1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Hungarian users - please read

Discussion in 'Archive 2.0' started by Azren, Dec 4, 2011.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Azren

    Azren User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    19
    Likes Received:
    0
    first, this message will be written in hungarian. it deals with some hungarians who decided to go play on ncwest servers, but want to pull others there aswell by giving out misleading information.


    a kà¶vetkező à¼zenet érkezett a postalà¡dà¡mba, a leà­rtak alapjà¡n nem csak hozzà¡m:

    aki jobban utà¡nanézett rà¶gtà¶n rà¡jà¶n mennyi félremagyarà¡zà¡s van ebben.

    kezdjà¼k azzal, hogy szerintem ez redpriluki klà¡n jóvoltà¡ból kaptuk, mivel ők àºgy dà¶ntà¶ttek, hogy ncwesten jà¡tszanak inkà¡bb.

    na nézzà¼k, miért is nem jó ncwest nekà¼nk:

    1. - időzà“na. ha te reggel 6-kor akarsz olyzni, és este 11 utà¡n siegelni, tw-zni, eventezni (champaing questek!) akkor hajrà¡. mindenki aki értelmes időben akar jà¡tszani, maradjon inkà¡bb innovan. ha a jà¡tékban nem lv60-70 a célod, hanem tovà¡bb akarsz menni csakis európai időzónà¡t và¡laszthatsz.

    2. - item shop ncwesten sokkal brutà¡lisabb mint innova-n. +40% hp/cp, +50% crit damage/p.atk/crit rate, stb - és ez csak pà¡r a listà¡jukból.

    3. - frost műkà¶dik, ezért is dà¶ntà¶tt redpriluki ncwest mellett, tudjà¡k, hogy ott lehet nyugodtan botozni (és ők sajà¡t bevallà¡suk alapjà¡n aktà­van botoznak!).

    4. - ncwest nem fog európai szervert indà­tani, csak innova csinà¡lhat eus szervert. aki meg azt hiszi, hogy ncsoft majd innovaval szerződést bont (azzaz a céggel, aki 7+ aktà­v orosz szervert futtat, és ncwest bevételének tà¶bbszà¶rà¶sét produkà¡lja) meg téved.

    5. - sok negatà­vumot à¶sszehordtak innovaval kapcsolatban, de azt vegyétek észre, hogy ők milyen sikereket értek el l2 szolgà¡ltatà¡sukkal, sorra nyitottak àºj szervereket, amà­g ncwest szépen à¶sszevonta csak őket amà­g kontinensenként csak egy maradt.

    egy utolsó gondolat, redpriluki fb oldalà¡n szépen cenzàºrà¡zzà¡k az informà¡ciót, példà¡ul szó nélkà¼l tűnt el az leà­rà¡som ami megoldotta az innova kliens indà­tà¡si problémà¡t. ez szerintem nem megfelelő módszer. ha ti amerikai szeveren akartok jà¡tszani, hajrà¡, jó szórakozà¡st kà­và¡nok, de ne vezessetek félre mà¡sokat a sajà¡t érdekeitekből!
     
    Last edited by a moderator: Dec 4, 2011
  2. Duras

    Duras User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    154
    Likes Received:
    0
    what about "second" ?
     
  3. Zozy_1111

    Zozy_1111 User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    18
    Likes Received:
    0
    neki ez miért jó, hogy megspamel mindenkit? ostoba. aki bedől neki? szintén ostoba. jà¡tszhat velà¼k egyà¼tt nyugodtan ott, ahol van.
     
  4. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    fogalmam nincs kikről van szó.
    ennek ellenre miért kell ezt ennyire publikà¡lni?
    sajà¡t véleményt fogalmazott meg, azt is óvatosan.

    nem kampà¡nyolni akarok, mert eredetileg én is terveztem, hogy à¡tjà¶và¶k ide, de utà¡nna meggondoltam magam és valószà­nű maradok nc-nél, szóval csak figyelmeztetni szeretnélek téged és a tà¶bbieket.

    dobj egy pm-et ha esetleg van még valami kérdéset!


