1. Discord Support team Facebook l2central.info

Czy serwer Core żyje ??

Discussion in 'Archive 2.0' started by qwerty25, Apr 21, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. qwerty25

    qwerty25 User

    Joined:
    17.01.12
    Messages:
    11
    Likes Received:
    0
    grałem tu na samym początku. ruch heavy ludzi od groma, wszystko fajnie ;p postanowiłem wrócić na ten serw, a tu ruch light, wszyscy przyjaciele offline, z takimi levelami jak opuszczałem grę, klanu nie ma, nie ma nic ;(( czy ten serwer jest jeszcze wart gry na nim ?
     
  2. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    hmmm powiem tak awet z lvl 85 znajdzie sie bez problemu pt.
    co do ruchu ... wieczorami dochodzi do hvy. fakt jest faktem ze sporo ludzi odeszło ale gra sie dalej fajnie.
    jak masz zbędne 2 godzinki każdego wieczora i chcesz troche sie wyluzować z piwkiem w ręku polecam.
     
  3. Velthar

    Velthar User

    Joined:
    16.01.12
    Messages:
    28
    Likes Received:
    0
    moim zdaniem 15 maja będzie mega cios (diablo iii) dla l2 a następnie czeriwec albo październik (guild wars 2). tyle lat na rynku to dobry wynik:)
     
  4. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    watpie żeby to był mega cios. diablo 3 to imo przereklamowana gra.
     
  5. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    totalnie sie zgadzam chociaz potestuje :)
    za długo grałem w dii zeby nie spróbować trójeczki :d
    serwer żyje ale mam nadzieje że poprawią niedługo lagi ... bo jest strasznie szczególnie jakieś wieksze pvp ... jutrzejsze siege beda masakrą :d
     
  6. Velthar

    Velthar User

    Joined:
    16.01.12
    Messages:
    28
    Likes Received:
    0
    gw2 to już będzie napewno cios :) a lagi to jest obraza dla gracza. zwłaszcza, że płacę za pa...dodam, że w fpsach mam ping granicach 30-50 więc nie jest źle.
     
  7. qwerty25

    qwerty25 User

    Joined:
    17.01.12
    Messages:
    11
    Likes Received:
    0
    no właśnie jakbyście czytali w myślach ;d mam zamiar kupić diablo iii oraz guild wars 2. lineage 2 miał być tylko przetrwalnikiem do premier tych gier ;p mam nadzieję, że guild wars 2 będzie wspaniałe ;p
     
  8. Razzly

    Razzly Banned

    Joined:
    17.12.11
    Messages:
    2,460
    Likes Received:
    248
    diablo 3 to lipa. idziesz i 1 skilem wygarniasz 30 - 60 mobow i idziesz dalej. to jest diablo 2 w wersji 3d. do tego projektowali ja 3 lata pff. same filmiki są lipne...

    ale gw2 wyglada niezle
     
  9. Velthar

    Velthar User

    Joined:
    16.01.12
    Messages:
    28
    Likes Received:
    0
    lineage eternal będzie lepsze od d3 :) a ja chyba dziś zakupie wersje standard gw2 i obadam weekendowe beta testy ^_^ ale 25gb na dysku musze jakoś wyszukać :)
     
  10. Lilly-01

    Lilly-01 User

    Joined:
    24.01.12
    Messages:
    40
    Likes Received:
    0
    na serwerze gra coraz mniej ludzi... tak przynajmniej wynika z moich obserwacji. mam yul'a 93+ seraph/specter thrower +300 i z party tak raczej średnio bywa...

    kartia/spezion/fortuna - 30 minut czekania... loguje się codziennie na 3-3,5h - połowa czasu mi schodzi na znalezienie party.

    gdyby nie fakt, że mam pa na jakieś 4 miechy to pewnie bym już sobie odpuścił.. (jak większość znajomych).

    ps. na niższych poziomach jest lepiej (85-89).
     
  11. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    bo na tych lvlach coraz więcej osób dochodzi do wniosku, że granie solo bez dużego klanu lub dobrego cp mija sięz celem i zostaje mało takich wolnych strzelców jak ty. polecam zrobić to co większość i też coś znaleźć
     
  12. *Enki*

    *Enki* User

    Joined:
    23.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    dokładnie tak jak piszesz wiekszość ludzi quitnela na poziomach 90+. co do grania po 95 bez dobrego klanu jest to raczej bezsensowne czekanie na fortune i dzienna kartie. ogolnie sama gra oferuje tylko i wylacznie instancje dla wyexpienia. no chyba ze masz cp to jeszcze orbis bo replace random pt jest bez sensu. na siegach lagi ale co chciec od starego silnika. wg mnie wieszkosc ludzi oczekiwała starego l2 a tutaj tymczasem god nie sprostaje ich oczekiwaniom, co wiecej 2 nastepne kroniki nie zapowiadaja sie za specjalnie dobrze. a jedyne co na tym serwie rosnie w oczach to liczba skamow na isach oraz aukcjach. pozdrawiam.
     
  13. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    źle rozumeisz moje słowa, mi chodzi o to, że większość ludzi znalazła sobie sensowny klan albo cp, a nie quitneli. queitneli głównei ci, co sami ne idawali rady.
     
  14. Limon

    Limon User

    Joined:
    18.03.12
    Messages:
    17
    Likes Received:
    0
    dużo z moich znajomych grających na core nie mogło znaleźć wolnych spotów do expienia i przeszli właśnie na arię bo tam gra mniej osób.
    mnie natomiast zastanawia jedna rzecz.
    do updatu harmony wszystko w grze chodziło mi bez przycinki na full detalach z włączonym hdr renderingiem. od harmony mogę już pomarzyć o renderingu a na full detalach niejeden raz przycina niemiłosiernie. czyżby od harmony wzrosły wymagania?
     
