1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Csevegő

Discussion in 'Archive 2.0' started by Mutuhara, Mar 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    à‰n eddig, olyan textàºra bugról hallottam spezionnà¡l, hogy ugye mikor a garden of genesis-es helyre érà¼nk van ez a teleportà¡ló gép. aztà¡n néhà¡ny jà¡tékosnak nem tà¶lti be a textàºrà¡jà¡t vagy csak valami formà¡ban nem képes là¡tni azt, szóval rà¡ sem tud kattintani. de ez egy restart utà¡n rendbe jà¶n.
     
  2. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    à‰szre vettem amàºgy egy érdekes nézőpont beli kà¼là¶nbséget az ncwest és innova jà¡tékosai kà¶zà¶tt. elsősorban a 90 feletti dolgokról.

    innova:
    itt azt hallom, hogy nincs nagy klà¡n élet mert mindent meg lehet random partyval csinà¡lni.

    ncwest:
    nc-nél viszont azt hallom, hogyha nincs konst vagy klà¡n partyd akkor vagy klà¡n cc akkor semmire se nagyon lehet jutni 90 felett.


    à‰rdekes ez, de szerintem itt a hangsàºly azon van, hogy sokan még mindig csak most kezdik elérni a 90-et az nc-nél és akik el is érték tà¶bbnyire 90-esek akiknek az instà¡k bossai és mobjai halvà¡ny pirosak amikre kb 40% dmg penalty-t kapnak. mà¡r most ha ebbe belegondolunk akkor egy fortunà¡t példà¡ul nc-nél az utolsó vagy utolsó előtti bossnà¡l szokott egy random party elbukni à¡ltalà¡ban, viszont ha 40%-kos penalty nem lenne akkor simà¡n megcsinà¡lható volna.

    szóval ez alà¡ tà¡masztja azt, hogy random partyval is sok mindent végig lehet csinà¡lni. de viszont mivel tà¶bbségà¼ket nem ismeri az ember, à­gy nem tudja milyen felszerelésà¼k is van valójà¡ban azon kà­và¼l, hogy immortal vagy twilight armor van rajta. mert ugye nem mindegy ha valakinek van 200 resist valami ellen az armorba és 300 attribute-os fegyverrel à¶l, mà­g mà¡soknak 0 resist és 0-150 attributeja van.
     
  3. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    attri resist max a tanknak kell. fortunà¡n is és mà¡s instà¡ba is folyamat magà¡n tudja tartani az à¶sszes mobot illetve bosst.
     
  4. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    gondoltam itt gog-ra is ahol azért aoe-znak is a mobok elég rendesen.
     
  5. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    attri resist nélkà¼l is lehet nyugodtan menni tankkal. a 93 tank klà¡ntà¡rsnak nincs semmi a pà¡ncélon. esetleg seraph-ra éri meg tenni.

    amàºgy nem vettetek észre laggot ma? iss-el 3x is meghaltam kartia solo-ban, eddig sosem, most meg 5 mà¡sodperc alatt megà¶lnek a mobok. -.-
     
    Last edited by a moderator: Apr 16, 2012
  6. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    hà¡t nem nagyon kell skótnak lenni az attribute stone-okkal egész jól potyognak főleg 90 felett rà¡adà¡sul kartiaban is kapja az ember questből rendesen, sőt ott a soa quest is. meg nc-n még a mentee coinokért kivà¡ltható egyből 60 attrit adó kő is (igaz én azt nem nagyon hasznà¡ltam).
     
  7. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    core-on a +5 +1-es legendary dye-ok milyen à¡rban mozognak?
     
  8. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    nem là¡ttam még olyat à¡rulni.
     
  9. Satamael

    Satamael User

    Joined:
    27.12.11
    Messages:
    24
    Likes Received:
    9
    drà¡ga, 100kk/db és ritka is.
     
  10. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    akkor itt talà¡n olcsóbb vmivel az str és int dye-oknak van olyan 160-210 milla per darab à¡ra, ami szerintem tàºlzà¡s. 6 millià¡rd adena azért őrà¼lten sok. 6 millià¡rdból random dye-okból is à¶ssze lehet mà¡r szerintem hozni ennyit akà¡r kétszer is mert ugye 30 darabra van szà¼kség a 3*5str-hez.

    nà¡lunk volt ilyen dye event akkor elég sok kerà¼lt a piacra akinek volt pénz az +5-à¶s dye-okhoz elég 20-40 milla kà¶zà¶tt hozzà¡ juthatott akkor még az str és int tipusàºakhoz is, de mondom ezek mà¡r olyan 150 milla kà¶rà¼l mozognak most.

    nc-nél lehet ilyen random dye-okat item shop-ból is 0,3 dollar darabja, de nem lehet à¶sszerakni a normà¡lis dye-okkal sőt eladni sem lehet őket, tehà¡t maximà¡lisan értéktelenek szinte.
     
