1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Čo je nové?

Discussion in 'Archive 2.0' started by Lunetta, Jan 11, 2016.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Lunetta

    Lunetta User

    Joined:
    22.10.13
    Messages:
    343
    Likes Received:
    67
    Ahojky všetkým,

    po viac ako roku sa chystám znova zabrúsiť do sveta Lineage (teda ak sa mi podarí update) a rada by som v skratke vedieť čo je nové. Viem, že bol spustený Classic ale to je tak asi všetko :) Bol by niekto ochotný mi tu zrekapitulovať novinky na oboch servroch? Ako na L2 EU tak aj na Classic? Aby som sa trošku zorientovala, čo je doležité čítať a čo nie :)

    Vopred ďakujem,

    Lunetta :)
     
  2. idevvv

    idevvv User

    Joined:
    11.12.15
    Messages:
    20
    Likes Received:
    2
    AHoj, moc nic :D velky klany hrajou svoje.. malý zase to svoje ..cz/sk komunita zkomírá jako vždy ale jinak furt na serveru dost lidí jinak na classicu nvm :)
     
  3. Mudla

    Mudla User

    Joined:
    07.03.12
    Messages:
    4
    Likes Received:
    1
    Pokud by jsi hledala nějaký malý český PVE klan tak se ozvi ve hře na nick Mudla
     
  4. Arbogast

    Arbogast User

    Joined:
    27.01.14
    Messages:
    219
    Likes Received:
    38
    lidi sou čím dál víc neschopnější, hned vytahujou kreditku, innova se topí v eurech a zaměstnává další bezcenný lidi jako CMmutsera, každej update se otevíraj další cesty jak vylepšit postavu, ale běžný lidi nemaj šanci to stíhat a ani se o to nesnaží, olympiáda je celkem k breku, chce to 103 lvl, ale zase třeba mass pvp ted vypada dobre a CS taky
     
  5. Mudla

    Mudla User

    Joined:
    07.03.12
    Messages:
    4
    Likes Received:
    1
    Když hraješ pro zábavu a nechces být hned hero, tak mě tyhle problemy ani nevadi, hraju tu už několik let sve postavy si vybavuji postupně neřeším, že nemám top výbavu. Co je pozitivni nikdy tu nebyl WIPE. Což me na freečkach dost zlobilo.
     
  6. Arbogast

    Arbogast User

    Joined:
    27.01.14
    Messages:
    219
    Likes Received:
    38
    máš recht, na co to hrotit když full stacknutý no lifeři padaj na 1 hit
     
Thread Status:
Not open for further replies.