1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Csevegő

Discussion in 'Archive 2.0' started by Mutuhara, Mar 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    na akkor folytassuk a 3. topicban, lehet fogadni, hogy ezt mikor zà¡rjà¡k le. :d

    maradjunk a lineagenél.
     
  2. _Cece_

    _Cece_ User

    Joined:
    30.12.11
    Messages:
    15
    Likes Received:
    0
    ezt most mà¡r én sem értem...
    próbà¡lok nem hasonlatokat talà¡lni tà¶rvényekhez kapcsolódóan.
     
  3. lopostok

    lopostok User

    Joined:
    25.03.12
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    hali! (ide is leà­rom)
    à‰rdeklődni szeretnék, hogy eu szerveren mi a helyzet (mennyien jà¡tszanak, botokkal mennyit foglalkoznak, s hgy mennyire haladnak az emberek)? bartz-on jà¡tszok de mà¡r kezd meghalni, kb jà¡tszik 2-3k ember, abból 1k bot... jà¡tékosok zà¶me még csak most éri el lvl 90et (top klà¡noknak van pà¡r 90+-os pt-ja kb ennyi). az is megfordult a fejemben, hogy à¡tjà¶và¶k ide, mivel là¡tom, hogy revolution is itt van l2cerberuson velà¼k jà¡tszottam
    és még annyi, hogy itt is ugyan olyan sebességű a fejlődés mint ncwestes szervereken, és az àºj updaték is ugyan olyan à¼temben jà¶nnek (pl harmony ami eléggé jelentős)?
     
  4. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    hali, itt kà¶zel sincs annyi bot, mint ncwesten, à¼gyelnek rà¡ arà¡nylag elég jól. ittis jóval kevesebben vannak, mint szerver indulà¡snà¡l, de azért 3-4k jà¡tékos biztos van itt is. itt a prémium acc = dupla xp + dual box, szóval a legmagasabbak mà¡r 98-asok, az à¡tlag szint olyan 90 kà¶rà¼l lehet. itt 1 héttel később volt a harmony update, mint ncwesten a sà­ma updatek pedig ugyan azon a héten megvannak.
     
  5. lopostok

    lopostok User

    Joined:
    25.03.12
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    à‰s itt is egyre kisebb az egyensàºly a fizető és nem fizető jà¡tékosok kà¶zà¶tt?
    pl ncwesten van ez a power shirt +6osan +7speed +skillland rate +10 +2con meg hasonló finomsà¡gok...
    nem szyvesen kezdeném àºjra ha itt is ugyan az van mint ott.
     
  6. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    ilyenek nincsenek, de rakd fel nézd meg az ingame shopot aztà¡n meglà¡tod, hogy mik vannak.
     
  7. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    harmony updatte, hogy nagyobb szintűek lettek a mobok, nagyon el lett kàºrva az egész. gog-ba senki nem jà¡r xpzni, mert a lethal egyszerűen nem jà¶n be... 90-es szinten szinte nincs is normà¡lis xp hely ahova tudna menni az ember... napi 2 kartia, 1 fortuna és ennyi elég, 8-10% megvan belőle... vicc az egész l2, remélem tautiba azért tanultak a hibà¡kból és nem lesz még jobban elkàºrva...
     
  8. _Cece_

    _Cece_ User

    Joined:
    30.12.11
    Messages:
    15
    Likes Received:
    0
    van most egy lehetőség a fejlesztőktől kérdezni.
    foglaljà¡tok à¶ssze a dolgokat és esetleg egy próbà¡t megér.

    bà¡r ne a mikor lesz mentor kérdéssel kezdjétek :)

    a legfontosabb a grafikai motor csere lenne, mert a mostani à¡llapot nagy létszà¡mban jà¡tszhatatlan.
     
  9. lopostok

    lopostok User

    Joined:
    25.03.12
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    grafikai motor csere szerintem felejtős... nem hiszem hogy meg fogjà¡k và¡ltoztatni a kà¶zel jà¶vőben
     
  10. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    nem a grafika sztem az ami nagy létszà¡mnà¡l megà¶li a jà¡tékot, de ezen tényleg jó lenne optimalizà¡lniuk.
    most pontosan melyik fejlesztőktől lehet kérdezni?, mert a mentor innovà¡tól fà¼gg, de a fejlesztők a kóreaiak.
     
  11. Gigiikun

    Gigiikun User

    Joined:
    02.12.11
    Messages:
    43
    Likes Received:
    0
    igazà¡ból én valami olyan kérdést tennék fel, hogy ők hogyan là¡tjà¡k a piacot, mik az elképzeléseik a jà¡tékosok kà¶zà¶tti adà¡s vételről, mert jelenleg vagy tàºl kà¶nnyen esnek a cuccok à­gy nem éri meg őket megvenni, vagy tàºl nehezen, amivel csak a szerencsések jà¡rnak jól.
     
