1. Discord Support team Facebook l2central.info

L2 lige

Discussion in 'Archive 2.0' started by Kolorowy, Feb 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kolorowy

    Kolorowy User

    Joined:
    23.02.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    hej..

    znalazłem w sieci program, który teoretycznie pozwala używac 100% pamięci zawartej na karcie graficznej.
    niepokoi mnie to,że są tam opcje nazwane wallhack i zoomhack.....czy po odpałce programu i zmianie parametrow grafiki dostanę bana(na)??
     
  2. Kall

    Kall User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,019
    Likes Received:
    1
    cześć,
    zmiana pamięci(gpu) używanej przez klienta jest zmianą w konkretnych plikach. po takiej zmianie frost nie pozwoli ci odpalić gry, a nawet jak ją odpali będzie aż błyszczał od powiadomień niezgodności w kliencie, więc to na pewno przyciągnie uwagę i tak może skutkować banem.
     
  3. Kolorowy

    Kolorowy User

    Joined:
    23.02.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    super, dzieki za info, bana mi nie trzeba :)

    w takim razie może jest inny sposób na zwiekszenie wydajności aby gra wykorzystywała w sumie procka, pamięc czy grafike na 100%?

    myslę, że nie tylko ja walczę z takimi rozterkami...ale warto zapytac :)
     
  4. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    najgorsze w tym kliencie (via website) jest to, że nawet crashując w managerze zadań proces: lieaneg2.exe nie zamyka się gra, co znaczy, że nie ważne co się ustawi za pomocą programów do poprawiania optymalizacji tj. np. game booster to i tak nic to nie zmieni.
    dodatkowo można wiele rzeczy optymalizować spod sterowników karty graficznej - co oczywiście w wypadku klienta opierającego się na froście jest niemożliwe, że chyba zmieniając ustawienia globalne, które będzie trzeba zmieniać przy uruchamianiu innych aplikacji niżeli l2.

    nawet z windows xp można teoretycznie ustawić, aby l2 chodziło na 1 lub 2 prockach... ale nie będzie to działało z powodu zabezpieczenia anty botowego... to prawie tak samo jak w wypadku super uber zabezpieczeń antypirackich w grach, gdzie ludzie i tak do oryginalnej gry są zmuszeni ściągnąć cracka bo inaczej nie mogą grać w grę :| albo gra jest mniej komfortowa.

    więc jedyną opcją aby zwiększyć optymalizację klienta jest grzebanie w jego plikach, co jest zakazane :|.


    prosiłbym w takim razie o napisanie przez kogoś z ekipy innova jak dozwolonymi sposobami poprawić optymalizację gry w domowym zakresie bez babrania się w plikach gry.
    np. na podstawie game boostera.
     
  5. Khavai

    Khavai User

    Joined:
    27.12.11
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    podpinam się do tematu. interesują mnie rozwiązania, jak zwiększyć wydajność gry podczas mass pvp (typu siege), tak aby frost nie zrobił mi kuku.
     
  6. Kall

    Kall User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,019
    Likes Received:
    1
    witam,
    jedyną dostępną opcją jest zwiększenie pamięci ram >2 gb: https://forum.4game.com/showthread.php?t=3538

    wszelkie inne optymalizacje nie są dozwolone. (nie chodzi tylko o samego frosta ale również o umowę pomiędzy ncsoft <=> innova)
     
  7. Khavai

    Khavai User

    Joined:
    27.12.11
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    bym proponował podpiąć informację o tym na forum, oraz jeżeli można.. przetłumaczony wątek do którego dałeś linka. niestety nie wszyscy znają eng. w stopniu komunikatywnym, a tymbardziej jeżeli dochodzą zagadnienia techniczne.
    a tłumaczenie by pomogło.
     
  8. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    rl - u mnie wykrywa system 5,5 gb ramu i jakoś nie widzę, aby to cokolwiek dawało ;]

    lepiej napiszcie która aplikacja w managerze zadań odpowiada za grę, bo nie jest to lineage2.exe
     
  9. Queim

    Queim User

    Joined:
    29.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    l2.exe ;x
     
  10. Kall

    Kall User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,019
    Likes Received:
    1
    jeśli masz 32 bitowy system i tak nie zobaczysz procesu, bo frost go ukrywa.
     
  11. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    z tego co pamiętam, nawet nie ma takiego procesu w managerze - będę w domu sprawdzę, ale z tego co pamiętam są 2 procesy z 4game + lineage2.exe
     
  12. Fafrocel

    Fafrocel User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
  13. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    witam,

    zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

    pozdrawiam,
    eska
     
Thread Status:
Not open for further replies.