1. Discord Support team Facebook l2central.info

folytassuk

Discussion in 'Archive 2.0' started by MrScubba, Mar 1, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    kéretik elzavarni a nőstény kutyà¡kat

    előző wall of textet nem ovlastam tovà¡bb 2 sornà¡l, de biztos igazad van

    lehet folytatni, tovà¡bbra is hà¼lyéknek tartom azokat, akik pofà¡znak, aztà¡n mikor az orrukra lett virtuà¡lisan koppintva, anyà¡znak
     
  2. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    a moderà¡tor meg tanuljon meg magyarul, és àºgy à­rkà¡ljon ide, ne angolul! :d
     
  3. Vokial

    Vokial User

    Joined:
    26.12.11
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    végigolvastam az előző immà¡ron bezà¡rt eszmecserét és hà¡t eléggé furcsà¡llom az egészet. a szà¡rmazà¡s alapjà¡n mondani bà¡rmit is eleve à¡ltalà¡nosà­tà¡son alapul, ami innentől kezdve mà¡r rossz. elvégre nem tà¶k mindegy, hogy valaki honnan szà¡rmazik? ha ismerek valakit ...mittudomén ugandà¡ból aki tà¶rténetesen egy idióta akkor mondhatom azt, hogy onnan szà¡rmazni negatà­vum? ha talà¡lkozok egy mà¡sik ugandai emberrel, felróhatom-e neki azokat a và¡dakat amiket egy olyan honfità¡rsa kà¶vetett el akinek talà¡n még a létezéséről sem tud? ha valaki egy utolsó kis pondró, akkor az nem azért van mert kecskeméten lakik.
    à‰pp ezért nem értem azt aki nem và¡llalja fel a szà¡rmazà¡sà¡t, mivel ez à­gy à¶nmagà¡ban nem mond el róla semmit. ha valaki pedig ez alapjà¡n à­téli meg, akkor nem benne van a hiba. megbà­zhatóbb ember, nagyobb az iq-ja, rosszabb vezető, à¼gyesebb kà¡rtyà¡s-e az az ork, ha a valósà¡gban egy barcelonai kà¶nyvkereskedő, vagy egy varsói biztonsà¡gtechnikus? szà¡mà­t ez? a valósà¡gban se, de egy videojà¡tékban ahol sok nemzet talà¡lkozik viszont senki se à¶nmaga hanem elf meg ork, meg abszolàºt kizà¡rt. (amàºgy meg ebből là¡tszik mekkora kockà¡k vagytok. mà¡r a valósà¡gban tà¶rténtekhez hasonló jelentőséget tulajdonà­totok virtuà¡lis eseményeknek.)
    egy magyar egy mà¡sik magyarra tà¡madt? nem. valami tà¶rp lepkzott egy kamaelt? igen. elà¡rulom: anthony hopkins sem à¶lt meg senkit és nem is kannibà¡l csak azért mert egy filmben eljà¡tszotta hannibal lectert. remélem ezzel senkinek nem mondtam àºjat.

    nem azért kell bezà¡rni ezt a topicot mert vità¡zunk benne, hanem mert értelmetlen dolgon alapul az egész.
     
    Last edited by a moderator: Mar 2, 2012
  4. Ident

    Ident User

    Joined:
    25.11.11
    Messages:
    159
    Likes Received:
    0
    àœdv, csak annyit tennék még az előző, mà¡r lezà¡rt témà¡hoz: a zsidósà¡g nem szà¡rmazà¡s, hanem egy vallà¡s gyakorlóinak à¶ssz-csoporti neve (mint a katolikusok/katolicizmus pl.). csak ha mà¡r annyi minden rendbe lett téve... :)

    kà¼là¶nben is jà¡tszatok, ne billentyűkaratézzatok :p

    cece, élvezetes volt a tà¶rténelmi à¶sszefoglalód olvasni :)

    na én melózom, nem keveset, szóval ti meg legyetek szà­vesek helyettem is _jtszani_ :p

    farewell!
     