  12. _Cece_

    _Cece_ User

    Joined:
    30.12.11
    Messages:
    15
    Likes Received:
    0
    a koreai fejlesztőknek juttatjà¡k el a feltett kérdéseket.

    https://forum.4game.com/showthread.php?t=8494 <- itt talà¡ljà¡tok a fórumon

    a piac és a hozzà¡ kapcsolt részek talà¡n a dropp rate và¡ltoztatà¡s miatt van, illetve a quest rewardok menet kà¶zbeni cserélgetésének okai. az hogy egy àºj god al induló szerveren ez tà¶rténik hà¡trà¡nyos az éppen fejlődő karakterek szempontjà¡ból.
    de egy ncwest szerveren ahol a a jà¡tékos kà¶zà¶sség jó része mà¡r akà¡r tà¶bb éve csak end game szinten jà¡tszott, maxolt skillekkel itemekkel talà¡n jogos.
     
  13. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    na mà¡r tudom ki szólt a moderà¡toroknak hogy moderà¡lgatni kellene itt a topikokat :d
     
  14. _Cece_

    _Cece_ User

    Joined:
    30.12.11
    Messages:
    15
    Likes Received:
    0
    nem én voltam.
    egy felkérést kaptam hogy próbà¡ljuk meg.
    talà¡n egyszerűbb nekem eldà¶nteni és értelmezni a leà­rtakat mint nekik a fordà­tóval.
    még lesznek feléjà¼k kérdésem, mi és hogyan műkà¶dik. kapcsolattartà¡s stb.

    ui. az én postjaimat is zà¡rolà¡k :)
     
  15. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    nagyon à¶rà¼là¶k, hogy lett végà¼l magyar moderà¡tor is!

    //lopostok, szerintem az a power shirt amit az nc à¡prilis 4-ig berakott az item shop-ba itt is meg talà¡lható csak az orosz verzióban valami olf shirt néven fut. egyébként, hogy, hogy a bartz szerveren kezdtél? az gmt -5. à‰n ugyan nem jà¡tszok a bartz-on, de ahogy tudom, ott a legrosszabb a bot helyzet jelenleg a tà¶bbi szerveren sokkal jobb. egyébként 4000 vagy 4500-tól szà¡moljà¡k az nc szerverek a heavy-t szóval olyan 5k kà¶rà¼li jà¡tékos online-ja lehet à¡tlag.

    amit nem értek miért kérdezgeti azt mikor kapunk àºj engine-t? az nc vilà¡gosan megmondta, hogy fejlesztés alatt van egy olyan engine vagy a meglévőhà¶z egy olyan fejlesztés ami drasztikusan képes csà¶kkenteni a lagot.
    koreà¡ban azt hiszem decemberben volt egy teszt mikor kà¶rà¼lbelà¼l 2000 jà¡tékos pvp-zett egymà¡s ellen egyszerre és sikeres volt a teszt.
    viszont amire ezzel elkészà¼lnek és elér ide az olyan 2012 vége leghamarabb vagy 2013 eleje/tavasza.
     
  16. lopostok

    lopostok User

    Joined:
    25.03.12
    Messages:
    13
    Likes Received:
    0
    azért kezdtem a bartzon mert az volt a legàºjabb. kb 2hónap utà¡n và¡ltottak időzónà¡t (eleinte gmt+1-es volt a ha jól emlékszem de nem akarok hà¼lyeséget mondani). mivel a legtà¶bb jà¡tékos európai ezért à­gérgetik, hogy megvà¡ltoztatjà¡k... de sok mindent à­gérgetnek :))
    a bot meg mindenhol megy, itt azért rosszabb a helyzet mivel àºj, és nincs olyan sok veszteni valója az embereknek, és à­gy sokkal jelentősebb előnyre tehetnek szert a régebbi jà¡tékosok, vagy behozhatjà¡k a régebbieket az àºjak.
     
  17. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    csak annyit fűznék hozzà¡, hogy a tauti update elvileg fog hozni gyorsulà¡st, ha jól olvastam.
     
  18. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    altar of rites-ben fognak tà¶bb xp-t dobni a mobok szóval a 85-től 90ig ott szólózóknak ideà¡lis terep lehet, viszont và¡rhatóan majd a sok 80+ harmadik kasztos jà¡tékos is visszatér ide à­jà¡szkodni, ami nem egy nagy à¶rà¶m.

    95-től fà¶lé érkeznek még àºj helyek az à¡talakà­tott execution ground, illetve egy àºj hely garcia kontinensen. viszont az àºj fő boss tauti và¡rhatóan nagyon kemény lesz főleg azutà¡n a patch utà¡n az ami 1-2 héttel a megjelenés utà¡n érkezett a tautihoz.

    szerintem még olyan 2-3 hónap minimum amà­g ide nyugatabbra eljut a tauti, szóval valószà­nű, hogy innova eu-n és ru-n azoknak akik pa-t hasznà¡lnak tàºl sokat ez nem fog szà¡mà­tani. de a pa nélkà¼l jà¡tszóknak vagy az nc szerveren jà¡tszóknak jól jà¶het majd hiszen ők tà¶bbnyire akkor kerà¼lnek majd olyan 93 kà¶rnyékére.

    na meg ugye ott a dual class aminek szintén meg kell lennie 99-nek:). szóval azért el lehet xp-zgetni itt egy darabig:). főleg, hogy và¡rhatóan koreà¡ban augusztusban emelkedik a szint hatà¡r is.
     
