1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

L2 lige

Discussion in 'Archive 2.0' started by Kolorowy, Feb 23, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Kolorowy

    Kolorowy User

    Joined:
    23.02.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    hej..

    znalazłem w sieci program, który teoretycznie pozwala używac 100% pamięci zawartej na karcie graficznej.
    niepokoi mnie to,że są tam opcje nazwane wallhack i zoomhack.....czy po odpałce programu i zmianie parametrow grafiki dostanę bana(na)??
     
  2. Kall

    Kall User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,019
    Likes Received:
    1
    cześć,
    zmiana pamięci(gpu) używanej przez klienta jest zmianą w konkretnych plikach. po takiej zmianie frost nie pozwoli ci odpalić gry, a nawet jak ją odpali będzie aż błyszczał od powiadomień niezgodności w kliencie, więc to na pewno przyciągnie uwagę i tak może skutkować banem.
     
  3. Kolorowy

    Kolorowy User

    Joined:
    23.02.12
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    super, dzieki za info, bana mi nie trzeba :)

    w takim razie może jest inny sposób na zwiekszenie wydajności aby gra wykorzystywała w sumie procka, pamięc czy grafike na 100%?

    myslę, że nie tylko ja walczę z takimi rozterkami...ale warto zapytac :)
     
  4. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    najgorsze w tym kliencie (via website) jest to, że nawet crashując w managerze zadań proces: lieaneg2.exe nie zamyka się gra, co znaczy, że nie ważne co się ustawi za pomocą programów do poprawiania optymalizacji tj. np. game booster to i tak nic to nie zmieni.
    dodatkowo można wiele rzeczy optymalizować spod sterowników karty graficznej - co oczywiście w wypadku klienta opierającego się na froście jest niemożliwe, że chyba zmieniając ustawienia globalne, które będzie trzeba zmieniać przy uruchamianiu innych aplikacji niżeli l2.

    nawet z windows xp można teoretycznie ustawić, aby l2 chodziło na 1 lub 2 prockach... ale nie będzie to działało z powodu zabezpieczenia anty botowego... to prawie tak samo jak w wypadku super uber zabezpieczeń antypirackich w grach, gdzie ludzie i tak do oryginalnej gry są zmuszeni ściągnąć cracka bo inaczej nie mogą grać w grę :| albo gra jest mniej komfortowa.

    więc jedyną opcją aby zwiększyć optymalizację klienta jest grzebanie w jego plikach, co jest zakazane :|.


    prosiłbym w takim razie o napisanie przez kogoś z ekipy innova jak dozwolonymi sposobami poprawić optymalizację gry w domowym zakresie bez babrania się w plikach gry.
    np. na podstawie game boostera.
     
  5. Khavai

    Khavai User

    Joined:
    27.12.11
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    podpinam się do tematu. interesują mnie rozwiązania, jak zwiększyć wydajność gry podczas mass pvp (typu siege), tak aby frost nie zrobił mi kuku.
     
  6. Kall

    Kall User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,019
    Likes Received:
    1
    witam,
    jedyną dostępną opcją jest zwiększenie pamięci ram >2 gb: https://forum.4game.com/showthread.php?t=3538

    wszelkie inne optymalizacje nie są dozwolone. (nie chodzi tylko o samego frosta ale również o umowę pomiędzy ncsoft <=> innova)
     
  7. Khavai

    Khavai User

    Joined:
    27.12.11
    Messages:
    3
    Likes Received:
    0
    bym proponował podpiąć informację o tym na forum, oraz jeżeli można.. przetłumaczony wątek do którego dałeś linka. niestety nie wszyscy znają eng. w stopniu komunikatywnym, a tymbardziej jeżeli dochodzą zagadnienia techniczne.
    a tłumaczenie by pomogło.
     
  8. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    rl - u mnie wykrywa system 5,5 gb ramu i jakoś nie widzę, aby to cokolwiek dawało ;]

    lepiej napiszcie która aplikacja w managerze zadań odpowiada za grę, bo nie jest to lineage2.exe
     
  9. Queim

    Queim User

    Joined:
    29.12.11
    Messages:
    4
    Likes Received:
    0
    l2.exe ;x
     
  10. Kall

    Kall User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,019
    Likes Received:
    1
    jeśli masz 32 bitowy system i tak nie zobaczysz procesu, bo frost go ukrywa.
     
  11. Sulik

    Sulik User

    Joined:
    21.12.11
    Messages:
    76
    Likes Received:
    0
    z tego co pamiętam, nawet nie ma takiego procesu w managerze - będę w domu sprawdzę, ale z tego co pamiętam są 2 procesy z 4game + lineage2.exe
     
  12. Fafrocel

    Fafrocel User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
  13. Eska

    Eska User

    Joined:
    24.11.11
    Messages:
    1,726
    Likes Received:
    11
    witam,

    zamykam i przenoszę do archiwum.
    stare, nieodwiedzane posty możesz znaleźć tutaj.

    pozdrawiam,
    eska
     
Thread Status:
Not open for further replies.