  11. pokface

    pokface User

    Joined:
    12.12.11
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    keresà¼nk normà¡lis embereket, core- szerverre. nem cp-s kà¶tà¶ttséggel, egyenlőre csak fix tà¡rsasà¡gba. jelenleg 4en vagyunk, akik viszonylag aktà­van jà¡tszunk. dd és tank egyarà¡nt kellene, de akà¡rmivel jà¶het aki szeretne.
    annyi az elvà¡rà¡s csak legyél normà¡lis.
    ts 3 szerver van azon vagyunk. részleteket majd elmondom annak akit esetleg érdekel:)
     
  12. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    na pontosan, hogy erről kellene szólni a lineage 2-nek és à­gy jà¡tszani, ha a core-on jà¡tszanék biztos szivesen csatlakoznék.

    az a baj az emberekkel mostansà¡g, hogy mindig a perfekt partyt keresik és amà­g ez à¶ssze nem à¡ll nem hajlandóak xp-zni vagy elindulni valahova.

    a nyugati jà¡tékos az 1 tank 1 iss 1 healer 1 summoner 3 dd kombinà¡ciót szereti a leginkà¡bb (dd-t mint à­jà¡sz és wizard).

    néztem koreai extreme insta guide-okat és ott példà¡ul van olyan extreme insta amihez egyeltalà¡n nem hasznà¡lnak tankot. mert nem kell hozzà¡.

    de sokszor xp-zni is visznek mindenkit kaszttól fà¼ggetlenà¼l. igazà¡ból az a fontos, hogy iss enchanter legyen a partyba a tà¶bbi mà¡r kevésbé fontos.
     
  13. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    jelenleg a mi klà¡nunk àºgy néz ki, hogy amit tudunk megcsinà¡lunk klà¡n szinten, vagy minél tà¶bb klà¡ntaggal: freya, frintezza, zaken, soa, trajan, kartia group is talà¡n. spenzion simà¡n mehet random partival (+ néhà¡ny klà¡n tag, de nem muszà¡j), a probléma akkor van, ha valakinek van valami war vagy dc-t kap. istinà¡hoz meg fortunà¡hoz van kà¼là¶n cp jellegű parti, de ez igazà¡ból csak az istinà¡ra meg fortunà¡ra vonatkozik, ha valaki még nem csinà¡lta a tà¶bbi napi dolgot, akkor mehet tovà¡bb soa daily, kartia group. amàºgy is sokkal jobban szerettem mindig is a klà¡nos dolgokat, sokkal jobb egy klà¡nnal csinà¡lni mindent szerintem, ts-en beszélgetni, hà¼lyà¼lni, egy cp tàºl kà¶tà¶tt, amennyiben nem egy barà¡ti tà¡rsasà¡gról beszélà¼nk. de mint ahogy volt mà¡r róla szó, azért rizikós egy random parti, mert hihetetlen agy nélkà¼li emberek is vannak. főleg à­gy, hogy ilyen gyorsan lehet mà¡r fejlődni. aki meg hardcore-ban akarja nyomni az csinà¡lja àºgy, hamarabb meg fogja unni. a probléma csak ott van klà¡n szinten is, hogy a szintkà¼là¶nbségek nagyok, hiszen nincs mindenkinek annyi ideje jà¡tszani és fejlődni.
     
  14. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    na igen ez a helyzet ismerős, példà¡ul én nem is igazà¡n tudok partyzni az allyból senkivel mert egyszerűen még egyik sem érte el a 90-et. de valahogy nem hiszem, hogy csak az idővel lenne gondjuk. tà¶bben az allyból 86-ról indultak. szóval illendő lenne elérnià¼k mà¡r a 90-et, azok meg mondjuk akik munka miatt kevesebbet jà¡tszanak, nyilvà¡n kellene lenni nekik annyi pénzà¼knek, hogy 1-2 xp boost itemet vegyenek az item shop-ból, főleg, hogy ugye az előtt is fizettek a jà¡tékért.

    szóval ha à­gy halad én lassan 95 leszek mire hasznà¡lható mennyiségű ally/klà¡n tag megszerzi a 90-et aztà¡n megint kereshetem tà¶bbnyire a random partykat:d
     
  15. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    à‰n ezért csinà¡ltam àºgy, hogy ahogy elértem az iss-el a 90-et, felhàºztam a sigel dual class-t is 90-re, à­gy a tà¶bbieknek volt ideje. bà¡r à­gy is el vannak maradva, de próbà¡lok nem sietni a szintekkel és az az igazsà¡g, hogy nekem sincs olyan nagyon sok időm jà¡tszani. vannak olyanok akiknek sokkal tà¶bb idejà¼k van és még à­gy is le vannak maradva. a probléma még az, hogy kezdetben nem igazà¡n volt megbeszélve, hogy ki milyen kasztot csinà¡ljon, à­gy teszem azt lesz hamarosan 5 à­jà¡sz 90+ és persze, hogy nem fogjuk tudni mindet bevenni a partiba, healerà¼nk meg alig van, nem hogy még 90+-os. à‰s akkor még tegnap az istina meg a fortuna parti is fail lett, mert a cp-ből a tanknak szar volt a nete, ma meg a summoner nem tud jà¡tszani, à­gy csàºszik az egész istina, ami ugye a legjobb szà¡zalékot adja 90 fà¶là¶tt, én meg nem tudok mit csinà¡lni nagyon egyedà¼l meg a vitality-t sem akarom lenullà¡zni istina-ig.
     
    Last edited by a moderator: Apr 19, 2012
  16. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    istinà¡n nem szà¡mà­t a vit.
     
  17. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    de ha van dupla exp nem?
     
  18. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    nem szà¡mà­t a vit = nincs dupla xp. csak pa, rune xp és hasonló vehető dolgokkal lehet megtoldani az alap xp-t.
     
  19. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    àgy van, csak party kartia-n szà¡mà­t a vit, semmi mà¡s instà¡ba.
     
  20. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    okés, kà¶szi! akkor tà¶k hià¡ba tartogattam a vit-em istinà¡ra. :d valaki tud mondani egy kà¶rà¼lbelà¼li szà¡zalékot 91-es szinten rune-al és nevit-el?

    rune és nevit nélkà¼l volt 15%. fortuna 3,4%. spenzion 2% adventurer's mark nélkà¼l. 91-en.
     
    Last edited by a moderator: Apr 20, 2012
Thread Status:
Not open for further replies.