1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Feoh Wizard - Problem

Discussion in 'Archive 2.0' started by Anonimowy, Jan 22, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Anonimowy

    Anonimowy User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    siema, oto mój problem:

    podczas uczenia sie nowych skili feoh wizarda przez własną nieuwagę zamieniłem skile emp echo i arcana power na nowe bezużyteczne. w tej sprawie mam pytanie czy jest jakikolwiek sposób na naprawienie tego błędu? jeśli nie to czy jest sens grac tą postacią, która w tym momencie jest słabsza o 55% swojego m.atk?:(
     
  2. Arenn

    Arenn User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    12
    Likes Received:
    0
    ja zamieniłem i nie narzekam. z buffem iss i apocalypse busterem mam 13k m ataku. poza tym double casting tez ma swoje +, moze nie tak duze jak poprzednie buffy, ale ma. jak dla mnie feoh ze wszystkimi nowymi skillami jest ok. a jeśli ci nie pasuje to zawsze możesz zrobić nową postać :p
     
  3. Anonimowy

    Anonimowy User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    jednak o wiele więcej m.atk miał byś z emp echo i arcaną. to jest właśnie ta różnica miedzy 13k a 20k m.atk nad którą tak ubolewam.:(
     
  4. marcoos

    marcoos User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    68
    Likes Received:
    0
    jakie 20k, kto ci takich bzdur naopowiadal
     
  5. Anonimowy

    Anonimowy User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    wychodzimy z 13k odpalamy emp echo + 3250 m.atk (25% z 13000) następnie arcana + 4875 m.atk (30% z 16250). po dodaniu uzyskujemy m.atk o wysokości 21125 czyli 21k. jeśli zrobiłem gdzieś błąd lub te skille w ten sposób nie działają to prosze poprawcie mnie i wytłumaczcie jak naprawde działają. peace
     
  6. ReyQQ

    ReyQQ User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    21
    Likes Received:
    0
    ten bonus do m att ze skilli (emp echo, arcana) jest liczony od podstawy, a nie od tego, ile m att masz w danej chwili. jeśli by było tak jak piszesz to po odpowiednim zbuffowaniu i odpaleniu tych skilli w odpowiedniej kolejności można by było osiągnąć o wiele więcej m att niż piszesz, a tak nieważne w którym momencie co odpalisz i jak się zbuffujesz, koniec końców zawsze masz tyle samo m att.
     
  7. Anonimowy

    Anonimowy User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    no to nawet jeśli jest liczony od podstawy czyli tutaj 13k to m.atk będzie wynosił 20150 nadal sporo. dobra, ale schodzimy na inny temat moje pytanie to czy w jakikolwiek sposób moge odzyskac emp echo i arcana power?
     
  8. iDlugi

    iDlugi User

    Joined:
    12.12.11
    Messages:
    17
    Likes Received:
    0
    [​IMG]
    takie tam 70k m.atk
     
  9. Dupeczek

    Dupeczek User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    to chyba nie jest screen z innovy? na nc-shi cie kolesie z broniami +15 robionymi za $$ wyciagaja kolo 100k+ m atk, ale tutuaj to raczej nie spotykane xd
     
  10. Toxic

    Toxic User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    40
    Likes Received:
    0
    z innovy bez rapsody
     
  11. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    niestety. jeżeli już wykupiłeś skille z 4 profesji to nie masz możliwości cofnięcia tej akcji.
     
  12. Anonimowy

    Anonimowy User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    kiepsko czyli tak naprawde przez brak tych 2 skilli mam duży ubytek w m.atk, który jest bardzo ważny i po to robiłem de żeby miec go jak najwięcej. postac do kosza :/
     
  13. mus1ek

    mus1ek User

    Joined:
    09.12.11
    Messages:
    126
    Likes Received:
    0
    20k+ m atak da się wyciągnąć bez problemu z empowering echo. będąc z tobą całkowicie szczery muszę ci powiedzieć że, popsułeś sobie postać. oczywiście grać dalej się da jak najbardziej ale pvp z ludźmi którzy błędu nie popełnili szanse masz niskie. bez słodzenia, imo postać popsuta.
     
  14. DupekGotBanned

    DupekGotBanned User

    Joined:
    21.01.12
    Messages:
    5
    Likes Received:
    0
    zamiast usuwać postać idź do cruma tower i nabij top pk na serwerze. przynajmniej będziesz sławny :cool:
     
  15. LincraL

    LincraL User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    84
    Likes Received:
    0
    buff na freya instance? ;) pewnei dlatego cala reszta zamazana
     
  16. omgwtflolrotfl

    omgwtflolrotfl User

    Joined:
    24.01.12
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    i co? każdy kto wykupił double casting będzie teraz robił postać feoha od początku? czyli 3/4 serwera?

    bawiłem się troche w becie feohem i wcale nie uważam aby double casting był słaby, tylko kwestia czy jest dużo słabszy od empa z arcana?

    robienie postaci od początku? eeeee przesadzacie panowie ;)

    pozdro!
     
    Last edited by a moderator: Jan 24, 2012
  17. Alaister

    Alaister User

    Joined:
    19.01.12
    Messages:
    27
    Likes Received:
    0
    moim zdaniem po to dali double casting aby można było śmiało go wykupić. zapominacie, że dzięki temu skillowi czarujemy bardzo szybko i zadajemy spore obrażenia. bilans jest na plus dla double z tego względu, że oszczędzamy cenną manę na inne dzikie akrobacje... co z empowering echo mogło krzyżować plany, gdy w pt leczajki mają pełne ręce roboty ;)
     
  18. Kamyl

    Kamyl User

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    9
    Likes Received:
    0
    no to zrobiles sobie sp'sa z sh
     
  19. Anonimowy

    Anonimowy User

    Joined:
    22.01.12
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    true story
     
  20. greesha

    greesha User

    Joined:
    12.12.11
    Messages:
    35
    Likes Received:
    0
    dlugi ile masz m atk na full buffie + aoere force? 89 jestes teraz?
     
Thread Status:
Not open for further replies.