1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Csevegő

Discussion in 'Archive 2.0' started by Mutuhara, Mar 20, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    szóval akkor google-adsense lehet.
     
  2. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    mi a helyzet srà¡cok? nagyon csend van a forum ezen részén jà¡tszatok még?
     
  3. Mutuhara

    Mutuhara User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    173
    Likes Received:
    18
    jà¡tszunk ja, de egyre kevesebben.
     
  4. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    lassan ideje lesz jà¶nnie a tautinak. a visszaterő xpzés jó à¶tlet volt ez is jà¡tékba tartja az emberkéket illetve nà¶veli a pvps aktività¡st, de szerintem innovà¡nà¡l ott is leginkà¡bb az orosz innovà¡nà¡l mà¡r szerintem kezd kialakulni a pangà¡s mert mà¡r mindenki elér 95 fà¶lé. de mondjuk gondolom a nyà¡r eleji hangulat is hozzà¡ segà­t az alacsonyabb aktività¡shoz, nem beszélve arról, hogy akik tera-t vagy d3-at terveznek jà¡tszani a napokban hagyjà¡k vagy hagytà¡k el a jà¡tékot.

    mindenestre, szerintem ha lassan ki jà¶n a tauti az a nyà¡ri népességet majd fent tartja, szeptember kà¶zepére mehet a glory days update, hogy még jobban a jà¡tékosokat vissza hàºzza illetve àºjakat is majd megint december kà¶rnyékére a nagy update ami augusztusba jà¶n koreà¡ban ki, az a rengeteg àºj pvp és pve content miatt megint elég sokà¡ig elég lesz mindenkinek sőt akkor mà¡r a jà¡ték 85+ része is sokkal tà¶bb tartalmat és élményt produkà¡l minden téren:).
     
  5. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    mà¡r rég l3-at kellett volna elindà­taniuk... egyre jobban kihal a server csak.
     
  6. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    hà¡t szerintem ezzel ne nagyon szà¡molj. a legtà¶bb fizető jà¡tékost egy ilyen fajta folytatà¡s nem nagyon érdekli, leginkà¡bb azok sà­rnak érte akik eddig csak privà¡ton jà¡tszottak és semmit nem fizettek az nc-nek és ezutà¡n sem fognak. fejleszteni egyeltalà¡n nem fejlesztettik, most nckorea kalkulà¡l vele, hogy mi lenne ha elkezdenék fejleszteni mennyire érné meg, de nem ez kà¶zel sem jelenti azt, hogy végà¼l neki is à¡llnak készà­teni vagy ha neki à¡llnak akkor is kà¶nnyen meg lehet, hogy 1-2 év màºlva tà¶rlik a projektet. szerintem teljes mértékben fà¶là¶sleges inkà¡bb csinà¡ljanak vmi lineage-től eltérő jà¡tékot. na meg eddig az mmo-k tà¶bbségénél észrelehetett venni, hogy az l2-t és az everquestet 2 leszà¡mà­tva mà¡s folytatà¡sos mmo nem lett sikeres
    és attól, hogy lineage 2 van mà¡r lassan 9 éve még mindig brutà¡lisan sokan toljà¡k a lineage 1-et. ami azt mutatja, hogy egyeltalà¡n nincs szà¼kség folytatà¡sra.

    de ami a lineage 2-t érinti azt beszélik, hogy film készà¼l belőle azt, hogy pontosan milyen nemtudni valószà­nű animà¡ciós az nc szerződà¶tt az ihq koreai film készà­tő céggel a film elkészà­tésére.
    szóval egy jó film talà¡n az egyik legjobb reklà¡m a jà¡tékhoz.

    szerintem annak, hogy itt jà¡tékos gondok vannak csak az innova az oka, ahogy szintén az ncwest volt az ok amiért f2p előtt àºgy lecsà¶kent a jà¡tékos szà¡m. àzsià¡ban teljesen stabil a jà¡tékos bà¡zis hozzà¡ teszem ott azért sokkal a szolgà¡ltatói minőség tà¶bb részben is.
     
  7. Mephi

    Mephi User

    Joined:
    24.02.12
    Messages:
    24
    Likes Received:
    0
    annyira nincsenek jà¡tékos gondok. oké hogy kevesebb a player, de ez szà¡munkra à¡ltalà¡ban jobb, mint rosszabb. egyre kevesebb nagyképű "à¼berpowerfatal" legényt là¡tok, akik megpróbà¡ljà¡k megmagyarà¡zni hogy nekem miért jó ez meg az, és én miért vagyok balf*sz. plusz kevesebb a server lagg mint előtte, ami szà¡momra jelentős, mivel nem egy nasa à¡ltal hasznà¡lt gépen jà¡tszom. személy szerint jobban kedvelem ezt az à¡llapotot.
     
