1. Discord Support team Facebook l2central.info

Yeni başlayan biri var burada ?

Discussion in 'Archive 2.0' started by DipNoT, Jan 29, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. DipNoT

DipNoT User

merhabalar

sevgili forum sakinleri kendime oynayacak oyun ararken lineage2 nin f2p dà¶nemine geçtiğini duydum. :) daha à¶nceden xxxx diye geçen (sanırım pvp serverdi tam emin değilim) oyunla tanışmıştım. o zamanlar fazla vakit ayıramıyordum. bırakmak zorunda kalmıştım. şimdi oyunun orjinalinde tekrar başlama kararı aldım :) oyuna gelen god gà¼ncellemesiylede herşeyin değiştiğini gà¶rdà¼m. şuan oyunu siteden indiriyorum. ama nereden ve nasıl başlamam gerektiği konusunda hiçbir fikrim yok. sizlerin yardım edebileceğini dà¼şà¼nerekte bu konuyu açma gereksinimi duydum. umarım yardımlarınızı esirgemezsiniz. :)

iyi forumlar , iyi oyunlar ..

Last edited by a moderator: Nov 27, 2012
  2. kazahel

kazahel User

hoşgeldin kasma rehberi diye bir topik açtım oradaki adımları takip edebilirsin.

kolay gelsin

:d

3. DipNoT

DipNoT User

teşekkà¼rler :) hoşbulduk.

aklıma takılan bazı sorular vardı.

1-bà¼yà¼c༠olmayı hedeflemiştim. lakin birkaç adet bà¼y༠yapan klas var sanırım. bunlardan hangisi daha oynanabilir durumda? hasar verme oranı yà¼ksek?
    2-gene bà¼yà¼c༠hakkında bilgisi olan birisi varsa, hangi skilleri açmam gerekiyor? skiller hakkında bilgi verebilecek?
    3-oyuna her zaman websitesinden mi giriyoruz? masaà¼stà¼nde icon çıkmıyormu?

şimdilik kafamda bunlar var, ayrıca oyun içinde de yardımcı olabilecek birileri varmı?

4. Aradia

Aradia User

elf- sps - hızlı fakat dà¼şà¼k bà¼yà¼
    human_sorcerer- orta/orta
    dark elf - sph - yavaş/yà¼ksek

oyunun sonuna kadar istediğin her skilli açabilirsin. 85 olunca nasılsa hepsi gidecek:p bu arada sp yeterli dert etme hepsini al.

oyun her zaman websitesinden. botların bir kısmın engellemek adına. launcher yok.

oyun içinde denk gelirsen "aradia","huntress" veya "darkmare" benim charlar ; başlıca oynadıklarım. aradia 87 wynn summoner. diğerleri 7x.

5. epyhon

epyhon User

oyuna girdiğinde pm bekliyorum her konuda yardimci olurum oyun içi pm sociopath
    https://www.facebook.com/groups/ozelclanplatformu/ buda clan sayfamiz facebookdaki burdanda iletişime geçebilirsin ayrica l2kingsde oynayan çok arkadaşımız burda bizimle birlikte gà¼zel bi tà¼rk clanı kurduk senide bekleriz :)

6. SeyTanTR

SeyTanTR User

merhabalar bende buradayım .

Last edited by a moderator: Feb 5, 2012
  7. kazahel

kazahel User

hoşgeldiniz :d

Thread Status:
Not open for further replies.