  5. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    harmony update
    here we come!

    mégtà¶bb embernek megy el a kedve l2-től, rengeteg quest megvà¡ltozott melynek rewardjaként mà¡r nem kapsz full itemet. seraph alsó/felső à¡ra picit felfog menni :d
     
  6. Mephi

    Mephi User

    Joined:
    24.02.12
    Messages:
    24
    Likes Received:
    0
    viszont cserébe kà¶nyebb fejlődés lesz az àºj karaktereknek. sok régi àºgymond 'gagyi' helyet megvà¡ltoztatnak (pl.: shrine of loyality), tà¶bb xp-t dobnak majd a mobok arra, és lesznek àºj questek. javà­tjà¡k a bugos skilleket, mint az archernél a bullseye. nekem személy szerint most jà¶tt vissza a kedvem az l2-hà¶z:d
     
  7. erendyl

    erendyl User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    15
    Likes Received:
    0
    hurrà¡. az a kb 15 ember, aki meg megint előnyt kovà¡csolt ebből (mint eddig mindenből) à¶rà¼lhet az eternal armornak meg az r99 pouchnak. azok meg még szarabbul jà¡rtak, akik a 90es kà¼ldiket sem tudtà¡k megcsinà¡lni. zsenià¡lis dolog a koreaiaktól, hogy betesznek pà¡r op rewarddal rendelkező questet, aztà¡n a kà¶vetkező updateban mindet kiszedik. balanced as hell.
     
  8. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    kit érdekel az a 15-100-500 etc, aki ki tudta hasznà¡lni a régi előnyà¶ket?
    azoknak mutasd meg, hogy mit tudsz, akik hasonló helyzetben vannak mint te.
     
  9. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    akik hasonló helyzetben vannak, mint mi mérgelődnek, mert tudjà¡k, hogy az a 15-100 ember akinek sikerà¼lt 99-es fegyót szereznie most el tudja majd adni 500-1 millià¡rdért amiből megveszi a maradék 2 boss ékszert is amije még nincs meg és akkor megint ott tartunk, hogy soha nem fogjuk beérni őket cuccban.
     
  10. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    akkor ne azt tűzd ki célul, hogy elérd őket. amàºgy is valószà­nűleg hamarosan abbahagyjà¡k, mert nem lesz szà¡mukra semmi kihà­và¡s.
     
  11. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    hidd el nem az a célom, viszont à¶rà¼lnék, ha nem mélyà­tenék a szakadékot hanem felgyorsà­tanà¡k a felzà¡rkózà¡st, mint 85 alatt. rà¡adà¡sul annyira rà¡mentek erre, hogy ugye 2-3 szinttel nagyobb karit esélytelen, hogy beverj. 85 alatt 3-4 szinttel nagyobbat is be tudtà¡l verni, ha értettél a karidhoz.
     
  12. erendyl

    erendyl User

    Joined:
    07.12.11
    Messages:
    15
    Likes Received:
    0
    jogos, pvpn majd megkérdezem hasonló helyzetben vannak-e, mint én, amennyiben nem, kà¶zà¶s megegyezés alapjà¡n tà¡vozunk.
     
  13. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    ő pve-s, ne vitatkozz vele.
     
  14. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    biztos vannak, lesznek olyanok akik ellen a pvp kiegyensàºlyozott, csak meg kell őket talà¡lni.
    sajnos ez tényleg igaz, hogy az egyik legfontosabb paraméter a szint :s, ezen tényleg csiszolhatnà¡nak.
     
  15. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    aki àºgymond "nolifer" volt eddig (napi 3h+) az mà¡r à­gy is 94+
    aki nem, annak meg legyen mà¡r tisztà¡ban à¶nmagà¡val és a jà¡tékkal, és ne sà­rjon hogy valaki à­gy meg àºgy elhàºzott, szard le,
    jà¡tszd a sajà¡t stà­lusod és élvezd azokkal az emberekkel, akikkel jól szórakozol (micsoda mondà¡s, tessék quotolni)

    amàºgy kis gondolatébresztő
    mà¡rciusban a szerver elvesztette kb jà¡tékosai harmadà¡t, csak emlà­teném a szerver hirdetésének hià¡nyà¡t, hià¡nyzó mentoring, nincs normà¡lis weboldal, a modokkal csak a baj van, orosz à¼zleti modell, amcsi à¡rakkal

    a nagy klà¡nokból rengetegen elmentek (bmf/ooc ally 150-180 emberéből maradt 60, vvből kb 30an mentek el, avalancheból 2+1 party maradt, hb felszà­vta a nagy partykat kb van 6 nekik, ddragonesnegros 3 klà¡nos allyban van annyian mint voltak egyedà¼l 3 hete, finalfate ahogy volt beolvadt ideoda, enclavenek meg szar leader van és onnan is sokan leléptek
    egyedà¼l enclave tartja az aktività¡st àºgyahogy, de ők is kevesen voltak ostromon hozzà¡juk képest, szerintem onnan is ugrott kb 30 ember

    kijà¶tt aion f2p, à¡prilisban jà¶n tera, utà¡na nem sokkal diablo3, aztà¡n gw2
    gà¡z, hogy sok priv szerver jobban tudja motivà¡lni a népet a jà¡tékra, mint innova
     
