s issue or any other problems concerning pa will be discussed after the fix of the current problem.

    any information concerning the issue mentioned above will be posted on the forum.

    thank you for understanding.

    info o ss lagach - nie chce mi się tego wam tłumaczyć - wrzućcie w google tłumacz jak coś.
     
  7. JennaJ

    JennaJ User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    53
    Likes Received:
    0
    ale mnie wkurwiaja te lagi :/
     
  8. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    witam,

    zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

    pozdrawiam,
    eska
     
Thread Status:
Not open for further replies.