1. Discord Support team Facebook l2central.info

Ring of insolance

Discussion in 'Archive 2.0' started by sowka, Jan 13, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. sowka

    sowka User

    Joined:
    04.01.12
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    witam, mam pytanie: czy wymieniać tokeny (po quescie w toi)na 2 pierścionki każdego poziomu (2xi , 2x ii, 2xiii itd) aby korzystać z efektów jakie dają czy wystarczy nosić jeden pierścionek?
     
  2. Nyana

    Nyana User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    169
    Likes Received:
    0
    w sumie to możesz nosić dwa ale tylko efekt z jednego będzie działać, więc nie ma sensu zbierać na drugi.
     
  3. Loleslaw

    Loleslaw User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    152
    Likes Received:
    2
    ten pierscionek gówno daje, na lvlu viii masz +10 do cast speed... i watpliwe resisty. sam sie nameczyłem levelując ten szajs i z 1200 cast zrobiło mi sie 1210... a stracilem na to wiele dni xd ten ring to zwykly sh it :cool:
     
  4. JennaJ

    JennaJ User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    53
    Likes Received:
    0
    co ty z tym casting speedem ciagle?czepiasz sie.pierscionek ma m.defa jak bizu s,poza tym 10% resistow to zawsze jakis procent jest.
     
  5. Nyana

    Nyana User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    169
    Likes Received:
    0
    attack speed też daje 10, ale za to dodaje critical dmg, a to już coś nawet gdyby miało być to 1%. no chyba, że masz baiuma.
     
  6. Loleslaw

    Loleslaw User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    152
    Likes Received:
    2
    bo to jest 1-2% do critical dmg. ten caly ring to zwykly chwyt marketingowy xd
     
  7. Phobos

    Phobos User

    Joined:
    20.12.11
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    faktycznie, z 3000 dmg robi ci 30 więcej. straszny dopalacz :d

    kupa pierścień. jak pisał poprzednik - taki przereklamowany, bieda baium/aq.
    żałuję że w ogóle go robiłem dla tych żałosnych, niezauważalnych % crt dmg.
     
  8. SleepnDreamn

    SleepnDreamn User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    61
    Likes Received:
    0
    straszna męczarnia normalnie. i tak robiłeś laby i kamaloki. a potem to aż 10 moków trzeba zabić. normalnie roboty na cały dzień. dobre ringi i niski grade. subki mogą nosić do 80.
     
  9. Myzreal

    Myzreal User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    46
    Likes Received:
    0
    ring można robić przy okazji, ale męczyć się dla niego nie ma kompletnie sensu.

    mdef chujowy - prędzej czy później go wymienisz, prawdopodnie na s już.

    boosty są śmieszne. 10 cast speed? 10 atk speed? 1% crit dmg? 1 accuracy? normalnie game breaking...

    osobiście zrobiłem do v, potem się dowiedziałem jakie boosty daje i wyjebałem w pizdu - wolę wyższy mdef z tateossian.
     
  10. Loleslaw

    Loleslaw User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    152
    Likes Received:
    2
    akurat tateo ma identyczny m def co toi ring. jedno jest s grade, inne b grade ale m def i staty takie same. i tak toi ring jest do dupy. sprzedalbym go chetnie gdyby bylo mozna, ale niestey musi sie marnowac w wh :cool:
     
  11. bishopek

    bishopek User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    to go ***** rozbij na cry, ja ******** ><
     
  12. Loleslaw

    Loleslaw User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    152
    Likes Received:
    2
    nie mam krasia
     
  13. Yarun

    Yarun User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    56
    Likes Received:
    0
    to z barana w sciane przypierdol ... placzecie nie wiem po co, ktos wam kaze te ringi robic/nosic?
     
  14. Phobos

    Phobos User

    Joined:
    20.12.11
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0
    ja, np. nie zawracałbym sobie d... tym czymś, gdybym wiedział że bonusy są tak śmieszne. większość ludzi robi ten żałosny q ze względu na pierścień, więc zastanów się zanim znowu coś napiszesz mistrzu.
    gdyby zliczyć cały poświęcony czas na ten syf, to faktycznie będzie w okolicy dnia, więc nie chrzań z łaski swojej jeśli nie masz wyczucia czasu.

    jakie dobre ringi???? "dobry" śmieszny ring i niski grade (czym jest obecnie s80) jak już.
    puknij się człowieku w głowę dwa razy zanim zaczniesz pisać kolejne pierdoły bez pokrycia.
     
  15. Phobos

    Phobos User

    Joined:
    20.12.11
    Messages:
    31
    Likes Received:
    0

    naprawdę? z 100 robi ci 101. z 1000, 1010.
    jezu , kto tu gra :d

    edit: sory za dubla, dopiero zauważyłem.
     
  16. zielarz

    zielarz User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    14
    Likes Received:
    0
    ludzie topic założył jakiś idiota. a wy wszyscy nagle helpdesk sei robicie.

    niech sobie chłopak w google poszkuka a nie spamuje forum w celach podstawowej edukacji ;)

    szanujmy nowych i pomagajmu iim w trakcie gry ale kiedy zachowują się i używają blebejskiego języka miejcie na tyle szacunku dla własnej osoby aby odesłać ich na google i tym samym skłonić do użycia szerszego zakresu komórek mózgowych niż zwykle
     
  17. Nyana

    Nyana User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    169
    Likes Received:
    0
    o **** ci chodzi?
     
  18. sowka

    sowka User

    Joined:
    04.01.12
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    dzięki, zielarz. szanowanie nowych w twoim wydaniu jest bardzo interesujące, może zajrzysz na google i sprawdzisz co znaczy szanowanie....a chciałam tylko zapytać...chyba po to jest forum.nie chcesz nie odpowiadaj.
     
  19. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    ktoś wymyślił forum między innymi do wymiany doświadczeń. no ale jak widać polaczki jak zwykle dają pokaz "kultury". jakby to nie można było normalnie odpisać i po sprawie. boże... widzisz i nie grzmisz.
     
  20. SleepnDreamn

    SleepnDreamn User

    Joined:
    08.12.11
    Messages:
    61
    Likes Received:
    0
    zrób ringa albo nawet 2. kiedyś na pewno będziesz grać subką, a s gradowy m.def się przyda. wielka mi strata czasu 10 mobków zabić, w party nawet. ja tam zawsze robiłem po kamaloce / labie bo party już gotowe.

    te nubki wyżej pewnie na subke kupią sobie bound b jewele albo z c bądą latać i padać od mobów.
    @dupek: straszne normalnie. lepiej wydać 450k na tateossiana niż zrobić kilka razy quest w toi i mieć bonus + ten sam m.def.
     
Thread Status:
Not open for further replies.