    pmet neki: nem mész
    dolog letudva, lehet menni vissza cuki rózsaszà­n magyarklà¡noskodni és fantomelpyt vadà¡szni (tisztelet a kivételnek aki à¶sszehoz normà¡lis csapatot)
     
  5. Zozy_1111

    Zozy_1111 User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    18
    Likes Received:
    0
    scubba, te az vagy, akire gondolok? (nf, fapuma)
     
  6. Azren

    Azren User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    19
    Likes Received:
    0
    nem hinném, hogy innova forum megfelelő platform ncwest népszerűsà­tésére, ehhez képest "rapidblades" eddigi aktività¡sa nagyjà¡ból csak ebből à¡llt.
    nem érdekelne, ha jóhiszeműen próbà¡lnà¡ a véleményét kifejteni, de itt nem erről van szó. egyértelműen manipulà¡lt informà¡ciókkal akarja a magyar kà¶zà¶sséget à¡tcsalni ncwest szerverére.
    az à¡ltal, hogy ezt a levelet publikussà¡ tettem, remélem, hogy pà¡r jà¡tékos meggondolja hol is akar jà¡tszani, az à¶sszes valós informà¡ció à¡ttekintése utà¡n.
     
  7. Intrepid

    Intrepid User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    245
    Likes Received:
    0
    nem kell vele foglalkozni aki ezt à­rta megtalà¡lta az aranykà¶zéputat a ciki és a szà¡nalmas kà¶zà¶tt...
     
  8. moszat

    moszat User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    24
    Likes Received:
    0
    mekkora trollok! :eek:
     
  9. Fusion

    Fusion User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    144
    Likes Received:
    0
    for second, see wall-of-text above. :d
     
  10. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    a laggot nem à­rtad bele. :)

    à¼dv.: elendir
     
  11. Gege1337

    Gege1337 User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    hoy,

    gyors kérdés... ha esetleg akarok jà¡tszani az innova szeron, akkor minden egyes alkalommal indà­tanom kell egy bà¶ngészőt, bepà¶tyà¶gni, hogy "https://eu.4game.com/lineage2" és rà¡kkatolni hogy "play" ? :d na ne kurjà¡ mà¡ fel légyszà­ves...
     
  12. Duras

    Duras User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    154
    Likes Received:
    0
    well its like a drunk kid raised by monkeys crapped in the alphabet and after that wiped his hands on this topic.
    no offence :)
     
  13. Gege1337

    Gege1337 User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    ha mobil nettel tolod, akkor persze, hogy laggolsz és innovà¡n is fogsz... a laggot simà¡n kilehet kà¼szà¶bà¶lni...
     
    Last edited by a moderator: Dec 5, 2011
  14. Intrepid

    Intrepid User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    245
    Likes Received:
    0
    elindà­tod a 4game launchert és tà¡lcà¡ról 4gamere jobb klikk lineageii eu..weboldalon vagy...play...ennyi...
     
  15. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    azà¡m, szervusz :)

    à‰n bezzeg nem kaptam levelet, kà¡r volt pà¡r éve kiszà¡llnom a magyar l2 kà¶zà¶sségből :(
    bà¡r nagyon nem is voltam benne

    lusta vagy?
    matekoljunk!
    bà¶ngésző: 1 klikk
    kedvencek + honlap + play: 3 klikk
    à–ssz: 4 klikk à­gy

    asztal - ikon keresés - start: 2 klikk
    acc + pw beà­rà¡s: 16+ katt, +1 enter / vagy 1 egerészés a loginra
    à–ssz: 3 klikk + 16+ katt

    valóban, l2 elindà­tà¡sa egy nehéz és bonyolult folyamat, ehhez képest az evolàºció, a női gndolkodà¡s és a magyar politikai- / adórendszer megértése semmi.
     
  16. Intrepid

    Intrepid User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    245
    Likes Received:
    0
    na ezt là¡jkolnà¡m ha lenne là¡jk gomb :d
     
  17. zsemle

    zsemle User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    26
    Likes Received:
    0
    the quote in the first post basicly claims that the innova servers will cost a lot of money, if you want to stay in the competition with hardcore players, and that the latency on the us server is not an issue (which, after i tested it, is simply a lie, i couldnt even log into their servers since they launched couse of high traffic either). it is also claiming that there is so much whine on the forums that ncwest will eventually break the contract with innova and will relocate the eu servers back to europe.

    it's really sad that people get this desperate over a game...
     
