1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Wynn Summoner 94 /po4ti 95/ tursi CP

Discussion in 'Archive 2.0' started by AllEyesOnMyPony, Apr 26, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. AllEyesOnMyPony

    AllEyesOnMyPony User

    Joined:
    22.02.12
    Messages:
    616
    Likes Received:
    85
    wynn summoner 94 50% търси активно цп items : r95 bow 0 atrb/ r grade apocalypse bow 300 atrb/ seraph set tw set seraph jeels
     
  2. Pinko

    Pinko User

    Joined:
    10.12.11
    Messages:
    291
    Likes Received:
    2
    взимам те заради seraph jeels-са :d
    в кой клан си или още караш без ?
     
  3. TeMePyT

    TeMePyT User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    352
    Likes Received:
    0
    той всяка седмица е различен :) трудно е да му се хванат дирите.
     
  4. AllEyesOnMyPony

    AllEyesOnMyPony User

    Joined:
    22.02.12
    Messages:
    616
    Likes Received:
    85
    без клан съм,бях в holyinusqtuion за cp а това цп и 1 парти не сме правили,такаче лефтих и клана преди 2 седмици и карах соло и ся си търся цп

    и темерут,сладур обясни ми как да ви седя в shadowofsoul като цп-то ми там бяха 89 лвл а аз 93? чаках ги 3 седмици да дигнат левел като не дигнаха=лефтих говорих дори с зорница,такаче спамерските си опити някаде другаде peace :)
     
    Last edited by a moderator: Apr 27, 2012
  5. TeMePyT

    TeMePyT User

    Joined:
    04.12.11
    Messages:
    352
    Likes Received:
    0
    пропусна hellfire? и за драмата която си правил че записали целия клан за дион? мисля и през други кланове мина... за sos нищо не казвам, и аз вече едвам издържам честно казано. но ти мениш клановете и кп-тата като носни кърпички. а за спамерските опити... просто коментар, да има човека 1 наум какво си туря в гащите ;)
     
  6. AllEyesOnMyPony

    AllEyesOnMyPony User

    Joined:
    22.02.12
    Messages:
    616
    Likes Received:
    85
    драмата дето я нарправих там си беше заслужено защото питах варварка 4 дена преди това,дали можем да регнем където искаме,и да си земем бадге-тата каза да,няма проблем няма да регистрирвам целия клан и на последния ден бам регна за дион,а чакам тw за noobles от 6 седмици понеже се случва така че точно на тw-то винаги имам спешна работа и + това не се издразних толкова за дион-а а това че като го питах той ми вика еми какво да направя,you are welcome, такаче айде моля ти се не говори без да знаеш :).
     
    Last edited by a moderator: Apr 27, 2012
Thread Status:
Not open for further replies.