  8. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    hà¡t igen ugyan a lineage 2-nél a hivatalos szerverek 6000 fősek szinte mindenhol sok minden erre is lett anno méretezve. de a gd fejlődési rendszerét igazsà¡g szerint 2000-4000 kà¶zà¶tti populà¡cióra méretezték ami tà¶bbnyire arà¡nyosan eloszlik tehà¡t ha ez a szà¡m megvan a prime time-ban akkor a jà¡ték konkrétan à­gy élvezhető tà¶kéletesen. àgy lehet a questeket folyamatà¡ban csinà¡lni à­gy van hely az xp-zésre farmolà¡sra, tovà¡bbà¡ elég jà¡tékos a partyk bossolà¡sok pvpk megszervezéséhez stb.
     
  9. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    nekem sosem volt server laggom. inkà¡bb kép akadà¡som a gépem miatt. nem keverendő a kettő :)
     
  10. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    orbisban pl mióta megvolt harmony update nem hiszem hogy akà¡r még 10ezer pontot is elértek volna core-on, nem hogy 42ezret... :d
     
  11. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    hà¡t jelenleg aki orbisban naian xp-zik azok a "top" klà¡nok konst partyjainak egy része akik elérték a 95 fà¶là¶tti szintet mà¡r totà¡lisan szerintem olyan 100-120 karakterről lehet szó mindenkit à¶sszevetve na ezek xp-zgetnek itt szóval hely van bőséggel.

    illetve én szólózgatok vagy próbà¡lok szólózgatni itt egy olyan fél termet orbis 1-en elviszek, de nekem is kell a 95, hogy az a fél terem mindig stabilan menjen.

    mondjuk a tauti àºj 95à¶s zónà¡ja nem tudom mennyivel lesz jobb xp vagy drop terén, mert ez elhàºzhatja a jà¡tékosokat innen az àºj helyre.
     
  12. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    kérdésemre a và¡lasz.

    orbisban a 95à¶s mobok 320k hp-ra adnak 3,5 millió xp-t illetve 97-es mob ugyan csak 320k hp-ra ad 8,2 millió xp-t is. execution ground-on 620k hp-ja van a 97es mobnak és ad 8,2 millió xp-t. viszont ott tà¶bb a 97es mob. tehà¡t 95 fà¶là¶tt még valószà­nű mindig orbis lesz a jobb hely fejlődni de exe valószà­nű jobb hely lesz farmolni.
     
  13. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    fél termet mi full partyval à¶là¼nk, bà¡r attól fà¼gg melyik fél termet, gondolom az à¡tjà¡rósat. mivel tudsz szólózni orbisba? bà¡r mi orbis 3-on toljuk.
     
  14. RapidBlades

    RapidBlades User

    Joined:
    30.11.11
    Messages:
    218
    Likes Received:
    1
    othell rogue, de igaz ott van mà¶gà¶ttem a healerem és a bufferem, de mind a 3 karaktert sajà¡t kézzel irà¡nyà­tom szóval szólózok:). orbis 1en à¶là¶k és sebbeséget tekintve igen jól szerintem. természetesen a kis terem felét viszem ahol 1 sor katona à¡ll a fal mellett. leginkà¡bb az tart vissza attól, hogy gyorsabban à¶ljek, hogy nincs elég jó védelmem.
    ugye mint othell rogue elsősorban a tà¡madà¡sokat el kell kerà¼lnà¶m és nem elhà¡rà­tani ahogy azt egy tank vagy warrior tà­pusຠkaszt képes megtenni. na most ehhez a legfontosabb ugye az evasion amit a tőled nagyobb vagy éppen veled egy szintű mobokkal szemben nem nagyon lehet kihasznà¡lni, csak ha rengeteg evasion-t tudsz à¶sszeszedni. dye-ok még nincsenek rajtam, de lassan szerencsére azt mondhatom, hogy csak a legjobb legendary dye-ok hià¡nyoznak a karakteremről illetve vmi jó evasion/crit dmg augment. de mikor meglépen a 95-à¶t valószà­nű stabilan vagy sokkal stabilabban képesek leszek itt szólózni.
     
  15. Mephi

    Mephi User

    Joined:
    24.02.12
    Messages:
    24
    Likes Received:
    0
    mà¡r x-fire-à¶n is tà¡mad az innova reklà¡m :)
    [​IMG]
     
  16. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    szerintem ez nem innova, inkà¡bb ncwest, azaz lineage2.com reklà¡mja.
     
  17. Mephi

    Mephi User

    Joined:
    24.02.12
    Messages:
    24
    Likes Received:
    0
    lineage2.eu oldalra visz. valószà­nűleg régió fà¼ggő...
     
  18. Tomasi

    Tomasi User

    Joined:
    28.11.11
    Messages:
    120
    Likes Received:
    0
    abból gondoltam, mert facebookon az ncwestes lineage2 oldalnak ugyanaz a kép van mint azon amit linkeltél.
     
  19. pokface

    pokface User

    Joined:
    12.12.11
    Messages:
    6
    Likes Received:
    0
    instina farm pok modra :d:d::d

    [​IMG]
     
    Last edited by a moderator: May 13, 2012
  20. syzgod

    syzgod User

    Joined:
    13.12.11
    Messages:
    908
    Likes Received:
    96
    valaki le tudnà¡ à­rni nekem a 95+ dolgokat? nagyon nem vagyok képben. epic spezt, altart csinà¡ltam mà¡r. van még valami?
     
Thread Status:
Not open for further replies.