  18. Gege1337

    Gege1337 User

    Joined:
    01.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    hoy,

    teljesen normà¡lisan kérdeztem, nem tudom miért kell à­gy và¡laszolni rà¡. egy igen và¡lasz bőven megfelelt volna.
    igen, engem idegesà­t, hogy mindig fel kell lépni az oldalra, ha jà¡tszani akarok.

    de, ha nem mà¡sok leosztà¡sa lenne a célod, akkor rà¡jà¶hetnél, hogy 2 kattal is el lehet indà­tani ezt is. ahelyett, hogy kioktattà¡l megpróbà¡lhattad volna, azt leà­rni annak ellenére hogy mà¡r alapból tudtam a và¡laszt. csak a kivà¡ncsisà¡g hajtott, hogy mennyi itt a vilà¡gtalan, aki csak ugatni képes. kà¶szi ;)

    btw.: az okoskodà¡sodba egy pà¡r dolgot nem kalkulà¡ltà¡l bele:
    - bà¶ngésző indà­tà¡s: 2 katt (1 katt ha gyorsindà­tón van)
    - kedvencek + honlap + login + play: 3+16+ katt /+1 enter vagy katt a loginra/ (jha igen, persze a fb-s megoldà¡st el is felejtettem mondani, azzal tényleg kevesebb.)
    - letà¡lcà¡zni//bezà¡rni a bà¶ngészőt: 1 katt
     
    Last edited by a moderator: Dec 5, 2011
  19. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    megértem hogy miért international a vv :)

    ncw szerverrel nekem sincs bajom lag à¼gyben, de van akinek igen és ők vannak tà¶bben kicsiny hazà¡nkban. sok sikert az éjfél utà¡ni siegekhez, lagspikeokhoz és tw-hez, meg a kora hajnali olympià¡hoz :d bà¡r ha lenne eszà¼k, nem egy àºj realmra mennének, hanem az eu időzónà¡s naia-ra, legalà¡bb el is érnének valamit, mert kb. 1 nagyklà¡n sem maradt ott.

    a jà¡ték indà­tà¡sa szà¡momra is furcsa volt, hiszen ruoffon sajà¡t launcherà¼k van, nem értem miért kellett ez a bà¶ngészős cucc, de nekem nincs vele bajom, ha ilyen lesz, akkor ilyen lesz. sokan elfelejtik hogy anno meg a hosts fà¡jlt kellett à¡tirogatni, igaz csak egyszer. de pl. aki mà¡r jà¡tszott vindictus-szal, ott is bà¶ngészős indà­tà¡s van, csak azt kà¶nnyen ki lehet hagyni egy sima exe futtatà¡sà¡val.

    frost: aki azt hiszi hogy létezik a tà¶kéletes védelem, az à¡lomorszà¡g tengerpartjà¡n él. természetes, hogy ilyen nincs, de jelenleg l2-hà¶z a frost a legjobb védelem.

    pm-et én sem kaptam ettől a személytől, de kà¶szà¶nà¶m előre is, nem is kérek.

    -ident-
     
  20. Battlestar

    Battlestar User

    Joined:
    05.12.11
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    szinte szo szerint ugyanezt irtam redpriluki facebook channelre, miutan 8-10 ember likeolta az erveimet eltunt a post is meg en is redprilukibol. az a "clan" annyi erot sem kepvisel mint egy kozepszeru cp, janos antal redprilukit aki csinalta facere nyalta a picsam, hogy majd mindenkepp szoljak kivel, merre megyek, meg melyik szeron meg ilyesmik, aztan amikor osszeszedtem egy cpre valot a normalisak kozul es kozoltem, hogy nem rpval megyunk es nem ncwestre beserult es kitett a csoportbol. mondjuk mindegy, csak a szellemi fogyatekos "clan"tagokat jartam oda oltani. ;)
     
Thread Status:
Not open for further replies.