  19. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    amit én là¡tok jelenleg az innovà¡n cp nélkà¼l, csak klà¡nnal meg random partikkal az néha elszomorà­tó. legtà¶bb embernek nincs agya ehhez a jà¡tékhoz. à‰rtem itt ez alatt, hogy mondjuk egy healer-nek a reakciója nem éppen mesés, vagy soa-ban nem képesek beà¡llni a szobà¡kat à¡tkà¶tő részre. talà¡n ez kà¶szà¶nhető a sok botozà¡snak mind privà¡t és hivatalos szervereken, ahol automatizà¡lva gyà¡rtottà¡k a karikat és a pénzt/cuccokat. tovà¡bbà¡ rengetem az "emo" emberke. ha valami nem tetszik neki bsoe és simà¡n otthagyja a partit a szarban, akkor is ha healer vagy tank. ha egyszer meghal valaki akkor mà¡r pà¡nik van és menekà¼lés. soa-ban és trajan-on nagyon sok ilyet là¡ttam és komolyan elszomorà­t a helyzet. viszont ezért szeretem ezt a krónikà¡t, mert sokszor rà¡ van kényszerà¼lve az ember, hogy odafigyeljen. fortunà¡n még nem voltam hià¡ba vagyok majd 1 hete 90 az iss-el, de ahogy hallottam a random partik 90%-a fail. spenzion sem tetszik nekem egyà¡ltalà¡n. ezért is hàºzom inkà¡bb a tank dual-t most. 90 fà¶là¶tt alig van élet jó klà¡n (sok ember, hasonló szinten) vagy cp nélkà¼l. konkrétan én klà¡nozni szeretnék nem cp-zni. remélem a tauti hoz olyan àºjdonsà¡gokat, amivel lehet egyedà¼l is bohóckodni. hasonlót, mint a kartia, mert egy 90-es iss-el szinte semmit sem tudok csinà¡lni. nem beszélve arról, hogy a fortuna is 1 órà¡s, ami szerintem vicc. egy no-life playernek persze az nem idő, de sok embernek nincs reggeltől estig ideje ezekre. ha minden jól megy, akkor is kell egy 2-3 óra mire minden napi kà¼ldetést megcsinà¡lok. na mindegy, kb. ez a véleményem a 90+ életről. ja és még nem beszéltem arról, hogy a 90+ gog napi kà¼ldetések megcsinà¡là¡sà¡nak sincs mà¡r semmi értelme, mivel csak matikat tudsz kiszedni. remélem pà¡r hónap màºlva và¡ltozni fog a helyzet a szerveren és mindenki képes lesz ésszel jà¡tszani, meg addigra talà¡n a klà¡ntà¡rsak nagy része is 90 fà¶là¶tt lesz.
     
  20. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    hasonló a helyzet a naian is.
    személy szerint mindig is az a szólózós fajta voltam, és én is utà¡lom a konst partykat a klà¡n vagy ally vagy éppen barà¡ti partykat szeretem.

    tegnap voltam fortunaban random party volt egész jól ment, de a tank nem beszéltem angolul à­gy nem értette mit is csinà¡ljon fortuna legvégén az utolsó boss előtt és végà¼l behalt a party.
    aztà¡n random partyval volt gog upper, kaptam egy dc-t a party leadernek 5 percet kellett ordà­tani, hogy visszavegyen. majd aztà¡n a healer nem pr-ezett és behalt miatta az egész party.
    de nem vagyok képes felfogni tovà¡bbà¡ azt sem, hogy minek megy gog-ba nem 90+ jà¡ték, főleg gog upper-be. egy dolog az, hogy "ő mà¡r volt ott" mert minden 8x ezt mondja, de mà¡sik dolog az, hogy mennyire van haszna.

    de az viszont igaz, hogy azok akik privà¡t szerverről főleg high rate-ről jà¶ttek, fogalmuk sincsen arról mi az a lineage 2, most meg mà¡r amikor azért figyelni is kell, meg érteni valamennyire a kaszthoz, semmi hasznukat nem lehet venni.

    ezért nem tà¡mogatom én a mentor rendszert sem a pa-t tàºl gyorsan fel là¶kik őket 85-re, ha à¡tlag nem 2-4 hétig tartana a 85-à¶t elérni hanem 2 hónapig mindjà¡rt tà¶bb hasznà¡lható ember lenne magasabb szinteken.
     
Thread Status:
Not open for further replies.