  16. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    àgy egy hét tapasztalat utà¡n mondhatom, nagyon jó lett a harmony update.

    az àºj questek hasznosak az àºjra alkotott helyek szintén kényelmes és jó xp-ző helyet biztosà­tanak.

    a kartia instance-ok nagyon jók azok szà¡mà¡ra akik napi néhà¡ny órà¡nà¡l tà¶bbet nem tudnak jà¡tszani, kartia solo, kartia group quest kb egyà¼tt à¡tlag 5-6% naponta 86-89 kà¶zà¶tt, rà¡adà¡sul ha mellé a swampland-es daily-t egy soa solo instance-ot is lenyom az ember az mà¡r ott van, hogy napi 10-12% vitality és egyéb xp boost-ok nélkà¼l.

    a mentee kereső rendszer szintén hasznos az àºj mentor buffokkal.

    az àºj kampà¡nyok à¶tletesek nem csak az à­jà¡szoknak vagy varà¡zslóknak készà¼ltek hogy gyorsan là¶và¶ldà¶zzék az eddigi kampà¡nyokban megjelenő là¡dà¡kat példà¡ul.

    a quest jutalom và¡ltozà¡s szerintem à¶sszeségében jó dolog, àºjra van értelme a kraftnak, illetve tà¶bbet fog érni a full drop is.

    személy szerint engem nem zavar, hogy bizonyos emberek mà¡r r99-es tà¡rgyakhoz is hozzà¡ jutottak. boss ékszerek terén nem tudom, hogy ti itt az àºjakról vagy a meglévő boss ékszerekről beszéltek, de a statjaikat nézve, igazà¡ból csak az àºj antharas és valakas ékszer lesz az ami tényleg brutà¡lis, de addig el fog telni még egy kis idő amà­g ezeket a bossokat a jà¡tékosok képesek lesznek farmolni.

    vissza térve a kartia instance-hoz annyival hasznos még ez tovà¡bbà¡, hogy altair of rites, swampland, soa, gog és fairy térségéből elszà­vott némi ott fejlődőt, tovà¡bbà¡ imperial tomb és dino is elszà­vta az eddig altar terà¼letén à­jà¡szkodó 80-84-es szintű emberkéket.
    szóval ezeken a terà¼leteken is jobb lehetőség van fejlődni mint eddig, de még mindig sokan vannak (zà¡rójelben meg jegyzem hozzà¡ jà¡rult azért ehhez az is, hogy azok a bot csordà¡k akik eddig ezeken a helyeken garà¡zdà¡lkodtak teljesen eltà¼ntek, a museum rendszer segà­tségével szerencsére jól kà¶vethető, hogy ezek tàºl nyomó részt bannt kaptak.)

    az meg, hogy lett aion f2p szerintem olyan tàºl sok vizet nem zavar, ahogy là¡ttam nekik nem kellett eddig àºj szervereket sem nyitni, pedig a gameforge azért jobban promotà¡lta az aion-t mint az innova vagy az nc az l2-t.
    a tera sajà¡t véleményem szerint tà¡volról sem lett olyan jó jà¡ték mint, ahogy azt a néhà¡ny hangoskodó nyugati jà¡tékos. egy év elteltével ami még egy mmo-nà¡l àºj jà¡tékot jelent olyan pozicióban van mint a lineage 2 lassan 9 év vagy a wow 7 év elteltével ha koreà¡t nézzà¼k, ahol elvileg a legsikeresebbnek kellene, hogy legyen.

    diablo 3, hà¡t én az utóbbi időben tàºl sok jót nem hallok róla, inkà¡bb a hype tartja szerintem fent az érdeklődést irà¡nta nem a jà¡ték và¡rható jà¡ték élménye.

    talà¡n a guild wars 2 lehet az a jà¡ték ami à¡tcsà¡bà­that néhà¡ny jà¡tékost, de szerintem itt is mint tà¶bbnyire minden nyugati jà¡téknà¡l a 2-3 hónapos tàºl hype-olà¡s utà¡n tà¶bbnyire elhagyjà¡k a jà¡tékot a jà¡tékosok.

    de az biztos, hogy valahogy kellene az nc-nek és az innovà¡nak ténylegesen promotà¡lni a jà¡tékot, mert 10szer 20szor ennyien is lehetnénk simà¡n mint most.
     
