1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.
  2. Discord Support team Facebook l2central.info

Stary, a nowy serwer.

Discussion in 'Archive 2.0' started by Luqwas, Mar 20, 2017.

  1. Luqwas

    Luqwas User

    Joined:
    13.12.14
    Messages:
    16
    Likes Received:
    0
    Witam,

    Chciałem zapytać polską społeczność serwera Core, jak zapatrujecie się na pomysł z nowym serwerem? Czy planujecie zacząć od nowa, czy pozostajecie na Core? Może jakieś pytania rozwiną się dalej w temacie. Liczę na jakąś dyskusję, jutro w końcu start. Przy okazji dowiemy się czy polska społeczność na forum żyje? :)

    Pozdrawiam i życzę udanej zabawy!
     
  2. RockPaperScis

    RockPaperScis User

    Joined:
    02.12.16
    Messages:
    61
    Likes Received:
    8
    W mojej opinii ludzie z core pójdą na nowy serwer i będą zadowoleni przez około miesiąc z tym, że w 1 miesiącu doterzy z NcWest i z RU zdominują i tak Ramone. Po prostu zadotują na początku takie sumy w runy + broszki i kamyczki, że mimo wycofania w 1 miesiącu tarotów i skrzynek i tak będą daleko do przodu w stosunku do normalnych graczy. Także po 3-4 miesiącach ludzie co mają eq na core i tak na nie wrócą.
     
  3. Hizi91

    Hizi91 User

    Joined:
    13.03.17
    Messages:
    4
    Likes Received:
    1
    Ogólnie według mojej opinii, to i tak zawsze była jest i będzie różnica między tymi co płaca, a nie. Czy maja pa, czy nie. Patrząc na classic'a, niby nie było l2 store, ale RTM czy jak to zwą istniał i istnieje dalej, więc jesteś w stanie kupić sobie przewagę. Z tą różnicą, że na aktualnej kronice, możesz sobie przyjemnie pograć, czy to na core czy ramonie. O tyle łatwiej będzie na Ramonie, że więcej ludzi będzie do "niżej" levelowych instancji do znalezienia, z czym jest problem na core.
     
  4. Luqwas

    Luqwas User

    Joined:
    13.12.14
    Messages:
    16
    Likes Received:
    0
    Pomińmy osoby, które płacą... Z czasem jest szansa by się dorobić na podobny poziom co osoby, które pomagają sobie dotacjami? Skupmy się na ogólnym graniu. Rock i Hizi gracie na Core? Planujecie wystartować na Ramonie? bo ja przymierzałem się do Core, ale jakoś stanąłem zaraz na Awekening. :)
     
  5. RockPaperScis

    RockPaperScis User

    Joined:
    02.12.16
    Messages:
    61
    Likes Received:
    8
    Jak się obudzę około 12 to zobacze czy mi się będzie chciało :D
     
  6. Hizi91

    Hizi91 User

    Joined:
    13.03.17
    Messages:
    4
    Likes Received:
    1
    Ja jutro po pracy loguje się na ramone.
     
  7. Luqwas

    Luqwas User

    Joined:
    13.12.14
    Messages:
    16
    Likes Received:
    0
    A jak klany polskie z Core? Przechodzą na start na nowy serwer? Jak dyskusja wygląda na czacie w klanie/ally? Na pewno o tym piszecie :)