  15. szamszam

    szamszam User

    Joined:
    11.12.11
    Messages:
    8
    Likes Received:
    0
    l2 robi się zwyczajnie nudny po 90+ istina/fortuna/spezion/kartie i tak w kółko, z cp/klanem jeszcze odklepie się te instancje w 2h, ale zazwyczaj trwa to dłużej.
    niestety sytuacja po 90+ to najczęściej grind do 95 (a nie powiedzenie - odpuszczamy, cieszymy się grą i pvp) i w sumie instancje dają lepszy exp/czas od tego na spotach. bicie mobow w starym stylu stanowi niejako dodatek do instancji, a samo robienie instancji zwyczajnie się nudzi. byłoby może lepiej, gdyby moby dawały więcej expa albo gdyby nie było instancji :p
    w czasie siege/tw bezustannie dają znać o sobie lagi, o ile stare kroniki nie obciążały komputerów tak bardzo to teraz wielu graczy przekonuje się, że ich sprzęt nagle jest za słaby na l2.
    najfajniejsze w tej grze jak dla mnie jest pt vs pt, ale niestety do tego potrzeba lvl i sama gra jakoś temu nie sprzyja jak dla mnie.

    no i co tu dużo gadać, idą ciepłe miesiące, a potem wakacje i są lepsze rzeczy od siedzenia przy kompie :p
     
  16. Limon

    Limon User

    Joined:
    18.03.12
    Messages:
    17
    Likes Received:
    0
    no właśnie te wymagania to też duży problem. niestety zarabiająć 700 zł miesięcznie nie stać mnie na nowy komputer a obecny też był wymieniany na początku tamtego roku.
     
  17. Shanique

    Shanique User

    Joined:
    29.11.11
    Messages:
    769
    Likes Received:
    242
    mówisz, że po 90 lvl gra staje się nudna... odkąd nie mam własnego cp gra przestała mnie nudzić, a instancje z randomami zawsze są emocjonujące xd (nie wspomnę już o pvp ^^)
     
  18. *Enki*

    *Enki* User

    Joined:
    23.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    dokladnie najlepiej robic instancje + vitality potion daja takiego kopa ze szkoda czasu na grind w orbis no chyba ze dotujesz to wtedy tak. dobra takze istina z vitkiem i potakami oraz kilkoma box-rapsody na plecach hihi aby to szybko i bezbolesie odbebnic za te ok 14%. brak wojen o fortece, zamki to jedna wielka pomylka w god, kiedys byl manor/7s/ a teraz.... moze w tauti albo glory days ale to za sooooooon.

    btw wydaje mi sie tez ze gorno osob nie gra/przestalo grac z tytuly wysokiej ceny pa
     
    Last edited by a moderator: Apr 24, 2012
  19. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    nie mogę się z wami do końca zgodzić.

    ze wszystkich instancji, opłaca się robić na pewno istinę, ew epic spaziona, ale zajmuje on 5 minut jeżeli mówimy pod kątem expa. fortuna od pewnego momentu nie staje się juz zbyt opłacalna pod względem expa, jeżeli porównać ją do party ~~95 lvle odpowiednio zbudowanym aoe lub single killing target party. dla przykładu cały utrzymuję kontakt z paroma znajomymi z lancera (ru off innovy na którym grałem 2 lata prawie) i oni na high lvlach sprzedają power lvl w orbisie, czyli wniosek, że na miejsce 1 dd-ka biorą nic nie robiącą osobę, która płaci im 150kk za godzinę. zakładając, że typek ma pa + nevitka na godzinę + runkę expa (bez vitality) robią mu 40%+ na godzinę na lvlu 90. więc to tylko kwestia lvla.

    bardzo dużo rozgrywa się pvp w orbisie i przed altar of shilen na sos. sam wielorkotnie siętam biłem, bardzo często spontanicznie, np. pt vs pt vs pt vs pt (4 różne klany). pvp nie brakuje, chyba, że się jest carebearem zamykającym tylko w instancjach (które jak wspomniałem, w większości są mało opłacalne pod względem expa i mimo wszystko w max 2 h obrabia się ogarnięte party ze wszystkimi).

    co do pa, no cóż, masz 3 wyjścia:

    1) pozyskać je (w ten czy inny sposób, nie o każdym można tu otwarcie pisać)
    2) isć na serwery ncsh1tu, gdzie masz do kupienai w sklepiku np. safe enchanty do +15, masę programów, ale bez pa : )
    3) iść na kolejnego priva, który padnie po maksymalnie 2-3 miesiącach na jakieś starej (często nei do końca działającej kronice) z takączy owaką administracją (sami pewnei znacie różne przypadki).

    decyzja jest up to you : >
     
  20. *Enki*

    *Enki* User

    Joined:
    23.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    bez sensu skoro 1h expa kosztuje 150 x 0,50 = 75 pln, patrzac na to ile ludzie chca ryzu za postacie 90+ to sie nie oplaca kupowac expa a gotowca 95. po 95 w orbis bez runek i nevitow nie mowiac o pa to morderstwo (na full vit za moba 0.01 z pa). imo po 95 bez ogar klanu/cp/random/ gra staje sie nudnawa bo ile mozna farmic caly czas to samo. zreszta dla wiekszosci ludzi ta gra to tylko daily to daily tamto i byle 85-90-95... a na pvp tez trzeba lvle oraz sprzet, trzeba robic tak jak ruski 99% adeny inwestowac w exp boost.
     
Thread Status:
Not open for further replies.