  17. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    kicsit lassຠreakció tőlem,de melyik szerveren jà¡tszol?
    postodból à­télve ncwest
     
  18. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    igen, de elméletileg ugyan az lesz az update itt is a mentor részt kivéve.

    még annyit akartam leà­rni, hogy véleményem szerint azoknak akik 85-à¶s szinten sima r-grade immortal set-el vagy s-s80 settel akarnak neki và¡gni a kartia 85 solo instance-nak szerintem nem lesz kà¶nnyű dolguk. részben azért mert ugye ezek a mobok olyan 88-89-es szintűek illetve később 93-94-es szintűek, szóval az a 30% kà¶rà¼li sebzés csà¶kkentő bà¼ntetés rajta van egy 85-à¶s karin, ami ugye eredményezi azt. hogy az iss buffjai jó eséllyel akkor jà¡rnak le mikor a fő bosshoz elér.

    szóval jobb taktika vagy felszerelés hà­jà¡n nem biztos, hogy megéri megcsinà¡lni, mert ugye ha meghalsz xp-t vesztel, rà¡adà¡sul időt is mivel előről kell kezdeni az egészet.

    szóval ha ilyen módon egy órà¡t rà¡szà¡molunk akkor az innovà¡s pa-val jobban megéri altar-ba xp-zni egy órà¡t mint kartiaba bemenni.
     
  19. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    kartia karakterfà¼ggő eléggé, mert healer és iss simà¡n megcsinà¡lja. à‰n (healer) 90-est csinà¡lom immortal setbe 20-25 perc alatt. persze knight harmony. első nap haltam 2x mire kitapasztaltam mit merre hogyan.
     
  20. MrScubba

    MrScubba User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    505
    Likes Received:
    75
    nézzà¼k
    àºj questek kà¶zà¼l csak a shrinet csinà¡ltam meg, tényleg egész jó volt, 1 órà¡ig
    a dailyből meg annyi van, hogy rengeteg, de meg lehet csinà¡lni, ha valaki unatkozik

    mentee kereső, tà¶k jó
    ncwest

    kampà¡ny, nem sok vizet zavar
    tankkal sosem volt problémà¡m à¶sszeszedni 2 itemet / megà¶lni 3 mobot
    à¶tletesnek nem nevezném

    kartia tényleg jó, de egyà¡ltalà¡n nem csà¶kkenti a népességet, az a 2x20 perc amit rà¡szà¡nsz, nem nayon szà¡mà­t
    botcsordà¡k meg nem érdekelnek, azért jà¡tszunk itt h ne ott botozzunk

    tera lehet, h nem lesz jó, de sokan ki fogjà¡k próbà¡lni, ami miatt még kevesebben lesznek
    és szerintem nem rossz, bétà¡ban próbà¡ltam, nekem még mindig tàºl farmolós, "wowish"

    diablo à¼tni fog, bà¡r euban annyira talà¡n nem
    ami szerintem a legjobb feature, a real money ah, amit én mà¡r évek óta và¡rok a jà¡tékokban, és szerintem ez teljesen àºj korszakot nyit meg

    gw2 meglà¡tjuk, kérdés, hogy mennyire tudja majd megà¡llni a helyét

    és teljesen egyetértek a reklà¡mozà¡ssal, kritikà¡n aluli a teljesà­tményà¼k
    fahrenheitnek inkà¡bb kà¶zà¶s bikinis képeket kellene kitteni deepblue van a facebook oldalukra, mint à­rkà¡lni az okossà¡gokat

    és kartiat bőven megéri, tekintet nélkà¼l a felszerelésre, én bà¡rmit letankolok immortalban, octavis/apheros kivételével (egyelőre)
     
Thread Status:
Not open for further replies.