1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Zaakceptuj i graj ......lol

Discussion in 'Archive 2.0' started by MusashiDVB, Sep 17, 2015.

  1. MusashiDVB

    MusashiDVB User

    Joined:
    24.09.14
    Messages:
    105
    Likes Received:
    17
    Jakies formalnosci koncowe bzdety mi wyskakują w żółtym oknie i nie loguje mimo akceptacji!
     
  2. musztarda

    musztarda User

    Joined:
    17.09.15
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    Hej, u mnie to samo. Wywaliło mnie z gry a teraz po kliknięciu "Graj" o ile się wyświetli po kilkunastu odświeżeniach strony (bo w większości przypadków mam "Zainstaluj") pojawia się okienko Formalności końcowe z tekstem: text.1006.166 oraz przyciskiem Zaakceptuj i graj, po którego wciśnięciu pomieli, pomieli i nic z tego nie wynika.
     
  3. Delirya

    Delirya User

    Joined:
    03.06.15
    Messages:
    2
    Likes Received:
    0
    Hej. Przy zmianie jezyka na angielski udalo mi sie zalogowac wiec moze Wam tez sie uda
     
  4. kolendra

    kolendra User

    Joined:
    27.09.14
    Messages:
    14
    Likes Received:
    0
    Witam i przepraszam za pytanie, za które pewnie oberwę... Ale GDZIE mam zmienić język na angielski...? Dzięki, jesli ktos cierpliwy pomoże...
     
  5. kolendra

    kolendra User

    Joined:
    27.09.14
    Messages:
    14
    Likes Received:
    0
    Dodam tylko, ze specjalnie zainstalowałam chrome, wybrałam język angielski - i guzik:( Chyba że w ogóle powinnam zamienić swojego "liska" - którego cały czas używałam - z polskiego na angielski :(
     
  6. Enidriel

    Enidriel User

    Joined:
    23.03.15
    Messages:
    12
    Likes Received:
    8
    Na dole strony logowania masz wybór języka.
     
  7. Lillim

    Lillim User

    Joined:
    13.03.14
    Messages:
    300
    Likes Received:
    26
    nooby nie zrobili akceptacji w języku Polskim. na dole w prawym rogu trzeba zmienic na angielski i wtedy się uruchomi.
     
  8. DrZdzich

    DrZdzich User

    Joined:
    20.09.15
    Messages:
    1
    Likes Received:
    0
    Witam, co jest z tym logowaniem? u mnie nawet po zmianie jezyka na angielski wyskakuje blad i status 1073 czy ktos wie jak to doprowadzic do porzadku ?
    Sep 20, 2015
    ok powyzsze pytanie nie aktualne dopatrzylem sie braku aktualizacji zabezpieczen windows 7 teraz po zmianie na angielski odpala