1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Czy serwer Core żyje ??

Discussion in 'Archive 2.0' started by qwerty25, Apr 21, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    tylko, że tam 1kk adeny = 2-3 ruble, więc wiesz ; p

    po 95 w orbis bez runek i nevitow nie mowiac o pa to morderstwo (na full vit za moba 0.01 z pa). imo po 95 bez ogar klanu/cp/random/ gra staje sie nudnawa bo ile mozna farmic caly czas to samo. [/quote]

    a czymże do tej pory było l2 jak nei farmą? tylko pytanie po co grasz? farma dla farmy, czy farma, by robić pvp? moje cp pizgało się regularnie, często minimum 1 godzinę od 85+ do teraz włącznie. nigdy nei stawialiśmy sobie poprzeczki "najpierw się wyexpimy, a potem zaczniemy robić pvp" z takim podejściem pvp nie zobaczysz długo, a to jest podstawowa esencja tej gry.



    po przykładzie swojego cp powiem, że się mylisz.
     
  2. *Enki*

    *Enki* User

    Joined:
    23.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    podstawa tej gry tak naprawde to znajomi najlepiej od kilku speudoserwerow wstecz lub offow, nie tacy co quituja albo strzelaja focha nie wiadomo o co im wtedy chodzilo. i dopierio jak ten warunek sie spelni mozna myślec o reszcie na powaznie chyba ze ktos gra for fun. bo tak naprawde dobranie sie i zgranie jest ciezkie. gdyby np teraz z twojego cp wyszlo 5/7 znajomych ciezko by ich bylo zastapic bo kto da drivera 95+ full sprzet w obce raczki. ruski z top tez grali na ru i wiedzieli wszystko - jak grac na god, jakie dzialaja bugi aka spezion, szybki q na pi itd... zreszta oni to sa boty pewnie zmieniaj tylko sie przd komputerami.
     
  3. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    nie boty tylko klikery milordzie :p
    party lotusa po nocy koksa w orbis na klikerach - healer /tank aktywny reszta leci po assiscie tanka. wpada enemy albo ktokolwiek obok - szybki pr i tyle ich widziałeś.
    co do driverów - najlepszy przykład idealistas - 2 braci na nim napiernicza i farmia :)
    l2 to gra gdzie albo masz dużo czasu albo dużo $ ewentualnie używasz jakichś niedozwolonych pierdół.
     
  4. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    nic nie stoi na przeszkodzie, by taką ekipę sobie dograć. mi póki na rusku grałem, też się osoby rotowały, te z którymi gram obecnie wszyscy poza healerem, znamy się już dłuższy czas, ale nie wypada ci zazwyczaj 5 osób na raz. ja zawsze miałem 1 quita z party jednocześnie.
     
  5. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    ano każdy orze jak może, ja do ruskich nic bym nie miał, gdyby nei ich programy na pvp.

    gram różnie, 2 godziny zazwyczaj minimum, maxymalnie do 5-6 w jednorazowe dni, jak mam więcej wolnego czasu, a brakuje perspektywy by się z kimś spotkać. powiedzmy, że średnia mi 2-4 h dziennie wychodzi.

    pa on (nie traktuję tego jako kosmiczny wydatek, szczególnie, że załatwiłem, gdy była przecena od razu an dłużej)

    runka na expa 7 dni kupowana regularnie, zawsze za adenę (nie mam poważniejszych problemów z kasą, bez kupowania adeny, głównie wykorzystywałem swoją wiedzę, grając 2 miesiące w god-a jeszcze na rusku)

    czasem l2 store za adenę i przeleję sobie z 10 euro na paypala raz na 2 miesiące na nevitki na istiny

    do tego ogar cp grające w sumie bez spiny, bo się znamy dość długo. profit? lvle w party między 96-97. czy no life? nie zgodzę się. czy dużo $$ zainwestowanych? wydaje mi się, że pa kupione raz na kilka miesięcy i 10 euro na 2 miesiące to nie jest wielki donate z mojej strony.
     
  6. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    zalezy jak kto gra ja sie opieram na instancjach itp .. do tego czasem godzinka w orbisie i tyle z mojej strony.
    w weekendy czasem przyfarmie i tak jak mówisz - nevit + runka na istine
    pozniej na tej runce xp w orbis ( wszystko za adene)
    a jak wiem ze w weekend bede siedzial i koksal to runka 5h mi wystarcza.
    jak na razie 95 lvl z niedaleką droga do 96 - oczywiscie na pa.
    płaciłem za l2 na ncwest za 2 konta więc tutaj za 1 pa 30 zl na miecha mnie stac :)
    pozatym o ile naprawia te lagi na siege itp i ludzie zobacza ze terra ssie - a jedyne co moze strasznie namieszac to diii i gw2 :)
     
  7. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    diablo to single player, gw 2 się zobaczy, na pewno ma większe szanse niż tera.

    na lagi jest battle ping. u mnie bez battle pinga stałbym w miejscu na siege, z battle pingiem działa mi ok. niestety tepsa i netia mają ciulowe połączenia do serwera, ale to nie do końca chyba wina tego serwera, tylko naszych polskich providerów...
     
  8. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
    hmmm no nie wiem ... mam netie w moim mieszkanku i jest ok smiga ładnie - np test na moich starych postaciach z naia zrobiłem i poszedłem tam na siege - full detale a smigało pięknie (tam mam gorsze pingi)
    tutaj jak wiecej osob przybedzie mam klatkowanie...

    bylem na swieta w domu na siege - mam tam neostrade ktora zwiem sh1tostrada i bylo cholerenie ciezko - tw czy siege stoisz w miejscu i tyle nic nie widzisz...
    do tego lagi i opoznienia od 17 do 23 norma.
    z tego co tutaj wyczytałem to jest ich wina tzn innovy bo maja chałowego providera i przeciążone łącza ... cóż.
    co do diablo tjaa ale pewnie kupie i tak zeby sobie na półke postawic obok dii i di :d
    bo tak na serio na singlu 2 nie przeszedlem ani radu dopiero na battlenecie mozna bylo pochasać z żywymi ludziami :)
    co do terry nie bez przyczyny łączą serwery w koreii ... niewypał. gw 2 hmm no zobaczy sie w lato jak to bedzie wygladało o ile mnie robota nie pochłonie.
     
  9. Nirvi

    Nirvi User

    Joined:
    06.12.11
    Messages:
    164
    Likes Received:
    6
    nie mam żadnych lagów. czasem dostanę dc i to wszystko...neta mam z mul;timedii
     
  10. Alarion

    Alarion User

    Joined:
    16.12.11
    Messages:
    1,675
    Likes Received:
    231
    czemu uważasz, że ich wina? gdyby to była ich wina, to chyba nawet bp by nie pomógł, podczas gdy mi z bp śmiga elegancko.
     
  11. Fenris

    Fenris User

    Joined:
    03.12.11
    Messages:
    607
    Likes Received:
    6
  12. *Enki*

    *Enki* User

    Joined:
    23.12.11
    Messages:
    55
    Likes Received:
    0
    pamietam taka akcje na ru ze pewien klan trzymal zamek bo ludzi poprostu zamrazalo jak wchodzili w combat zone hehe. powinni cos zrobic z tym siege bo battle ping nie zawsze pomoze.
     
  13. Velthar

    Velthar User

    Joined:
    16.01.12
    Messages:
    28
    Likes Received:
    0
    właśnie jest możliwość za 40 zł wykupić dostęp do beta testów gw2 :) ale 25gb danych... od dziś do 30 kwietnia można lazić po świecie gw2 :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.